Alyssa Ashley Ambre Gris

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1152 příspěvků 10.07.12 16:25
Alyssa Ashley Ambre Gris

Znáte někdo tuto vůni:

http://www.douglas.de/…0055422.html

Alysa Ashley byla kdysi divizí parfemářského domu Houbigant, který kdysi vyráběl vůni s názvem Ambergris. Má někdo informaci, že jde o nové uvedení na trh? Zkoušel ji někdo?

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 21 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Netyn
Parfémová maniačka 610 příspěvků 16.01.13 13:47

@Chandler

Zkoušela jsem ji dnes. Pprvní nádech: ach ano, to je krásná ambra, tu musím mít! Po krátké chvíli obrat o 180°. Citrusovo teple ambrový zážitek kamsi nenávratně zmizel a zůstal jakýsi divný odér babiččiny dřevěné skřínky na šití, ve které nebyly labutěnky a rtěnky, ale špulky nití a staré nůžky. Ambre Gris mi připomněla čichový vjem, který jsem měla, když jsme jako děti pozorovaly kůrovcem prožranou kůru zespodu a cestičky na napadeném dřevu. Tak nějak voní a popravdě, neudělalo se mi moc dobře od žaludku. Ovšem výdrž je skvělá, nepomohlo ani mytí dezinfekčním Dettolem.

Dodatek - po třech hodinách, přes mnoho mytí rukou, stále intenzivně voní.

Na poličce 72 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 19 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist