Alien Eau de Toilette 2009

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klokan  05.09.09 14:32
Alien Eau de Toilette 2009

Nezkoušela jste už některá?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 09.09.09 21:13

Měla jsem dneska tu čest na papírek a líbila se mi. Voní mi jako něco důvěrně známého, ale nevím co. Šeřík? Strašně mě mátla… V hlavě mají být citrusy, pak jasmín a bílé květiny, takže jsem čekala po svěžejším úvodu opojnost, ale ne, nebyla tam. Nic těžkého, ale taky nic řídkého. Safra, co mi to jen připomínalo :bang:

Příště budu zkoumat na ruce.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Kačaba02
Znalkyně 389 příspěvků 14.09.09 10:58

Nádhera.Už je moje..Je to prostě odlehčená verze klasického Aliena, ale pořád dost silná a vytrvalá.Méně sladká, řekla bych, o trochu míň ambry a na začátku jsou lehce cítit mandarinky-ale nezralé, s kůrou..Pro mě,jako milovnic Aliena a všech jeho odnoží další miláček do sbírky :D

Jako obvykle netuctová, magická…Sláva Muglerovi, jinak totiž aby člověk nad mainstreamem zaplakal.Idoly, Scarletty, Eclaty, Senses, Sensualy,Rosy a Le Rosy…a ještě se na mě v Spehoře řítila hosteska s napřaženým obrovským zuřivě zeleným jabkem DKNY a s povykem, že jistě miluju květinové vůně!!!!
Néééé!!!křičela jsem jako o život a prchala okolo stojanu se rtěnkami…Nedostihla mě, a tak naštěstní nemám potuchy,jak voní toto nové děťátko Dony Karan :x

Na poličce 19 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Melissa
Učednice 166 příspěvků 14.09.09 11:00

První Muglerovka, kterou bych mohla mít. Takže doporučuju vyzkoušet zarytým odpůrcům..

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 14.09.09 11:58

Já teda odpůrkyně nejsem, ale klasický Alien je na mě velká slaďárna, tenhle určitě vyzkouším :lol:

Na poličce 3 parfémy 4 miniatury 1 odstřik 14 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4049 příspěvků 14.09.09 22:04
Melissa píše:
První Muglerovka, kterou bych mohla mít. Takže doporučuju vyzkoušet zarytým odpůrcům..

No tak to se tedy ráda přemůžu, protože Muglerovky jsou u mě na hranici líbí/bolehlav (to dělá to pačuli). Nemáte někdo foto, abych nebloudila regálama jak Jeníček s Mařenkou?

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Melissa
Učednice 166 příspěvků 14.09.09 23:02

Zde odkaz na obrázek onoho fialového zázraku..

http://www.fragrantica.com/…/nd.6616.jpg

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10506 příspěvků 14.09.09 23:47

.....ale že ten Mugler má ty flakóny zajímavé, což???

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4049 příspěvků 15.09.09 09:41

Ha! Tak ten jsem viděla! A s naprostým nezájmem kolem něj prošla. :oops: Budu to muset napravit. Díky.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Kačaba02
Znalkyně 389 příspěvků 15.09.09 11:06

Mě ho pochválila kolegyně! A to velmi upřímně..!
Shalimar, Fleur Oriental, Ambre Gris, Un Lys, Narcisso Rodriguez, Habanita, Cuir Ottoman, Ambre Fetiche, Chypre Vanille-nic nikdy nekomentovala, ale Alien EDT hned včera…Tak to mám radost :D

Na poličce 19 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7110 příspěvků 15.09.09 12:22

Tak to musím zkusit. Alien EdP nemůžu a voní na mně fakt divně, na toaletku jsem zvědavá, mohla by se mi líbit :wink:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 15.09.09 12:25
Kacaba píše:
Nádhera.Už je moje..Je to prostě odlehčená verze klasického Aliena, ale pořád dost silná a vytrvalá.Méně sladká, řekla bych, o trochu míň ambry a na začátku jsou lehce cítit mandarinky-ale nezralé, s kůrou..Pro mě,jako milovnic Aliena a všech jeho odnoží další miláček do sbírky :DJako obvykle netuctová, magická…Sláva Muglerovi, jinak totiž aby člověk nad mainstreamem zaplakal.Idoly, Scarletty, Eclaty, Senses, Sensualy,Rosy a Le Rosy…a ještě se na mě v Spehoře řítila hosteska s napřaženým obrovským zuřivě zeleným jabkem DKNY a s povykem, že jistě miluju květinové vůně!!!!
Néééé!!!křičela jsem jako o život a prchala okolo stojanu se rtěnkami…Nedostihla mě, a tak naštěstní nemám potuchy,jak voní toto nové děťátko Dony Karan :x

nemůžu jí nikde najít,kde jsi ji ukořistila prosím :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ambrožová Lenka  15.09.09 13:39

Už se moc těším až vyzkouším. Alien je jedna z mála vůní, ke které se pořád vracím a mám k němu doslova srdeční vztah.

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 15.09.09 13:45
Ambrožová Lenka píše:
Už se moc těším až vyzkouším. Alien je jedna z mála vůní, ke které se pořád vracím a mám k němu doslova srdeční vztah.

Lenko já též,to je snad jedna z mála vůní která mi učarovala :lol: akorát jsem jí nikde na webech neobjevila :cry:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ambrožová Lenka  15.09.09 13:58

Do tohoto Aliena bych šla i naslepo. Budeme muset počkat, než se někde objeví. :(

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Víla, nebo princezna? Svatební účesy z dlouhých vlasů

Necháváte si narůst vlasy právě kvůli svatebnímu účesu? Tak ať to stojí za to! Teď už si jen vyberte, jestli chcete být za přirozenou vílu, nebo za okázalou princeznu s komplikovaně vyčesanými vlasy.

Celý článek »
TOPlist