Alien EDT? Existuje vůbec?

Arome woman 07.09.09 10:51

Alien EDT? Existuje vůbec?

Ahoj, v pátek jsem se nechala překecat prodavačkou v parfumerii v Olympiii v Teplicích, abych vyzkoušela toaletku Aliena. Z Angela na mě vždy šly mrákoty, tak jsem se dlouho zdráhala,i prvotní závan z Aliena mě málem zlomil vejpůl…ale jak uplynulo pár minut, jakoby se ten prvotní puch kamsi vytratil a já začala být opravdu unešená! Začala jsem surfovat po internetu a hledat Alien EDT a narazila jsem na problém…nikde ho nemají! Všude mají jen ty limitovky - žlutou a oranžovou, ale tohle byla klasicky fialová, ale dle prodavačky EDT, nikoliv EDP! Dnes jsem tam volala a ona mi opravdu potvrdila, že je to EDT ve fiálovém obalu. Viděl jste a zkoušel jste někdo někdy tuhle toaletku? Není to nějakej blud, že jí nemají ani v jednom shopu?

Reklama

Ada 07.09.09 11:48

Alien eau de toilette existuje, je to horká novinka. Voní prý o něco lehčeji, flakon je stejný, ale ve světlejší fialové barvě. Už jsem ho viděla v obchodě, ale nevzpomenu si ve kterém, možná v Sephoře.

Arome woman 07.09.09 12:27

No tak to jsem ráda, že to není kachna. Díky Ado :-)

Sára 07.09.09 13:06

mají ho i v Marionnaudech, zkoušela jsem ho, přišel mi jak Alien jen v jemnější verzi

Malina 08.09.09 12:05

Ano,potvrzuji,je to jemnější verze EdP a je k mání v Sephoře.

Tana1112 17.09.09 13:56

Já používám Allien edp a když jsem před pár dny očichala edt, byla jsem ztracená. Už ho mám doma, jinak to nešlo. Je úžasný. Stejný základ, ale jemnější. Rozhodně doporučuji všem, kterým se Allien edp líbí tak jako mně :D

verunka2201 17.09.09 16:00

Ano, je krásný. :) Mít ho nemusím, ale snesu ho na sobě.
Teď si chci ještě ověřit, jak se změnil můj vztah k EDP, když ale je teď všude tolik novinek, že není čas zkoušet staré fláky!! :lol: :lol:

Popelka 17.09.09 17:23

Já Aliena miluji je to moje zimní vůně, takže na Aliena EDT se chystám.Jen jestli to nebude řídká vodička :lol:

Klokan 17.09.09 17:25

Popelko, není to řídká vodička, neboj. :wink: :wink:

Popelka 17.09.09 20:23

Klokánku doufám že je to držák jako původní Alien :lol: na mě jen tak něco nedrží :roll:

Ambrožová Lenka 17.09.09 21:53

Už jsem to psala dnes do vlákna, co jste zkoušely. Dnes v Marionaud nového Aliena, je krásný, drží, ale nemyslím si, že by to byl takový rozdíl od původního.

Popelka 18.09.09 07:24

Tak to jsem na něj zvědavá.Pokud je skoro stejný jako původní tak to si ho pořizovat nebudu,to zase nemusím mít. :lol:

Tana1112 18.09.09 08:22

Není stejný, edt se po chvilce rozvine jinak - je v něm přidáno něco jemnějšího a jakoby jiskřivějšího, přitom základ z Aliena edp zůstává stejný. Chce to vyzkoušet :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist