Allure Homme X Allure Homme Edition Blanche

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 13.01.09 15:47
Allure Homme X Allure Homme Edition Blanche

Potřebovala bych poradit, v sobotu jsem si nastříkala na papírky Allure Homme a Allure Homme Edition Blanche a nepopsala :roll: .

A teď mám problém, že jedna z nich se mi hrozně líbí a já nevím, která to je ......... :lol: . Chtěla bych manželovi objednat z netu, ale potřebuji poradit.

Jedna z nich je výrazně sladší, připadá mi spíše tuctovější ve smyslu, že v ní cítím takový ten běžný pánský podtón. Je pěkná, ale manžel sladké moc nemusí.

Ten druhý papírek je o hodně víc citrusovější, bez sladkosti a s takovým pěkným dřevitým základem. teď má manžel Terre d'Hermes, tak si myslím, že na léto by se mu mohla tahle sušší, citrusovější líbit.

Znáte někdo obě tyhle vůně? Poradili byste mi, která může být ta míň sladká??? Podle složení asi ta Blanche, ale nerada bych se sekla ..... :wink: .

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 13.01.09 15:53

Ileni - mám vzorek, chceš ho? Napiš mi do SZ.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 13.01.09 16:01

Jéé děkuji :oops: . Píšu SZ ..........

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 13.01.09 16:10

Já znám akorát Allure Homme a ten mi přišel právě citrusovo-dřevitý.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 13.01.09 18:52

lleni já myslím že Edition blanche bude ten sladší a jak píšeš tuctovější, mě připadá jako líbivka a s dřevitým základem je klasická Allure Homme

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 13.01.09 19:45

Děkuju holky, jste moc hodné. Budu mít vzorek, tak se uvidí :wink: .

kampa
Učednice 70 příspěvků 13.01.09 22:26

Allure Homme je ta sladší, Edition Blanche je ta citronová. A plně souhlasím s výběrem! Ten normální Allure je takový průměr, kdežto Edition Blanche je pro mě opravdu krásná citronová vůně s dřevy a bylinkami. Xronos o ní psal. U mě už dlí v tužebníku :roll:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 14 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 13.01.09 23:12
kampa píše:
Allure Homme je ta sladší, Edition Blanche je ta citronová. A plně souhlasím s výběrem! Ten normální Allure je takový průměr, kdežto Edition Blanche je pro mě opravdu krásná citronová vůně s dřevy a bylinkami. Xronos o ní psal. U mě už dlí v tužebníku :roll:

presne jak pise Kampa …

jinak, pro nekoho krasna citronovka, pro nekoho prostredek na myti nadobi, vid Kerze ;)

Kazda je jina … Blanche libivka na den, Allure na vecer … ja si nejak matne vybavuju, ze puvodni Allure jsem mel na papirku pri sve snad prvni navsteve (odnesl jsem si asi 5 papirku a v kanclu je testoval a porovnaval) a vim ze zrovna ta jedna se mi tak libila. Jako mladicek ji chtel mit, ale prodavacka rikala, ze na me se hodi neco sveziho … a bla bla blaaa … ted asi po deseti letech jsem zkusil Allure a rekl si ...... BINGO ..... to je vona, ta co byla tehdy na papirku a tak se mi libila ;)

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 16.01.09 18:01
kampa píše:

Dnes jsem zkoušela Blanche a je krásná 8)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist