Alterra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vrzi
Učednice 179 příspěvků 12.11.09 12:20
Alterra

Dneska se u nás v Rossmannovi objevily jiné kousky od přírodní Alterry než jen balzám na rty s heřmánkem. Cenově je trochu výš než Alverde, nicméně co se týče přírodní kosmetiky, tak podobná liga. Ještě jsem nic nekoupila, ale už mám favorita v podobě pleťového tonika s aloe vera :wink:

Na poličce 11 parfémů 4 miniatury 2 odstřiky 11 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 23.11.09 19:51

Ja som vyskusala olejicek na tvar s ruzou, male balenie 30 ml, spokojnost.

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

TaBeáta
Učednice 150 příspěvků 04.12.09 00:31

koupila jsem tam olejíček, mléko a sprcháč s limetkou, jako dárek, ale očuchala jsem a voní moc pěkně. Pro sebe jsem koupila mléko a olej růže a to tedy nebyla dobrá volba, olej jsem nezkoušela, ale mléko příšerně páchne..škoda. Ale konzistence dobrá, pěkne se vsakuje, takže myslím, že to limetkové bude bezvadné.

Na poličce 0 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

luckyhope
Nováček 23 příspěvků 09.01.10 22:38

Zatím mám pouze balzám na rty a ten je bezkonkurenční :lol: . Lepší než měsíčkový od Alverde..a levnější :D. Je moc příjemný, hojí, dlouho vydrží na rtech. Navnadil mě na vyzkoušení dalších výrobků od této značky.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 38 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 10.07.10 09:56

Včera jsem zabrousila do Rossmanna, abych se mrkla, jestli nemají nějaké slevy na vůně.. Což bohužel neměli, tak jsem alespoň prolezla obchod a prozkoumala produkty značky Alterra :) . A taky jsem něco málo nakoupila. A hned večer vyzkoušela :) . První dojmy jsou relativně pozitivní, i když mi tato značka velice připomíná Alverde z dm.

• pleťový olej s limetkou a aloe vera - dala jsem si ho na noc v malém množství a žádnou paseku mi na pleti neudělal.. Navíc docela příjemně voní po citrusech. Ale není to nijak agresivní vůně.
  • pleťový olej s růží a rakytníkem - teprve se chystám vyzkoušet; má být na suchou pleť
  • pleťová voda s aloe vera - celkem příjemná. Čistí, tonizuje.. Sice je v ní alkohol, ale nijak mě to nepodráždilo.
  • denní krém s aloe vera - je po něm mastnější pleť, ale to se mi stává u velké většiny přírodních krémů. Jinak docela dobře hydratuje a nedráždí.
Na poličce 50 parfémů 18 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 06.02.11 22:25
luckyhope píše:
Zatím mám pouze balzám na rty a ten je bezkonkurenční :lol: . Lepší než měsíčkový od Alverde..a levnější :D. Je moc příjemný, hojí, dlouho vydrží na rtech. Navnadil mě na vyzkoušení dalších výrobků od této značky.

Tak to jsem na něj moc zvědavá, protože pro mě je bezkonkurenční právě měsíčkový balzám na rty Alverde…

Nedá se svítit, zítra musím do Rossmanna.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 07.02.11 10:07

Je možné, že ho neseženeš - u nás už nějakou dobu není ve vícero Rossmanech (chodímpravidelně kontrolovat). Je vážně o dost lepší než Alverde. Ale někde jsem slyšela/četla, že Alterra mění obaly, tak je pozastavená dodávka a přijdou už asi v novém… :wink:

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 07.02.11 13:29

Balzám na rty je opravdu super, taky jsem na něj přešla z Alverdího

občas ještě kupuju pleťovou masku s orchidejí a taky je fajn

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 07.02.11 17:36

Byla jsem v Rossmannovi a našla jsem jen pár kousků, nic mě extra neoslovilo. Asi se vážně čeká na nová balení. Balzám neměli. :(

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 09.08.11 20:16

Po půl roce jsem konečně objevila balzám na rty a pár dalších věcí.

Balzám na rty (heřmánkový, 29,90 Kč) je docela příjemný a měkčí než Alverde, to je fajn.

Oční gel pro citlivou pleť měli zlevněný na polovinu (49,90 Kč), na obale doporučují pro opuchlé oči dát vychladit do ledničky - to určitě udělám. Doma mám ze stejné řady pletový krém a tonikum - s obojím jsem spokojená.

Největší radost mám ze šamponu a kondicionéru, dosud jsem na ně nenatrefila. Mají je už v nových obalech, jsou hezčí. Vzala jsem na zkoušku šampon pro citlivou a podrážděnou pokožku s mandlemi a jojobou a kondicionér pro poničené vlasy bez lesku s meruňkou a pšenicí. Ještě jsem je nezkoušela, dnes se na to chystám.

Vrzi
Učednice 179 příspěvků 10.08.11 18:48

Napiš, prosím, zkušenost se šampony. Já je teda ještě nikde neviděla, ale předpokládám, že v Praze budou..

Na poličce 11 parfémů 4 miniatury 2 odstřiky 11 vzorků V tužebníku 4 parfémy

silvoušekCZ
Parfémová maniačka 551 příspěvků 03.10.11 13:02

Chtěla jsem vyzkoušet něco „zdravého“ a hlavně bez silikonů, které mi asi dělají největší problém na obličeji… tak jsem i přes počáteční nedůvěru kvůli nízké ceně koupila jejich denní krém s orchideí Anti age. Doma po otevření nedůvěra pokračovala - krém je řídký, spíš jako pleť. mléko a vůbec mi nevoní, spíš naopak. Nicméně hned po prvním vyzkoušení jsem byla velice mile překvapená - na obličeji byl krém velmi příjemný, nemastný, necítila jsem žádné negativní reakce, spíš naopak. Používám jej už měsíc, pleť se mi velice spravila, žádné pupínky, červené fleky ani podráždění, všechno zmizelo! dokonce mám pocit, že se mi plet ani tolik nemastí, nelesknu se na nose a čela a přitom suché tváře jsou také OK! :potlesk: Zatím nevím jak bude působit jako anti-age :-) vrásky mám pořád stejné, ale určitě u něj zůstanu, zatím obrovská spokojenost, ani už nemusím téměř vůbec používat make-up! Postupně chci vyzkoušet i další jejich výrobky.

Na poličce 115 parfémů 627 miniatur 110 odstřiků 310 vzorků V tužebníku 91 parfémů

Deathdee  22.12.11 09:38
Šampony Alterra

Koupila jsem si 2 šampony. Jeden je senzitiv a druhý pro objem. Zatím jsem zkoušela jen ten senzitiv a až na otřesnou vůni (spíš pach jakoby po jaru) je v pohodě. Vlasy mám po něm pěkné jako po jakémkoli jiném šamponu ale tenhle jsem si koupila hlavně kvůli tomu že neobsahuje žádné silikony, konzervanty a další chemii. Předtím jsem dost používala dražší značky(Loreal, Gliskur…)ve víře jak vlasům prospějí a nastal opak. Tyhle šampony obsahují silikony a na mých vlasech se to podepsalo, uhladily mi je tak moc že se mi postupně začaly rovnat a zmizely mi moje milované vlny. Doufám teď že když se šamponů se silikony úplně zbavím, začne to vlasům prospívat a začnou se vlnit jako předtím :lol: Mimochodem nemáte někdo zkušenost s nějakými přípravky na podporu vlnitosti vlasů? :nevim:

silvoušekCZ
Parfémová maniačka 551 příspěvků 30.01.12 15:11

tak jsem dala na vaše rady tady.. a zkusila ten balzám na rty heřmánkový :palec: je opravdu výborný, krásně je zvláční a dlouho na rtech vydrží :potlesk: a nemám je hned suché jako po kdečím jiném a to jsem už zkoušela všechno možné…

Na poličce 115 parfémů 627 miniatur 110 odstřiků 310 vzorků V tužebníku 91 parfémů

miriell
Nevyléčitelná závislačka 1382 příspěvků 24.02.12 12:03

Chtěla bych se zeptat, zda u nás náhodou nekončí jejich krémy apod. :?: Hledala jsem v Rossmanovi, kde jsem dřív brávala denní krém s aloe vera, ale neměli ho tam, dokonce žádné krémy, ani tonika… Příp. jestli můžete doporučit nějakou náhradu za tento krém. Díky.

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist