*ALFRED SUNG

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 28.10.08 13:39
*ALFRED SUNG

Čo hovoríte na vône od Alfred Sung? Ja som zatiaľ skúsila Shi čo bola podľa mňa slabota. Skúsili ste niekto Alfred Sung Perfume? Je na http://www.fragranceX.com ako najpredávanejší parfém: http://www.fragrancex.com/products/_cid … ducts.html

Neviem sa rozhodnúť či si objednať naslepo miniatúru tejto vône alebo miniatúru Bvlgari Blv Notte.
Tiež sa mi podľa popisu pozdáva jeho Jewel http://www.fragrancex.com/products/_cid … ducts.html

Poznáte niekto?

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ukázat značku Alfred Sung

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 28.10.08 13:55

Taky uvažuju o nákupu naslepo, takže každá rada dobrá :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 28.10.08 14:10

Ja mám Sung kúpený na FX a mne sa páči. Dostávam naň aj dosť pochvál a dokúpila som si teraz k nemu telový krém.

Sung je na začiatku dosť prenikavý, prvotný nápor je naozaj sila, možno až na spôsob ruskej voňavky. :D Ale trvá to len chvíľku, je veľmi zvláštny, iný ako ostatné vône, nemám ho k čomu prirovnať. Je to svieža a pritom omamná vôňa zelených kvetov, ktorá niektorých môže odradiť a iných si zas načisto podmaní. Ja som ho kupovala naslepo, ale našťastie som sa zaradila k tým druhým. Má veľmi dobrú výdrž, stalo sa mi, že som ho po troch dňoch zacítila z vlasov, keď som sa spotila na cvičení a to som sa už dva dni voňala inou vôňou a vlasy som mala pred tým umyté.

Na poličce 140 parfémů 10 miniatur 15 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 32 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 28.10.08 14:25

Zatiaľ čo som preletela recenzie na Makeup Alley by to mala byť vôňa-mužolapka, prenikavá, údajne v nej silne cítiť ľalie a pre niekoho podobná Fidji. Hm…

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 28.10.08 15:38

Chlapi ju chvália, to môžem potvrdiť 8), ale aj ženy, je prenikavá kvetinovka, ale či sú to ľalie, neviem, neviem, to ma nenapadlo.:roll:

Fidji nepoznám, tak porovnať neviem.

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 29.10.08 11:27

Trillian:
A jak moc je tento Sung zelený a jak moc sladký/nesladký? Není to přehnané? Všude jsem se dočetla o silné, abnormální zeleni :shock: :? Znáš Vent Vert? Nejsou si podobné? Předem děkuju za odpověď.

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

olvi  29.10.08 12:06

Jestli se do toho můžu vložit :).., je to opravdu zajímavá a pěkná vůně, momentálně i moje dost oblíbená, spolu se So de la Renta a Truth. To jsou jediné květinové či zelené vůně, které na sobě snesu :). Cítím ji zpočátku trošku sladce-kyselkavou, náznak lilie také a po rozvonění je příjemná, nevlezlá a drží.

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 29.10.08 12:09

Vent vert moc nepoznám, raz som ju skúšala, ale moc sa mi nepáčila, to je však už dávno…

Tá zeleň je taká zvláštna, lebo je to omamná zeleň a preto sa zdá byť silná, ale jej sila je v omamnosti, nie v zeleni, neviem, či to dobre píšem, nie je to silná zelená zeleň, ale silná omamná kvetinová zeleň, takmer vôbec nie je sladká, ked tak len v náznakoch je skôr svieža, ale nie ako bývajú svieže citrusovky, celkom inak, tá sviežosť vychádza zo zelených kvetín… a ako som už písala, je to držiak a ľuďom sa páči, ja ju už neregistrujem a okolie chváli a naozaj najkrajšie vonia po rozložení

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 29.10.08 12:30

olvi, Trillian : děkuji. A máme zase o lákadlo víc :oops: FX mi byl čert dlužen :lol: 8)

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23744 příspěvků 24.01.10 21:14
Parfémy od ALFREDA SUNGA

Nenarazila jsem nikde na žádné vlákno, týkající se této značky. Máte s ní nějaké zkušenosti? Já zatím ne, ale jelikož jsem odklikla jeho vůni Forever a vůbec netuším co mi to přistane na polici, tak trošku sonduji … :D

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Motu
Učednice 37 příspěvků 24.01.10 22:04

Zkoušela jsem jich několik…
Shi … krásná lehoučká vůně, zvláštní a neokoukaná, líbí se chlapům :lol:

Sha … teplá, kytičkově krémová vůně…zpočátku jsem se zlekla, že voní jako živé květy, ale pak jsem si ji oblíbila, byla nádherná v zimě do svetrů a šálů…voněla jako krém…sladší čistota?
Pure…také hodně zajímavá, lehká ovocně květinová, ale trochu kouře…neumím to nějak popsat :conf:

Jewel mi nějak nesedl
Paradise…nemusím, nesedla mi tam vanilka
Sung…připomíná mi něčím původní Carolina Herreru

Pak napiš jaký byl Forever, zda to není samá broskev, nějak je po porodu nemusím :vomit: :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 24.01.10 22:53

Paradise - nádhera tropická, vlhce zelená

Pure - mýdlová vůně čistoty s trochou pomeranče

Sung - krásná, sytě až třeskutě květinová

Shi a Sha - moc mě nezaujaly, pro mě nuda

Forever neznám, celkem mě láká, napiš pak dojmy

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 24.01.10 23:31

Shi - obyčajná, zabudnuteľná, nudná svieženka :roll:

Sung - na mňa až príliš :speechless:

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23744 příspěvků 25.01.10 13:15

Holky, děkuji za ohlasy. :wink: Pokud vše půjde jak má, tak zítra by mi měl Forever dorazit. Přišla mi už sms-ka, že byl odeslán. Jsem napnutá jako struna a moc se na něj těším.
Než jsem odklikla Forever, přemýšlela jsem hodně také o Paradise - hodně mě lákala a Jewel by mě také zajímal, ale u té Paradise jsem byla celkem nalomená a nemohla jsem se chvíli rozhodnout. Doufám, že nebudu zklamaná.
Takže, zítra už snad budu moci napsat konkrétní dojmy z vůně. :D

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 25.01.10 13:42

Prozatím všechno, co od Sunga znám, hodnotím pozitivně, přestože nosit bych ho osobně vždycky nemohla /ačkoli např. Jewel se mi začala líbit až moc :smack::D

Sung - krásná šťavnatá květinovka, zbožňuju v okolí, ale na sobě jsem ji nerozchodila :lol: / :vomit: / Šla o dům dál

Forever - opět šťavnatá kvítka a opět bych nemohla nosit /šťávy je na mne už moc, jako sát nektar z květů, což se mi nedařilo strávit ani ze vzorku :mrgreen: Pro citlivější nosy by to mohl být bolehlav první třídy/

Jewel - máslová, bílá kvítka, lehce elagantní /bývá přirovnávaná k Juicy Couture, ale já v nich podobu nemám, rozhodně pro mě nejsou za sebe zaměnitelné. Ale postupem času a odstřiku se mi Jewel líbí víc než JC. Dokonce bych uvažovala i o koupi celé flašky :smack: /

Paradise : další šťavnatá květinovka, je v ní znát Sungův rukopis. Trochu mi připomíná Sunga, ale je sladší. Líbí se mi, ale nejsem si jistá, jestli bych ji mohla nosit - téměř všichni Sungové jsou nektaroví a dozelena, a jakožto nemotýlovi mi to moc nejede :lol: :lol:

Shi - nádherná vodní vůně, zvláštní vodní květinovka: když jsem k ní poprvé přičichla, hned jsem věděla, že je to ona nádherná vůně, kterou jsem kdysi potkala na ulici, ale nestihla se zeptat. Pro mne v ní dominuje směs jemných konvalinek a lilií, nos ji považuje za vyšperkované Diorissimo /které ovšem nemám ráda, Shi je pro mne nesrovnatelně dokonalejší vůně - tak jsem si představovala podle popisu kdysi Diorissimo/. Byla by krásná na jaro. :D Ale opět řádí Murphy: všichni „sungové“ na mně drží jako přibití, bohužel zrovna Shi je záležitost jen asi půlhodinová, pak po ní není ani památky :evil:

Jestliže jiné značky mívají u vůní popisy typu omamné květinovky, k Sungovi bych navrhovala popisek /až na pár výjimek/ „šťavnaté květinovky“ - „nektarovky“ 8)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist