Alien edt vs. Alien edp?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 14.11.09 13:21
Alien edt vs. Alien edp?

Ahoj, chci si pořídit tuhle vůni. Měla jsem vzorek a moc se mi líbil. Vůbec mi nepřišla tahle vůně silná, necítila jsem v ní nic rušivého. Bohužel nevím zda to byl edt nebo edp a do parfumerie se teď nedostanu. Je v nich nějaký výrazný rozdíl? zahrávám si s myšlenkou vzít ho z internet.ob­chodu..díky za názory jak vůní v jaké koncentraci vnímáte.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2255 příspěvků 14.11.09 17:27

vixen -koukala jsem ti na poličku-tak pro tebe určitě edp!!! Oni jsou si dost podobné, edt je maličko taková jemnější!!!!! :wink:

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 14.05.12 08:36

A, co ty Sunessence a Aqua Chic, atd. ? Kdo je má, napiště o nich něco. Jsou teď za dobré ceny, četla jsem, že mají hodně dobrou výdrž, ale ty starší už jsou jen v eshopech, nedají se vyzkoušet. Chci si na teplé letní večery pořídit karamelový Eau de Parfum Sublimée de Caramel au Beurre Salé (dá se sehnat nkde na webu ? ), je dost podobný mému oblíbenému Hypnoticu a manželovi se hrozně líbí, tak jsem uvažovala, že bych k tomu pořídila na denní polívání nějakou odlehčenou verzi a vzala tohle kombo s sebou k moři… :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

sisiklokanek
Učednice 169 příspěvků 24.03.15 20:51

Mě by zajímal rozdíl mezi edt a Aqua chic.

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 1 odstřik 28 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist