Alergie - rýma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 20.08.09 11:00
Alergie - rýma

Mám nějakou alergickou rýmu - neustále kýchám…fakt hrůza. Každý večer musím jít spát s mokrým kapesníkem na nose, jinak bych se prokýchávala celou nocí. Zodac ani kapky nezabírají.

Holky máte nějaké typy, co vám pomáhá?
Co alternativní medicína?

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 20.08.09 11:23

Existuje myslim Rhinallergy od Boiron , ale u mna to boli vyhodene peniaze. Akupunktura detto. Jedine, co mne zabera je Claritin, da sa kupit aj bez receptu, niekomu skor zaberie Zodac alebo ine antialergika, treba vyskusat. Vo vlastnom zaujme chod si dat urobit testy, na co si alergicka a porad sa s lekarom, alergia je hnusna vec a casom moze prerast do astmy, takze rozhodne nepodcenovat. Ak ti navrhne vakcinaciu, zvaz, ja tento rok pojdem , aj keby neviem co.

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 20.08.09 12:08

Já teď taky spoustu času prokýchám, zkoušela jsem akupnkturu (propíchnuté uši na speciálních místech) a vůbec to nepomohlo, jen hrozně bolelo. Ty různý prášky na alergie brát nechci, ale občas už mívám téměř astmatické záchvaty kašle, tak bych taky uvítala něco co by mi pomohlo… :-(

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 20.08.09 13:08

Narazila jsem na tohle, máte někdo nějakou zkušenost?

PERALGIN
MO 487,– Kč

Kombinace olejů, výtažků z léčivých rostlin a exotických hub:

posiluje a harmonizuje přirozenou imunitu
působí proti alergickým projevům
uklidňuje záchvaty kašle
účinný proti senné rýmě, svědění sliznic a zčervenání kůže
působí i na migrenózní bolesti hlavy a návaly horka

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 20.08.09 13:17

Tak to bych zkusila, kde to vedou? :-)

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 20.08.09 13:32

určitě na na www.energy.cz

Je tam 120 kapslí, takže i ta cena je poměrně dobrá.

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 20.08.09 13:47

Díky :-) Něco takového jsem hledala, teď jen jestli to funguje :?

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 20.08.09 14:54

..tak na to jsem taky zvědavá :?: :P

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 20.08.09 15:18

Žádnou alternativní léčbu bych nezkoušela. Nejdřív doběhnout na alergologii a nechat se důkladně na všechno vyšetřit.
Bylinky jsou nebezpečná záležitost, mohou ublížit víc než leckteré průmyslové léky.
Ale jestli bych se přece jenom do něčeho rozhodla jít tak se budu snažit si o tom preparátu co nejvíc zjistit.
Takových zázračných bylinkových extraktů je všude kolem plno. Většinou jsou drahé a nefungují, a mohou být i nebezpečné.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 20.08.09 15:23

Na alergologii jsem byla, na co jsem alergická vím, ale bylinkám věřím víc než chemickým práškům.

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 20.08.09 15:35

Já též. mám alergii na roztoče, prášky, které mi doktorka předepisuje nefungují, zkoušely jsme různé. Bylinkám věřím. Jen je si třeba zjistit co s čím se nesmí kombinovat. Stejně jako u jakékoliv chemky z lékárny (nic proti nim :wink: )

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 20.08.09 15:39

Ony se často ty chemky vyrábějí z bylinek, akorát se vyčlení jen jedna účinná složka a nebere se celý komplex látek, které obsahuje rostlina.
Já neříkám, že bylinky nepomůžou, to rozhodně ano, ale musí se nad tím trochu popřemýšlet.
Já kdysi používala bezvadný preparát - v lékárnách má ta firma modré krabičky se sluníčkem. Ale už se bohužel nedělá, to bylo jediné co mi z bylinek zafungovalo.
Pak už jsem se na bylinky vykašlala, všechny ty léky co upravují imunitu tělo stašně vyčerpávají.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 20.08.09 15:46

Juano nic proti chemii, ať každý užívá co mu vyhovuje, ale mne hrozně odrazuje zkušenost syna kamarádky, který bral prášky na alergii pravidelně tři roky a skončil díky nim na psychiatrii s záchvaty agresivity a úplně překopanou osobností

IvKa
Parfémová maniačka 572 příspěvků 27.08.09 09:35

Peralgin jsem zkoušela. Jenže já jsem alergická na sluníčko, tak jsem neočekávala žádný zvláštní výsledek. Ale kamarádce trochu omezil jarní sennou rýmu. Od Energy si občas něco koupím a jsem celkem spokojená. Ale zázraky nečekám.

Na poličce 57 parfémů 8 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 27.08.09 14:29

Jsem alergik rotočový a pylový. trápím se už od puberty, takže za tu řadu let jsem vyzkoušela ledacos, co kdyby náhodou… :) ale stejně jsem skončila u klasických léků. Pyly mi působí horší stavy.Ve chvíli, kdy mě chytí opravdový alergický záchvat rýmy, tak nepomůže nic, kromě kortikoidních sprejů do nosu, bohužel.A to obvykle kombinuju prášky (Aerius), sprej Livostin, nebo Avamys a paralen, protože mám u toho i teploty a nemůžu normálně fungovat :? Taky neberu prášky na alergii pravidelně třeba celý rok, každý den jednu, jak radí alergoložka, ale jen v krizových situacích. Od té doby, co kamarádka prosazující alternativní léčbu skončila v nemocnici s těžkým astmatickým záchvatem na kyslíku, mám z podobných přírodních preparátů strach :(

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist