Alien Eau Luminescente

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 27.02.08 19:46

Pravidelné psaní novinek už jsem vzdala… ale občas člověk narazí na něco tak zajímavého, že se prostě musí podělit:

Alien Eau Luminescente, novinka letošního jara, měla by to být zřejmě sladší květinovka s tiaré, mandarinkou a bílou ambrou. Flakon je inspirovaný topazem.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1615 příspěvků 28.02.08 13:06

ŠMAJRJÁ...... Ado, díky za tip, o něm jsem vůbec nevěděla. Tak na ten jsem teda zvědavá :-). Už jsem si to hned pohledala, na zahr stránkách píšou, že by měl být od 1. března, ale asi jen v Marionnaud (nevím jestli i v českých). A od dubna pak i jinde. Bude to asi jen 65ml a doporučená cena 75,– dolarů. A teda tahle barva flakonu se mi líbí mnohem, mnohem, mnohem víc! A tvůrce je ten samej, co u původního…

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Kačaba02
Znalkyně 389 příspěvků 28.02.08 14:54

A jéje…
Alien je stále můj no.1,tak jsem napjatá jako luk..
Kéž by tenhle Alien byl taky originální,divný a nosumilý jako Alien původní!:-)
Podle složení toho asi moc nepoznáme,může to klidně být obyčejná,tuctově sladká letnička,nebo…?
Kéž by sem dorazil brzy!

Na poličce 19 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 29.02.08 16:29

Ten obrázek je takový pekelný, ďábelský… :-)

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Kačaba  03.05.08 22:19

Dneska jsem ho vyzkoušela v Sephoře- mají 60ml za 1750.-,to není tak hrozné..
A samozřejmě,jako milovnice Aliena jsem nekritická-strašně se mi líbí,protože je hooodně podobný fialovému „Vetřelci“.Začátek zavoní podivnou mandarinkou,a pak už jen silná,Alienovská „divnota“,krás­ná,ujetá,řekla bych mírně sladší,než původní verze.I když EDT,drží úžasně,na kůži v závěru trochu moc zesládne.Na triku je excelentní až do konce..Na tričku ta mandarinka drží dýl,z ruky zmizla hned. Řekla bych,že bude mít o něco víc odpůrců,protože složka,kterou já tak ráda (teplá guma,nahřátý plast atd..)je tam dost výrazná.
Ale milkovnice Aliena ho prostě budou muset mít,a já už teď dumám,jestli narozeniny v červnu nebudou náhodou o chvíli dřív:-)
Není to tedy nic originálního a odlišného,ale alienky budou jásat:-)

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5522 příspěvků 04.05.08 09:03
Kačaba

Když člověk chce nějakou vůni, musí si její koupi nějak zdůvodnit :P :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 66 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 05.05.08 11:28

Já tam zase tu gumu, která mi vadí v Alienovi, necítím… :roll: A nejradši bych si ho přestěhovala na poličku.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

ippolita
Parfémová maniačka 832 příspěvků 05.05.08 18:28

dnes som ho skusala, spolu s Alienom normalnym. Luminescente ma rovnake tony ako povodny Alien, plus navyse tu mandarinku, o ktorej som si najprv myslela ze je to pomaranc, ale ono to ozaj je mandarinka. Vonia mi ako tie mandarinkove priehladne mydla ktore sa v minulosti nosili z Madarska. Alien Luminescente je krasna vona, na leto, nema az taku vydrz ako Alien. ten povodny sa mi paci trochu viac.

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 13.05.08 18:43

Zkoušela jsem ho v sobotu. na papírku. Zaujala mě ta mandarinka a byla jsem překvapena, že se mi vůbec líbí. Klasický Alien ve mě vyvolává dost rozporuplné pocity a nosit bych ho nemohla, Eau Luminiscente mi přijde nositelnější … ale zkoušela jsem jen na papírku, na kůži to bude něco jiného.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Kačaba02
Znalkyně 389 příspěvků 14.05.08 13:22

Samozřejmě už ho mám,jako milovnice Aliena jsem ho prostě MUSELA koupit!!!A ještě ke všemu- Sephora měla 6.5.na všechno slevy 25%,takže mám 60ml za 1300.-,což je na Muglerovku prííma cena.
Drží skvěle i ve vedrech,mandarinka časem zjemní,ale cítit je dost dlouho.Mysím,že je to skvělá varianta letní vůně pro miolvnice „zvláštnějších“ parfémů.A podle mě jde nosit v jakémkoli ročním období.

Na poličce 19 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist