alternatíva k Sunny Frutti od Escady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sensitive  07.06.11 20:00
alternatíva k Sunny Frutti od Escady

Ahojte, zrejme je to „blbý dotaz“, ale aj tak vás prosím o radu…

vedela by mi niektorá z vás poradiť s vôňou podobnou Sunny Frutti od Escady /r.v. 1998/, už sa dávno nevyrába :( ,bola to moja zamilovaná vôňa, prvý ozajstný parfum.Túžim po niečom veľmi podobnom na leto, niečo svieže kvetinovo ovocné a nepresladené.. skrátka niečo čo sa so súčasnou sirupovo-sladkou produkciou Escady nedá veľmi porovnať.
Tu je zloženie:
hlava: orgován, osmantus, hruška, nashi
srdce: marhuľa, frézia, konvalinka, jazmín
základ: céder, lišajník, vanilka

Viem je to ťažká otázka, budem vďačná za každú odpoveď.

Reakce:

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 18.06.11 18:58

Tuhle Escadu mám ještě v balení 30 ml a šetřím si ji. Vlastně jsem nikdy nenašla žádnou jí podobnou - tedy takovou, která by se jí podobala.

Na poličce 61 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy

sensitive  19.06.11 12:00

Ja som tiež nikdy nenašla žiadnu ktorá by sa tejto podobala. :( Je asi ťažké :speechless: urobiť vôňu ktorá bude kvetinová ale nie omamná, ovocná ale nie sirupová či kyslastá , a jemne sladká avšak nie ulepená . Na tento parfém som dostávala komplimenty kde som sa len pohla, a zbožňovala ju dokonca aj moja sestra ktorej voňajú len silné parfémy. Čo sa to len s Escadou a s jej vôňami porobilo :?:

Váš příspěvek

Nový článek:

Test samoopalovacích krémů: nebuďte sejra, ani dalmatin

Který samoopalovák vás ale nenabarví na oranžovo a neudělá fleky? Opálení jako od moře vám slíbit nemůžu, ale že nebudete vypadat jako sýr a i bez pečení chytíte příjemný odstín, to ano.

Celý článek »
TOPlist