Alien Eau Luminescente

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 27.02.08 19:46

Pravidelné psaní novinek už jsem vzdala… ale občas člověk narazí na něco tak zajímavého, že se prostě musí podělit:

Alien Eau Luminescente, novinka letošního jara, měla by to být zřejmě sladší květinovka s tiaré, mandarinkou a bílou ambrou. Flakon je inspirovaný topazem.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 28.02.08 13:06

ŠMAJRJÁ...... Ado, díky za tip, o něm jsem vůbec nevěděla. Tak na ten jsem teda zvědavá :-). Už jsem si to hned pohledala, na zahr stránkách píšou, že by měl být od 1. března, ale asi jen v Marionnaud (nevím jestli i v českých). A od dubna pak i jinde. Bude to asi jen 65ml a doporučená cena 75,– dolarů. A teda tahle barva flakonu se mi líbí mnohem, mnohem, mnohem víc! A tvůrce je ten samej, co u původního…

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Kačaba02
Znalkyně 389 příspěvků 28.02.08 14:54

A jéje…
Alien je stále můj no.1,tak jsem napjatá jako luk..
Kéž by tenhle Alien byl taky originální,divný a nosumilý jako Alien původní!:-)
Podle složení toho asi moc nepoznáme,může to klidně být obyčejná,tuctově sladká letnička,nebo…?
Kéž by sem dorazil brzy!

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 29.02.08 16:29

Ten obrázek je takový pekelný, ďábelský… :-)

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Kačaba  03.05.08 22:19

Dneska jsem ho vyzkoušela v Sephoře- mají 60ml za 1750.-,to není tak hrozné..
A samozřejmě,jako milovnice Aliena jsem nekritická-strašně se mi líbí,protože je hooodně podobný fialovému „Vetřelci“.Začátek zavoní podivnou mandarinkou,a pak už jen silná,Alienovská „divnota“,krás­ná,ujetá,řekla bych mírně sladší,než původní verze.I když EDT,drží úžasně,na kůži v závěru trochu moc zesládne.Na triku je excelentní až do konce..Na tričku ta mandarinka drží dýl,z ruky zmizla hned. Řekla bych,že bude mít o něco víc odpůrců,protože složka,kterou já tak ráda (teplá guma,nahřátý plast atd..)je tam dost výrazná.
Ale milkovnice Aliena ho prostě budou muset mít,a já už teď dumám,jestli narozeniny v červnu nebudou náhodou o chvíli dřív:-)
Není to tedy nic originálního a odlišného,ale alienky budou jásat:-)

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 04.05.08 09:03
Kačaba

Když člověk chce nějakou vůni, musí si její koupi nějak zdůvodnit :P :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 05.05.08 11:28

Já tam zase tu gumu, která mi vadí v Alienovi, necítím… :roll: A nejradši bych si ho přestěhovala na poličku.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 05.05.08 18:28

dnes som ho skusala, spolu s Alienom normalnym. Luminescente ma rovnake tony ako povodny Alien, plus navyse tu mandarinku, o ktorej som si najprv myslela ze je to pomaranc, ale ono to ozaj je mandarinka. Vonia mi ako tie mandarinkove priehladne mydla ktore sa v minulosti nosili z Madarska. Alien Luminescente je krasna vona, na leto, nema az taku vydrz ako Alien. ten povodny sa mi paci trochu viac.

Na poličce 51 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 13.05.08 18:43

Zkoušela jsem ho v sobotu. na papírku. Zaujala mě ta mandarinka a byla jsem překvapena, že se mi vůbec líbí. Klasický Alien ve mě vyvolává dost rozporuplné pocity a nosit bych ho nemohla, Eau Luminiscente mi přijde nositelnější … ale zkoušela jsem jen na papírku, na kůži to bude něco jiného.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Kačaba02
Znalkyně 389 příspěvků 14.05.08 13:22

Samozřejmě už ho mám,jako milovnice Aliena jsem ho prostě MUSELA koupit!!!A ještě ke všemu- Sephora měla 6.5.na všechno slevy 25%,takže mám 60ml za 1300.-,což je na Muglerovku prííma cena.
Drží skvěle i ve vedrech,mandarinka časem zjemní,ale cítit je dost dlouho.Mysím,že je to skvělá varianta letní vůně pro miolvnice „zvláštnějších“ parfémů.A podle mě jde nosit v jakémkoli ročním období.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist