ALVERDE

Fotoalbum tématu (15) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 31.12.07 14:01

Určitě alverde dobře znáte :) Zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti s jejich tónovacími krémy, mám spíš smíšenou pleť a bojím se, aby nebyly moc mastné. Slyšela jsem, že příliš netónují, co vy na to?
Uvítám i reference na jejich pěnové tužidlo, které jsem nově zahlédla u nás v dm.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 62 Další »
Reakce:

IvKa
Parfémová maniačka 572 příspěvků 23.01.08 10:05

Já používám běžně šampony a kondicionery a tak jsem si zkoušela koupit i tónovací krém. Na mně je bohužel dost mastný a nějak jsem si s ním nesedla. Ale kolegyně ho používá, tak jsem ho vyměnila za pleťové mléko. Nekryje, jen jsem měla lepší barvu. Docela mě to mrzí, že jsme si nesedly.

Na poličce 57 parfémů 8 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 23.01.08 10:24
IvKa píše:
Já používám běžně šampony a kondicionery a tak jsem si zkoušela koupit i tónovací krém. Na mně je bohužel dost mastný a nějak jsem si s ním nesedla. Ale kolegyně ho používá, tak jsem ho vyměnila za pleťové mléko. Nekryje, jen jsem měla lepší barvu. Docela mě to mrzí, že jsme si nesedly.

To bude asi bolest všech tónovacích krémů. Dostala jsem tonovací krém od MADAGA for life, to že není krycí je jasné, ale je dost mastný, takže se člověk leskne jako kobliha. Jedině přepudrovat a pak je ten efekt lehkého fluidu pryč. Možná je použitelný pro suchou pleť.
Používám makeup od YR - ten mi vyhovuje, je jen lehce krycí, takový fluid, nedělá na obličeji masku, skoro není vidět. Zatím je nejlepší, lepší než drahý makeup od Lancome.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

myška  30.01.08 19:56

ahoj, já jsem měla od alverde tonovací fluid s měsíčkem. Ten byl lehký, ale houby kryl:-)
I když mamce sedl hodně, to zase jo. Já používám od alverde tonovací mandlový krém, to je asi ten, jak tu holky píšou, že je na ně moc mastný. Mě taky někdy připadá těžký ( zvláště v létě, teď v zimě je to v pohodě ), ale kryje trochu víc. Je to ale lepší jak makeup. Prostě se jím ráno namažu a pak už jen korektorem zakryju nedostatky :-)

Mám ale docela suchou pleť, takže možná proto mi sedl, jak jsou na tom kolegyně s mastnější pletí, nevím, možná je na ně opravdu moc hutný.
Jako podklad používám mandlový olej, jindy bambucké máslo.

Šárka  01.02.08 13:47

Já používám na den, na noc i pod makeup Alverde s karotkou a nemůžu si ho vynachválit. To že je v odstínu oranžové mrkvičky mi vůbec nevadí. Sestra neustále používala něco od Vichy nebo Laroche a já jí marně přemlouvala aby přešla na přírodní a v tomto případě i na kosmetiku která není testovaná na zvířátkách. Ohrnovala nad tím nos, ale já byla vytrvalá. Dnes nepoužívá nic jiného než Alverde a je strašně unešená, jak dobře tato kosmetika vyhovuje její pleti. Považuji to za svůj úspěch :)

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 01.02.08 22:00

Koupila jsem si nedávno ten mandlový tónovací krém a teda vubec mi nevyhovuje ta konzistence, jsem zvyklá na tekutější a zdá se mi, že tohohle se musí nanášet kvuli tuhosti právě moc. Nicméně shovala jsem si ho, kdyby nadešly horší časy pleti. Čas od času se mi objeví dermatitida…:(

Jinak od alverde mám vyzkoušný šampon oliva henna a koncioner medunka - už mám 4 balení a pořád spokojenost. Ráda bych vyzkoušela ten s břízou, ale je nalupy, čímž netrpim, tak nevim, aby mi spíš neuškodil.
Zbožnuju jejich sprchové krémy, bohužel u nás v dm je už nejakou dobu nemaj.
Mám taky olej na celulitidu, koupila jsem ho spíš na masírování přítele, kterýmu voní, ale salus má podle mě lepší.
Dále tělové mléko (takové růžové - s rakytníkem myslím…) - bylo fajn. Ted mají nové s třešnovými květy nebo plody nebo něčím a to dost intezivne ovocne voní. někomu by se možná líbilo :).

Z krémů jsem měla karotkový a ted olivový, oba výborný, ten oliváč mi ale sednul líp.
Odličovací mléko s růží i plětová voda s růží taky ok.
nooo a nesmim zapomenout na to nejlepší a to je podle mě jejichbalzám na rty. Ted jsem si koupila na prostřídání laveru a ta mi moc nesedla. Je moc tuhá a když mám rozpraskaný rty, tak je to nanášení nepříjemný.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 02.02.08 00:04

Vevie, v DM mají taky sprchové krémy od Weledy a ty jsou neméně úžasné - mám růžový a nemůžu se té vůně nabažit.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 02.02.08 10:37

Ado, já vím, ale ty by taky udělali úžasnej vítr v mé peněžence :), časem je snad vyzkoušim.

myška  22.02.08 19:50

Ahojte, v květnu se konečně dostane do našich DM dekorativní kosmetika Alverde. Přírodní pudry, makeupy, řasenky, stíny…taky se tak těšíte jako já?

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8040 příspěvků 22.02.08 21:17
myška píše:
Ahojte, v květnu se konečně dostane do našich DM dekorativní kosmetika Alverde. Přírodní pudry, makeupy, řasenky, stíny…taky se tak těšíte jako já?

Pokud to bude pudr a make-up, který kryje, nedělá mapy a vypadá přirozeně, tak se těším. Vyzkoušela jsem už ledacos, ale zatím se mi nepodařilo takový najít:)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

marbulak  24.02.08 12:21

Tak já mám oba tónovací krémy, jak fluid s měsíčkem, tak mandlový. Mám dost mastnou pleť a paradoxně mi spíš sedí ten hutnější krémový mandlový, protože lépe kryje a lépe se nanáší. Ten fluid má nějakou olejovou složku, takže se mi hrozně leskne pleť. Mandlový má ale blbou barvu, je moc tmavý. Takže si už podruhé nekoupím ani jeden.
Jinak balzám Alverde je opravdu bezva, Laveru jsem taky měla, ale špatně se roztírá. Sprcháče jsou fajn, ale od Lavery Body Spa jsou daleko lepší, jemnější, větší výběr parfemací.

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 24.02.08 15:25

Na tru dekorativku jsem teda dost zvědavá.Mimocho­dem,ten madlový tónovací krém se dělá ve dvou odstínech,mám ten tmavší a sedí mi,kupodivu a to jsem dost světlá,taky mám mastnější pokožku a přes to,že je hutný,tak mi vyhovuje,ale v létě,kdy se kůže mastí a navíc potí,to ho asi používat nebudu.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

myška  27.02.08 12:57

V létě mi ten krém ( mandlový zlatobéžový ) taky moc nesedl, ale v létě ho ani člověk snad používat nemusí, vždyť se opálíme:)
Ale teď ho používám a je bezva.
Jinak jsem si dneska koupila alverdí tyčinku na rty, růžovou..je výborná.

A taky doufám, že ta dekorativka bude za něco stát. Myslím, že ten pudr by snad mohl být fajn, na obrázku vypadal dobře. Ale chce to odzkoušet, takže uvidíme v květnu:)
Doufám, že řasenky budou dobré, protože řasenky Lavery a Hauschky jsou přece jen jiná cenová relace…škoda. Snad ta alverdí bude dobrá:)

macule  01.03.08 11:54

A odkud máte informace, že přijde dekorativka na pult v květnu?
Já na stránkách DM nic nenašla. Navíc zásobování Alverde je na prodejnách mizerné, chodím do 2 a věčně to tam mají vyprodané, nemají např. ani balzám na rty nebo krém na ruce, který je super.

myška  02.03.08 11:01
macule píše:
A odkud máte informace, že přijde dekorativka na pult v květnu?
Já na stránkách DM nic nenašla. Navíc zásobování Alverde je na prodejnách mizerné, chodím do 2 a věčně to tam mají vyprodané, nemají např. ani balzám na rty nebo krém na ruce, který je super.

Volalo se na zákaznickou linku, slečna říkala, že v květnu by to mělo být:-)
S tím zásobováním s tebou souhlasím, ale je to opravdu místo od místa. Prošla jsem už hodně DM v různých městech, a fakt - někde je sortiment Alverde úplně vymetený - a někde jsou plné regály, jako třeba u nás. Je to zvláštní - asi někde lidi víc alverde kupujou a někde ne. Asi to bude tím, jak je kde přírodní kosmetika oblíbená.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 62 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist