*ALFRED SUNG

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 28.10.08 13:39
*ALFRED SUNG

Čo hovoríte na vône od Alfred Sung? Ja som zatiaľ skúsila Shi čo bola podľa mňa slabota. Skúsili ste niekto Alfred Sung Perfume? Je na http://www.fragranceX.com ako najpredávanejší parfém: http://www.fragrancex.com/products/_cid … ducts.html

Neviem sa rozhodnúť či si objednať naslepo miniatúru tejto vône alebo miniatúru Bvlgari Blv Notte.
Tiež sa mi podľa popisu pozdáva jeho Jewel http://www.fragrancex.com/products/_cid … ducts.html

Poznáte niekto?

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ukázat značku Alfred Sung

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Uživatel je onlinepaty
sv. Parfema z Kecálburgu 8056 příspěvků 28.10.08 13:55

Taky uvažuju o nákupu naslepo, takže každá rada dobrá :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 28.10.08 14:10

Ja mám Sung kúpený na FX a mne sa páči. Dostávam naň aj dosť pochvál a dokúpila som si teraz k nemu telový krém.

Sung je na začiatku dosť prenikavý, prvotný nápor je naozaj sila, možno až na spôsob ruskej voňavky. :D Ale trvá to len chvíľku, je veľmi zvláštny, iný ako ostatné vône, nemám ho k čomu prirovnať. Je to svieža a pritom omamná vôňa zelených kvetov, ktorá niektorých môže odradiť a iných si zas načisto podmaní. Ja som ho kupovala naslepo, ale našťastie som sa zaradila k tým druhým. Má veľmi dobrú výdrž, stalo sa mi, že som ho po troch dňoch zacítila z vlasov, keď som sa spotila na cvičení a to som sa už dva dni voňala inou vôňou a vlasy som mala pred tým umyté.

Na poličce 140 parfémů 10 miniatur 15 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 32 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 28.10.08 14:25

Zatiaľ čo som preletela recenzie na Makeup Alley by to mala byť vôňa-mužolapka, prenikavá, údajne v nej silne cítiť ľalie a pre niekoho podobná Fidji. Hm…

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 28.10.08 15:38

Chlapi ju chvália, to môžem potvrdiť 8), ale aj ženy, je prenikavá kvetinovka, ale či sú to ľalie, neviem, neviem, to ma nenapadlo.:roll:

Fidji nepoznám, tak porovnať neviem.

Evax
Parfémová maniačka 719 příspěvků 29.10.08 11:27

Trillian:
A jak moc je tento Sung zelený a jak moc sladký/nesladký? Není to přehnané? Všude jsem se dočetla o silné, abnormální zeleni :shock: :? Znáš Vent Vert? Nejsou si podobné? Předem děkuju za odpověď.

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

olvi  29.10.08 12:06

Jestli se do toho můžu vložit :).., je to opravdu zajímavá a pěkná vůně, momentálně i moje dost oblíbená, spolu se So de la Renta a Truth. To jsou jediné květinové či zelené vůně, které na sobě snesu :). Cítím ji zpočátku trošku sladce-kyselkavou, náznak lilie také a po rozvonění je příjemná, nevlezlá a drží.

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 29.10.08 12:09

Vent vert moc nepoznám, raz som ju skúšala, ale moc sa mi nepáčila, to je však už dávno…

Tá zeleň je taká zvláštna, lebo je to omamná zeleň a preto sa zdá byť silná, ale jej sila je v omamnosti, nie v zeleni, neviem, či to dobre píšem, nie je to silná zelená zeleň, ale silná omamná kvetinová zeleň, takmer vôbec nie je sladká, ked tak len v náznakoch je skôr svieža, ale nie ako bývajú svieže citrusovky, celkom inak, tá sviežosť vychádza zo zelených kvetín… a ako som už písala, je to držiak a ľuďom sa páči, ja ju už neregistrujem a okolie chváli a naozaj najkrajšie vonia po rozložení

Evax
Parfémová maniačka 719 příspěvků 29.10.08 12:30

olvi, Trillian : děkuji. A máme zase o lákadlo víc :oops: FX mi byl čert dlužen :lol: 8)

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24002 příspěvků 24.01.10 21:14
Parfémy od ALFREDA SUNGA

Nenarazila jsem nikde na žádné vlákno, týkající se této značky. Máte s ní nějaké zkušenosti? Já zatím ne, ale jelikož jsem odklikla jeho vůni Forever a vůbec netuším co mi to přistane na polici, tak trošku sonduji … :D

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Motu
Učednice 37 příspěvků 24.01.10 22:04

Zkoušela jsem jich několik…
Shi … krásná lehoučká vůně, zvláštní a neokoukaná, líbí se chlapům :lol:

Sha … teplá, kytičkově krémová vůně…zpočátku jsem se zlekla, že voní jako živé květy, ale pak jsem si ji oblíbila, byla nádherná v zimě do svetrů a šálů…voněla jako krém…sladší čistota?
Pure…také hodně zajímavá, lehká ovocně květinová, ale trochu kouře…neumím to nějak popsat :conf:

Jewel mi nějak nesedl
Paradise…nemusím, nesedla mi tam vanilka
Sung…připomíná mi něčím původní Carolina Herreru

Pak napiš jaký byl Forever, zda to není samá broskev, nějak je po porodu nemusím :vomit: :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2936 příspěvků 24.01.10 22:53

Paradise - nádhera tropická, vlhce zelená

Pure - mýdlová vůně čistoty s trochou pomeranče

Sung - krásná, sytě až třeskutě květinová

Shi a Sha - moc mě nezaujaly, pro mě nuda

Forever neznám, celkem mě láká, napiš pak dojmy

Na poličce 111 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 24.01.10 23:31

Shi - obyčajná, zabudnuteľná, nudná svieženka :roll:

Sung - na mňa až príliš :speechless:

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24002 příspěvků 25.01.10 13:15

Holky, děkuji za ohlasy. :wink: Pokud vše půjde jak má, tak zítra by mi měl Forever dorazit. Přišla mi už sms-ka, že byl odeslán. Jsem napnutá jako struna a moc se na něj těším.
Než jsem odklikla Forever, přemýšlela jsem hodně také o Paradise - hodně mě lákala a Jewel by mě také zajímal, ale u té Paradise jsem byla celkem nalomená a nemohla jsem se chvíli rozhodnout. Doufám, že nebudu zklamaná.
Takže, zítra už snad budu moci napsat konkrétní dojmy z vůně. :D

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 719 příspěvků 25.01.10 13:42

Prozatím všechno, co od Sunga znám, hodnotím pozitivně, přestože nosit bych ho osobně vždycky nemohla /ačkoli např. Jewel se mi začala líbit až moc :smack::D

Sung - krásná šťavnatá květinovka, zbožňuju v okolí, ale na sobě jsem ji nerozchodila :lol: / :vomit: / Šla o dům dál

Forever - opět šťavnatá kvítka a opět bych nemohla nosit /šťávy je na mne už moc, jako sát nektar z květů, což se mi nedařilo strávit ani ze vzorku :mrgreen: Pro citlivější nosy by to mohl být bolehlav první třídy/

Jewel - máslová, bílá kvítka, lehce elagantní /bývá přirovnávaná k Juicy Couture, ale já v nich podobu nemám, rozhodně pro mě nejsou za sebe zaměnitelné. Ale postupem času a odstřiku se mi Jewel líbí víc než JC. Dokonce bych uvažovala i o koupi celé flašky :smack: /

Paradise : další šťavnatá květinovka, je v ní znát Sungův rukopis. Trochu mi připomíná Sunga, ale je sladší. Líbí se mi, ale nejsem si jistá, jestli bych ji mohla nosit - téměř všichni Sungové jsou nektaroví a dozelena, a jakožto nemotýlovi mi to moc nejede :lol: :lol:

Shi - nádherná vodní vůně, zvláštní vodní květinovka: když jsem k ní poprvé přičichla, hned jsem věděla, že je to ona nádherná vůně, kterou jsem kdysi potkala na ulici, ale nestihla se zeptat. Pro mne v ní dominuje směs jemných konvalinek a lilií, nos ji považuje za vyšperkované Diorissimo /které ovšem nemám ráda, Shi je pro mne nesrovnatelně dokonalejší vůně - tak jsem si představovala podle popisu kdysi Diorissimo/. Byla by krásná na jaro. :D Ale opět řádí Murphy: všichni „sungové“ na mně drží jako přibití, bohužel zrovna Shi je záležitost jen asi půlhodinová, pak po ní není ani památky :evil:

Jestliže jiné značky mívají u vůní popisy typu omamné květinovky, k Sungovi bych navrhovala popisek /až na pár výjimek/ „šťavnaté květinovky“ - „nektarovky“ 8)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist