Alien Eau de Toilette 2009

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klokan  05.09.09 14:32
Alien Eau de Toilette 2009

Nezkoušela jste už některá?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 09.09.09 21:13

Měla jsem dneska tu čest na papírek a líbila se mi. Voní mi jako něco důvěrně známého, ale nevím co. Šeřík? Strašně mě mátla… V hlavě mají být citrusy, pak jasmín a bílé květiny, takže jsem čekala po svěžejším úvodu opojnost, ale ne, nebyla tam. Nic těžkého, ale taky nic řídkého. Safra, co mi to jen připomínalo :bang:

Příště budu zkoumat na ruce.

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Kačaba02
Znalkyně 389 příspěvků 14.09.09 10:58

Nádhera.Už je moje..Je to prostě odlehčená verze klasického Aliena, ale pořád dost silná a vytrvalá.Méně sladká, řekla bych, o trochu míň ambry a na začátku jsou lehce cítit mandarinky-ale nezralé, s kůrou..Pro mě,jako milovnic Aliena a všech jeho odnoží další miláček do sbírky :D

Jako obvykle netuctová, magická…Sláva Muglerovi, jinak totiž aby člověk nad mainstreamem zaplakal.Idoly, Scarletty, Eclaty, Senses, Sensualy,Rosy a Le Rosy…a ještě se na mě v Spehoře řítila hosteska s napřaženým obrovským zuřivě zeleným jabkem DKNY a s povykem, že jistě miluju květinové vůně!!!!
Néééé!!!křičela jsem jako o život a prchala okolo stojanu se rtěnkami…Nedostihla mě, a tak naštěstní nemám potuchy,jak voní toto nové děťátko Dony Karan :x

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Melissa
Učednice 166 příspěvků 14.09.09 11:00

První Muglerovka, kterou bych mohla mít. Takže doporučuju vyzkoušet zarytým odpůrcům..

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 14.09.09 11:58

Já teda odpůrkyně nejsem, ale klasický Alien je na mě velká slaďárna, tenhle určitě vyzkouším :lol:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 14.09.09 22:04
Melissa píše:
První Muglerovka, kterou bych mohla mít. Takže doporučuju vyzkoušet zarytým odpůrcům..

No tak to se tedy ráda přemůžu, protože Muglerovky jsou u mě na hranici líbí/bolehlav (to dělá to pačuli). Nemáte někdo foto, abych nebloudila regálama jak Jeníček s Mařenkou?

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Melissa
Učednice 166 příspěvků 14.09.09 23:02

Zde odkaz na obrázek onoho fialového zázraku..

http://www.fragrantica.com/…/nd.6616.jpg

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10502 příspěvků 14.09.09 23:47

.....ale že ten Mugler má ty flakóny zajímavé, což???

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 15.09.09 09:41

Ha! Tak ten jsem viděla! A s naprostým nezájmem kolem něj prošla. :oops: Budu to muset napravit. Díky.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Kačaba02
Znalkyně 389 příspěvků 15.09.09 11:06

Mě ho pochválila kolegyně! A to velmi upřímně..!
Shalimar, Fleur Oriental, Ambre Gris, Un Lys, Narcisso Rodriguez, Habanita, Cuir Ottoman, Ambre Fetiche, Chypre Vanille-nic nikdy nekomentovala, ale Alien EDT hned včera…Tak to mám radost :D

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 15.09.09 12:22

Tak to musím zkusit. Alien EdP nemůžu a voní na mně fakt divně, na toaletku jsem zvědavá, mohla by se mi líbit :wink:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 15.09.09 12:25
Kacaba píše:
Nádhera.Už je moje..Je to prostě odlehčená verze klasického Aliena, ale pořád dost silná a vytrvalá.Méně sladká, řekla bych, o trochu míň ambry a na začátku jsou lehce cítit mandarinky-ale nezralé, s kůrou..Pro mě,jako milovnic Aliena a všech jeho odnoží další miláček do sbírky :DJako obvykle netuctová, magická…Sláva Muglerovi, jinak totiž aby člověk nad mainstreamem zaplakal.Idoly, Scarletty, Eclaty, Senses, Sensualy,Rosy a Le Rosy…a ještě se na mě v Spehoře řítila hosteska s napřaženým obrovským zuřivě zeleným jabkem DKNY a s povykem, že jistě miluju květinové vůně!!!!
Néééé!!!křičela jsem jako o život a prchala okolo stojanu se rtěnkami…Nedostihla mě, a tak naštěstní nemám potuchy,jak voní toto nové děťátko Dony Karan :x

nemůžu jí nikde najít,kde jsi ji ukořistila prosím :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ambrožová Lenka  15.09.09 13:39

Už se moc těším až vyzkouším. Alien je jedna z mála vůní, ke které se pořád vracím a mám k němu doslova srdeční vztah.

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 15.09.09 13:45
Ambrožová Lenka píše:
Už se moc těším až vyzkouším. Alien je jedna z mála vůní, ke které se pořád vracím a mám k němu doslova srdeční vztah.

Lenko já též,to je snad jedna z mála vůní která mi učarovala :lol: akorát jsem jí nikde na webech neobjevila :cry:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ambrožová Lenka  15.09.09 13:58

Do tohoto Aliena bych šla i naslepo. Budeme muset počkat, než se někde objeví. :(

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist