Alien EDT? Existuje vůbec?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome woman
Nováček 8 příspěvků 07.09.09 10:51
Alien EDT? Existuje vůbec?

Ahoj, v pátek jsem se nechala překecat prodavačkou v parfumerii v Olympiii v Teplicích, abych vyzkoušela toaletku Aliena. Z Angela na mě vždy šly mrákoty, tak jsem se dlouho zdráhala,i prvotní závan z Aliena mě málem zlomil vejpůl…ale jak uplynulo pár minut, jakoby se ten prvotní puch kamsi vytratil a já začala být opravdu unešená! Začala jsem surfovat po internetu a hledat Alien EDT a narazila jsem na problém…nikde ho nemají! Všude mají jen ty limitovky - žlutou a oranžovou, ale tohle byla klasicky fialová, ale dle prodavačky EDT, nikoliv EDP! Dnes jsem tam volala a ona mi opravdu potvrdila, že je to EDT ve fiálovém obalu. Viděl jste a zkoušel jste někdo někdy tuhle toaletku? Není to nějakej blud, že jí nemají ani v jednom shopu?

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 07.09.09 11:48

Alien eau de toilette existuje, je to horká novinka. Voní prý o něco lehčeji, flakon je stejný, ale ve světlejší fialové barvě. Už jsem ho viděla v obchodě, ale nevzpomenu si ve kterém, možná v Sephoře.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Arome woman
Nováček 8 příspěvků 07.09.09 12:27

No tak to jsem ráda, že to není kachna. Díky Ado :-)

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 07.09.09 13:06

mají ho i v Marionnaudech, zkoušela jsem ho, přišel mi jak Alien jen v jemnější verzi

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Malina
Učednice 220 příspěvků 08.09.09 12:05

Ano,potvrzuji,je to jemnější verze EdP a je k mání v Sephoře.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5092 příspěvků 17.09.09 13:56

Já používám Allien edp a když jsem před pár dny očichala edt, byla jsem ztracená. Už ho mám doma, jinak to nešlo. Je úžasný. Stejný základ, ale jemnější. Rozhodně doporučuji všem, kterým se Allien edp líbí tak jako mně :D

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 17.09.09 16:00

Ano, je krásný. :) Mít ho nemusím, ale snesu ho na sobě.
Teď si chci ještě ověřit, jak se změnil můj vztah k EDP, když ale je teď všude tolik novinek, že není čas zkoušet staré fláky!! :lol: :lol:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 17.09.09 17:23

Já Aliena miluji je to moje zimní vůně, takže na Aliena EDT se chystám.Jen jestli to nebude řídká vodička :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Klokan  17.09.09 17:25

Popelko, není to řídká vodička, neboj. :wink: :wink:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 17.09.09 20:23

Klokánku doufám že je to držák jako původní Alien :lol: na mě jen tak něco nedrží :roll:

Ambrožová Lenka  17.09.09 21:53

Už jsem to psala dnes do vlákna, co jste zkoušely. Dnes v Marionaud nového Aliena, je krásný, drží, ale nemyslím si, že by to byl takový rozdíl od původního.

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 18.09.09 07:24

Tak to jsem na něj zvědavá.Pokud je skoro stejný jako původní tak to si ho pořizovat nebudu,to zase nemusím mít. :lol:

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5092 příspěvků 18.09.09 08:22

Není stejný, edt se po chvilce rozvine jinak - je v něm přidáno něco jemnějšího a jakoby jiskřivějšího, přitom základ z Aliena edp zůstává stejný. Chce to vyzkoušet :D

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist