ALZD - ČR?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 03.11.11 08:11
ALZD-ČR?

Nebude prosím někdo z ČR objednávat z ALZD? Nechci flašu, ale přidat se jen s pár vzorkama :think:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 03.11.11 12:07

vzdyt vzorky prece prestali zvlast prodavat, resp. davaji jen omezeny mnozstvi k plnymu baleni..

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 03.11.11 13:17

no, dokopy 10 ks. Ak by slo o maxi 5 ks, Garfield, a nezizenies nikoho z CR, tak sa prinajhorsom pridaj ku mne:-)

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 43 odstřiků 414 vzorků V tužebníku 94 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 04.11.11 13:09

Právě kvůli tomu se musím k někomu přifařit.
Asi jsme je těma vzorkovýma nájezdama, my aromačky, vyděsily.

drobececek  06.11.11 18:27

Mám stejný problém.
Potřebuju dva vzorečky vůní, které mě zajímají a které tu na Arome nikdo nemá. Tímto veřejně hlásám, že až bude někdy někdo objednávat, ať si prosím vzpomene na chudáčka drobečečka maličkýho, nešťastnýho. :cry:

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 06.11.11 23:37

Nechapem to s tymi vzorkami, mne to ukazuje, ze sa daju kupit, len musia byt min.4 a je na ne aj mensie postovne. Je tam niekde inde obmedzenie?

No, v kazdom pripade, ak by niekto obednaval, ja by som chcela jednu sponku do vlasov :oops: .
(a ak by sa dalo tak aj nejaku tu vzorku :oops: )

Lenka7717
Znalkyně 375 příspěvků 07.11.11 18:45

Taky bych se připojila, jednu Montalku a možná i nějaký ten vzorek.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 07.11.11 22:03

Připojila bych se s flaškou,možná dvěma…nějak dochází PG :roll:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 07.11.11 22:10

…a nechcete počkat, až půjde euro kapánek dolů zase? :think: já objednávku plánuju (na zatím neurčito), klidně hromadnou (nerada platím poštu ze zahraničí), ale vyčkávám lepší situace (i na svém účtu)..

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 07.11.11 23:03

no ale s tymi vzorkami je to naozaj tak, ako pisu baby. Mam ale dojem, ze neobmedzene sa da kupovat v tom pripade, ze sa kupuju iba vzorky, samozrejme s postovnym, ktore ale nie je nijak extra velke. 5 euro.
tak podla mna by nemal byt problem ked si kazdy objedna sama za seba alebo si urobite nejaku objednavku iba na vzorky a podelite sa o postovne. Ci?
(samozrejme kto chce aj flakony aj vzorky, moze mat vzoriek maxi 10)

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 07.11.11 23:08

Ahaaa, ja som to pochopila tak, ze ked chce niekto vzorky, musi vziat aj velku flasku a aj k tomu ich moze vziat len 10.
Tak potom nechapem, kde je s tymi vzorkami problem?

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 07.11.11 23:17

jedine ze so to nejak nepochopila… to postovne 5 euro totiz vyzera prilis male na flakony, tak iba predpokladam, ze by mohlo byt na vzorky :mrgreen:

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 07.11.11 23:27

no…ved…

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 08.11.11 00:13

já to zkoušela myslím naházet si do košíku jen vzorky a přes deset mě to nechtělo pustit. to omezení počtem tam je tak či tak, s celým flakonem i bez. a ještě tuším jde vzít od každého vzorku jen jeden kus, ne třeba 2× Fifi Chachnil apod.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 08.11.11 06:32

aha, tak predsa. ale aj tak nevidim, v com je problem, aby si vzorky nemohol objednavat kazdy sam alebo v malych skupinach… je pravda, ze je to menej pohodlne a obmedzeny pocet nastve, ale ako vidim, vacsina z vas chce len par vzoriek, a ze by ich chcela duplicitne, to pochybujem. no a duplicitne vzorky sa nedali objednavat ani predtym.
Tym nehovorim, ze na novu vzorkovu politiku nie som uplne nastvana, ved z toho dovodu som takmer uplne prestala na ALZD nakupovat (aj preto, ze mi 10 vzoriek na jednu objednavku vacsinou nestacilo :mrgreen:). Ale na druhej strane, myslim ze kazdy, kto o vzorky ma skutocne zaujem a nie je odkazany len na ALZD vie, ze take postovne da kedykolvek, trebars na the perfumed court :-D , kde vzorky robia len mililitrove …ale zato ich mozete mat neobmedzene vela :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist