all about eve joop

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 29.05.09 14:05
all about eve joop

myslite, ze je dobre ji kupovat na slepo?
mam pocit, ze v parfumerii ji asi k ocihani nesezenu, co .. ?

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 29.05.09 14:16

Já jsem ji očichávala v brněnském Marionnaudu, ale je to už aspoň rok zpátky..

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 29.05.09 14:17

naslepo bych se ji nebála, je to moc pěkná vůně, (podle mne nejlépe zakomponovaná jablka ve vůní) podle mě dominují jablka a skořice, vůně je moc pěkná, nevnímám v ní nic konfliktního, nakonec prodat ji můžeš vždycky, mám pocit, že už se dokonce nevyrábí takže za chvíli po ní bude scháňka

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 29.05.09 14:51

Pro mě to jsou hezká jablka se skořicí. Bohužel na mně drží dost mizerně. A pokud se někdo setkal s větším množství jablečných saponátů, tak mu je může připomínat… Přesně podle Adiny recenze. Ta sedí!

Na poličce 20 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 47 parfémů

B4rča
Parfémová maniačka 825 příspěvků 29.05.09 21:23

mě saponát nepřipomíná, je to opravdu krásný jablko. Řekla bych nekonfliktní a docela originální, sladká, lehká. No mě se líbí moc, ale nekoupila bych si ji, protože to je vůně mamky a taky na mě moc nedrží. Naslepo do ní klidně jdi, řekla bych, že nemůžeš udělat chybu. A kdyby se ti nelíbila, určitě jí prodáš tady na fóru :wink:

Na poličce 19 parfémů 2 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

rocky
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 29.05.09 22:05

Souhlasím, mně to také nepřipomíná saponát, pro mě je to zelené jablíčko s trochou vanilky. Skořici tam moc necítím. Tuto vůničku používám hodně dlouho a ještě mě neomrzela, okolí ho taky chválí a výdrž je dobrá.

Na poličce 63 parfémů 1 miniatura 84 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 14 parfémů

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 29.05.09 23:37

saponát určite nepripomína, ja tam cítim pekne vyzreté zelené jabĺčka a vanilku, škoricu vôbec, čo je škoda, pretože jej vôňu milujem, ale na slepo by som do nej šla v pohode. Je to ovocná, ale pritom vanilková vôňa. Na kamarátke voňala ako socíkovský sprej alebo pena do kúpeľa so zelenými jablkami, na nej som ho milovala. Ja ho na sebe cítim aj s tou vanilkou a do dusna si ju neberiem, ale možno… :wink:

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 29.05.09 23:50

Je to už hódně dávno co jsem jí voněla, co si stále pamatuji je vůně jablečného závinu, krásná :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 30.05.09 20:54

dekuju vsem za rady :)

i kdyz pro penezenku by bylo lepe slyset, ze naslepo rozhodne ne a bylo by :D :D

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

B4rča
Parfémová maniačka 825 příspěvků 30.05.09 21:50

pro peněženku by bylo lépe, kdyby neexistovalo tak skvělé fórum. Jenže to by byla velká škoda, takže peněženka to pro nás přežije. Ve většině případů :lol:

Na poličce 19 parfémů 2 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Scherie
Učednice 239 příspěvků 31.05.09 19:56

V případě koupě se hlásím o odstřik,protože mě na slepo taky láká :)

Na poličce 27 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 31.05.09 20:15

Eve je skvělá, mám někde doma zbytek a měla bych si ji koupit, než se přestane vyrábět.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 31.05.09 20:55

Taky hlasuju za. Je to pěkná vůně, kdysi jsem ji nosila a jestli se má přestat vyrábět, měla bych si ji pořídit do zásoby, i když mi teď pár let nechyběla.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist