Allure EDT a EDP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

římanka
Učednice 90 příspěvků 16.10.09 10:28
Allure EDT a EDP

Hrozně se mi líbí Allure od Chanelu. Je ale taky hrozně drahý. Než peníze obětuju, poradíte mi, jaký je rozdíl v EDT a EDP? Díky moc:-)

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 23 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 16.10.09 10:29

EdP, vydrží dlouho a je hezčí :wink:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

římanka
Učednice 90 příspěvků 16.10.09 10:32
klubko píše:
EdP, vydrží dlouho a je hezčí :wink:

a EDT nevydrží? v čem je EDP hezčí? je sladší, květinovější? Čeho je tam víc? Díky:-)))

edinka
Parfémová maniačka 976 příspěvků 16.10.09 10:47

A nepomatuješ si, co jsi zkoušela? Pro můj nos je totiž edt a edp hrozně velký rozdíl, skoro jak kdyby to byly jiné vůně. Edp nemůžu vůbec, edt miluju a má na mně slušnou výdrž :lol:

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Diorka
Učednice 112 příspěvků 16.10.09 11:36

Mam obe verze Allure a extra rozdil po rozlozeni nevnimam. Edt ma take paradni vydrz, a to si stezuju, ze maloktera vune na me " drzi". Jeste mi chybi Sensuelle :lol: , mimochodem nenabizite nektera??? :D , ta je odlisna.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

římanka
Učednice 90 příspěvků 16.10.09 11:38
edinka píše:
A nepomatuješ si, co jsi zkoušela? Pro můj nos je totiž edt a edp hrozně velký rozdíl, skoro jak kdyby to byly jiné vůně. Edp nemůžu vůbec, edt miluju a má na mně slušnou výdrž :lol:

já zkoušela i EDP a EDT a líbily se mi obě, ale jedna víc a už právě nevím, která. právě bych potřebovala zjistit ten rozdíl. Mám odstřik Allure EDP a zdá se mi, že se rozkládá až moc dosladka vanilkova. Ale i tak se mi mooooc líbí. Já vím, že nejjednodušší by bylo zajít do parfumerky, ale nějak nebudu mít cestu, u nás nechodím, tam mě znají jako chronickýho čuchače ale nekupovače, takže mi je to už trapný.

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8421 příspěvků 16.10.09 12:20

já osobně bych šla do obou. Sama bych si je jednou taky chtěla pořídit :wink:

jen to chce vychytat nějaký výhodný kup, co? :x …edt tady zrovna včera běžela :(

Na poličce 83 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 16.10.09 12:22
římanka píše:
klubko píše:
EdP, vydrží dlouho a je hezčí :wink:
a EDT nevydrží? v čem je EDP hezčí? je sladší, květinovější? Čeho je tam víc? Díky:-)))

I EdT vydrží, ale EdP má rekordní výdrž a celkově je pro mě hezčí. Je silnější, sladší, víc je výrazná vanilka a ta vůně je oblejší, ženštější.
V EdT cítím víc citrusy a je slabší intenzity. Řekla bych, že poměr jednotlivých složek je možná vyváženější, než u EdP.
Každopádně vyzkoušej obě, ony jsou rozdílné už na první pohled. EdT je ve flakonku nažloutlá, kdežto EdP jde do takové tmavě růžové barvy.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5162 příspěvků 16.10.09 14:01

Když se podíváte na francouzské weby o parfémech (Chanel nevyjímaje) - složení edp a edt je stejné. Takže rozdíl je zřejmě jen v té koncentraci - a tu asi každá vnímá jinak. Rozhodně ne ve složení.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

sarrafinka
Nevyléčitelná závislačka 1257 příspěvků 16.10.09 14:07

já taky rozdíl cítím,Edt je citrusovější,mi osobně se líbí obě a právě mi někdo vyfoukl na Aukru EDP přiznejte se :twisted: :twisted: :twisted:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8421 příspěvků 16.10.09 14:14

tak, tak edt je citrusovější, lehčí…kdybych si musela vybrat, byla bych náročnější a šla do edp a ještě lépe do čistého parfému,jestli se dělá :wink: :lol:

Na poličce 83 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 16.10.09 14:44

EdP - pro mě docela ošklivá, moc sytá, neoriginální květinovka
(kup naslepo - viděla jsem hezké složení…, a hned šel pryč!.)
EdT - o dost snesitelnější, odlehčená citronádou

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Afrika
sv. Parfema z Kecálburgu 2152 příspěvků 16.10.09 14:47

Sú dosť rozdielne, ja mám radšej EdT, keď prišla na trh, bola len v tejto verzii a to je pre mňa typická Allure, aj ten strieborný vrchnáčik je krajší ako ten medený či aký.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 16.10.09 17:53

EDP!

Edt jsem měla, ale znova bych si ji nepořídila.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23999 příspěvků 17.10.09 21:59

Edt jsem zatím nezkoušela.
Edp se mi líbí, ale když jsem se rozhodovala jestli si pořídit Edp Allure nebo Edp Allure Sensuelle, vyhrála Sensuelle - ovšem ta je jiná.
Je to držák a líbí se mi flakon a právě i barva toho vršku. :P

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 23 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist