ALVERDE

Reklama

Marianna 27.08.15 08:56

@viky A ty máš barvené vlasy? Já mám své původní vlasy takové normální, po cca dvou dnech trošku mastné u kořínků, ale stejně si je každý druhý den myju. Bohužel už se pár let musím barvit, takže nynější vlasy jsou někdy mírně chemlonovité :? . Všechno, co mi vlasy vyživí a rozpramínkuje nebo spíš rozpramenuje, vítám. Všechny ty slavné olejíčky na vlasy mi udělaly z konečků mastný chemlon, nic víc.

viky 29.08.15 14:42

@Marianna Mám už rok a půl nebarvené. Ale to je jedno.
Vážně tuhle řadu zkus. Ten balzám krásně vyživuje. Nech si ho na vlasech klidně déle.. 5-10 min a uvidíš. :palec:
Skvělá je i ta maska s citrónem a meruňkou, ale tu jsi asi zkoušela.

zitava 02.09.15 08:30

Ahojte, chcela by som vyskúšať prírodný deodorant alverde ale s rozprašovačom, pretože guličkové nemám rada. Akú máte skúsenosť s účinkom? A v porovnaní s ostatnými prírodnými deodorantmi?

viky 02.09.15 10:58

@zitava Psala jsem o tom s limetkou a šalvějí. Na pohodový den bez extra běhání stačí. Ale vzít si ho do práce - to bych si asi netroufla. Tam to jistí chemie - nejčastěji v podobě Rexony. :)
Co se týče jiných přírodních deodorantů - netuším. Od jiných značek jsem nezkoušela. (Možná je to škoda.)

Vevie 02.09.15 11:31

Já od nich dlouhodobě používám také ten se šalvějí a limetkou a v poslední době ještě raději ten pánský s rozprašovačem (myslím s guaranou). Pro mě jsou ok i na pohodovej den v kanceláři. Srovnat je můžu s alverdíma kuličkama a ted s tím deo-krémem co mají poměrně nově a určitě tyhle dva rozprašovací mi přijdou lepší. Lepší jsou i např. oproti PitROKu (měla jsem rozprašovací a nic moc), ale zatím v těch přírodních u mě jednoznačně vedou Schmidt's deo­doranty (http://schmidtsdeodorant.com/). Jsou sice trochu složitější na aplikaci, ale jinak jsou perfektní i dlouho vydrží.

Příspěvek upraven 02.09.15 v 15:25

zitava 02.09.15 14:01

Ďakujem za tipy, keďže ide teraz chladnejšie obdobie, skúsim niečo bez chémie a uvidím, či mi budú stačiť. :mavam:

Marianna 11.09.15 15:26

@viky Balzám zakoupen, zkouška se chystá. :mavam: Když to bude ok, půjdu i do šampónu. Maskou s citrónem a meduňkou si nejsem jistá … v jakém je balení?

Marianna 14.09.15 14:54

Dík. Tak z téhle řady jsem měla šampón a kondicionér, celkem dobrý. Pak jsem taky měla tuhle masku: http://www.dm-drogeriemarkt.cz/…i_maska.html - a nic moc, velká spotřeba, aby byl vůbec nějaký účinek.

Marianna 10.11.15 14:56

Takže hlásím, že kondicionér na blond vlasy vyzkoušen a funguje velmi dobře. Vlasy se mi po něm „odchemlonují“, jdou dobře česat a celkově se tváří tak nějak spokojeně. Rozhodně dokoupím i šampón.

viky 11.11.15 20:35

@Marianna To jsem moc ráda, že Ti to sedlo. :kytka:

Nedávno jsem si koupila další věc od Alverde - „Zkrášlující tělový olej“ - a musím říct, že je celkem fajn. Krásně zjemňuje. Večer se natřu a ráno mám vyživenou a hebkou kůži. Akorát poněkud zvláštně „lékárensky“ voní. Asi jako měsíčková nebo spíš svízelová mast. Takže si připadám jako čiperná sedmdesátnice, když se tím mažu. :mrgreen: Ale jinak dobrý.

coralline 12.12.16 18:30

Hlásím, že letos mají opět limitovaný set tělových másel, ovšem podle toho, co jsem vygooglila, s nevánočními vůněmi. Je tam Sněhurka - jablko, Šípková Růženka - růže a Popelka - maceška. Na vlastní oči jsem je neviděla a tentokrát mi to ani nevadí. Já bych brala ty vánoční vůně, co mívali dřív. Ale třeba to někoho bude zajímat.

Ivušenka 12.12.16 18:32

@coralline …vypadají ovšem moc pěkně :palec:
Ty vánoční byly bezvadné, ráda na ně vzpomínám…

viky 10.01.17 16:14

@coralline Princezny vypadají roztomile. :)
Včera jsem koukala v dm, že už je mají ve slevě.

Z novinek musím pochválit řadu Granátové jablko a zázvor (mám tělové mléko a sprchový gel). Příjemné produkty s nádhernou svěží vůní. :srdce:

coralline 11.01.17 13:55

@viky Já jsem po nich teda cíleně nepátrala, protože ty parfemace mě až tak nezauajaly. Ale ve „svojí“ DM jsem je vůbec neviděla, ani o Vánocích, ani teď.
Když jsem ten set sháněla loni (už předloni vlastně), musela jsem oběhnout 3 prodejny.

Stránka:  « Předchozí 1 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu

Reklama

Reklama

TOPlist