Amarige EDP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1068 příspěvků 16.07.12 17:54
Amarige EDP

Zkoušela jsem v kamence Amarige, myslím, že to bylo EDP, protože vůně voněla neskutečně dlouho. Chtěla jsem si jí objednat po netu, ale nacházím jen EDT. Prodává se vůbec EDP? Nemohla jsem se mýlit?

Na poličce 58 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 31 parfémů
Reakce:

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3047 příspěvků 17.07.12 15:42

Givenchy Amarige byla moje nejoblíbenější vůně, ale cca před 10 a více lety. Měla jsem několikrát, ale vždy pouze EdT, EdP jsem nikdy nikde neviděla. Měla tedy ale výdrž výbornou, byť to byla pouze toaletka. Bohužel, vůni před pár lety reformulovali a už se mi nelíbí (byť ji mám z nostalgie v ikonce).

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 18.07.12 09:40

Měla jsem ještě asi před rokem a půl třicítku EDP, je fakt, že k sehnání teď poslední dobou už není. Držela fest, ale výdrž EDT je taky víc než dobrá.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3047 příspěvků 19.07.12 15:48

To jsem skutečně překvapená, že byla i EdP. Když jsem ji nosila, to ještě intern. parfumerie buď nebyly nebo velmi málo, každopádně jsem kupovala vždy v kamence a ptala jsem se víckrát a vždy mi bylo sděleno, že se Amarige dělá jen toaletka.
Lišila se EdP od EdT hodně?
Jak jsem psala, po reformulaci se mi již vůně nelíbí, tak teď jsem se již po ní nedívala.

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 19.07.12 16:11

Já tu EDP kupovala na keton.cz,je to asi trošku déle než jsem původně myslela, možná tak 2 a půl roku až 3 roky.
A jaký je mezi nimi rozdíl nevím, EDT jsem zkoušela v parfumerce už před nějakou dobou, pamatuju si že držela hodně dobře, ale nesrovnávala jsem je, ještě jsem tu parfémovou vodu neměla.

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3047 příspěvků 19.07.12 16:48

@Myskamauska

díky :)

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 19.07.12 19:40
;)
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist