Ambre de Cabochard - naslepo?

drobececek 10.01.11 22:27

Ambre de Cabochard - naslepo?

Uvažuju o ní jako o lehké orientálce do kanclu - aby to tam se mnou pánové celý den vydrželi a já se nemusela stylově omezovat. 8) Netuším ale, kde bych to mohla očuchat. Má cenu to kupovat naslepo (nebo jinak: stojí to za risk?)?

A co je pravdy na tom, že je trochu podobná Organze Indécence?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Smidlik 10.01.11 23:46

Trochu tam tu podobu vidím, dnes už méně než dříve, AdC není zdaleka tak sladká. Ovšem OI-Ferrari, AdC-Tráboš. Měla jsem jí, musela z domu.

jerry 11.01.11 09:29
drobececek píše:
Uvažuju o ní jako o lehké orientálce do kanclu - aby to tam se mnou pánové celý den vydrželi a já se nemusela stylově omezovat. 8) Netuším ale, kde bych to mohla očuchat. Má cenu to kupovat naslepo (nebo jinak: stojí to za risk?)?A co je pravdy na tom, že je trochu podobná Organze Indécence?

Pokud máš ráda ambru, tak by slepák mohl vyjít (a pánům se určitě líbit bude). Nebo si sežeň vzorek.
Podobná Organze I. se mi moc nezdá - v Organze je dominantní skořice.

tarra 11.01.11 13:38

Já jsem měla s Ambre de Cabochard ten problém, že jsem ji na sobě téměř necítila - lehký několikaminutový závan a nic :conf:

albeni1 11.01.11 19:11

Ambre de Cabochard na mě taky moc nedržel, ale zato se mi hodně líbil, škoda že byl za chvíli pryč. Příjemná ambrová vůně, mít lepší výdrž, koupím ji klidně znova, ale takhle asi ne.
Pomáhalo jedině stříkat ho do vlasů, tam vydržel vonět déle. Naslepo bych se nebála - taky jsem ho tehdy koupila naslepo, ambra se mi líbí a zavoněl mi hned, ale jak říkám, ta „výdrž“…

Smidlik 11.01.11 19:14

Na mně držel dobře, ale to jistě proto, že se mi nelíbil, to je zlaté pravidlo.

albeni1 11.01.11 19:18

To je pravda - na mě drželo L a nemohla jsem ho sundat snad dva dny, přežilo sprchy i zuřivé drhnutí mýdlem, taky mi nesedla a nebylo mi z ní dobře a držela fest, takovou výdrž bych si přála u vůní které mám ráda, ne jen závan a jsou pryč :)

moudjahidine 11.01.11 20:16

Ambre de Cabochard je nudná, mnohem lepší je Ambre Gris, neútočná a hodně vláčná, do kanclu úplně vpohodě :wink:

edinka 11.01.11 20:26

Kupovala jsem naslepo, miluju ambrové vůně, ale tahle mně vůbec nesedla a šla pryč.
A souhlasím - Ambre Gris - to je nádhera :wink:

drobececek 12.01.11 22:30
albeni1 píše:
Ambre de Cabochard na mě taky moc nedržel, ale zato se mi hodně líbil, škoda že byl za chvíli pryč. Příjemná ambrová vůně, mít lepší výdrž, koupím ji klidně znova, ale takhle asi ne.
Pomáhalo jedině stříkat ho do vlasů, tam vydržel vonět déle. Naslepo bych se nebála - taky jsem ho tehdy koupila naslepo, ambra se mi líbí a zavoněl mi hned, ale jak říkám, ta „výdrž“…

Hm:/ No tak tím je to asi vyřešený, protože mám pocit, že na mě pořádně drží opravdu máloco.

Třeba L se mi do kůže doslova vsakuje, přitom pořád čtu jaký je to držák…

drobececek 12.01.11 22:36
moudjahidine píše:
Ambre de Cabochard je nudná, mnohem lepší je Ambre Gris, neútočná a hodně vláčná, do kanclu úplně vpohodě :wink:

Musím říct, že to složení mě láká hodně. Balmaina si ale v tuzemských parfumerkách asi moc neočuchám, že? :conf:

janali 12.01.11 23:30

ambre de chaboshard pre mňa nie je nudná, je to asi najhoršia vôňa, akú som čuchala - vyslovene mi bola protivná… a držala príliš, nedala sa zmyť
a áno, balmaina väčšinou z nejakého dôvodu naše parfumérky nedržia:-(

tapuz 13.01.11 01:14

Ambre de Cabochard mi do kanclu přijde výborná. Měla jsem ji a moc se mi líbila, přišla mi jemná, hezky ambrová, ale taky jsem ji na sobě skoro necítila. Jen chvilku a konec. Okolí ji možná cítilo, ale já ne. Tak jsem si nechala jen odstřik a poslala ji dál. Naslepo bych se jí ale nebála a do prostředí, kde jde o to, aby se mnou někdo vydržel v místnosti, je přímo ideální.
Ambre Gris je skvělá, ale já v ní cítím dominantní skořici a je to tím pádem pro mě dost ostrá a výrazná vůně.
(Ovšem já do kanclu nosím i Opium, Boudoir, Joop!Femme, Classique a podobně. Zatím si nikdo nestěžoval, ale ty vůně rozhodně neušly pozornosti.)

rakuli 13.01.11 08:47

Ambre de Cabochard je pro mně bohužel ulepená ambra…

janali 13.01.11 10:49

Pre mňa hnilá, akoby spotená, zároveň v nej cítim staré maslo…
Takže je to podľa všetkého jedna z tých vôní, ktorú určite za žiadnych okolností naslepo - evidentne sa rozvíja na každom inak, a evidentne ju cítima každá inak.

Balmainova ambra sa mi páči, len je príliš slabunká, chvíľami som si nebola istá, či cítim seba alebo kolegu - ktorého však necítim nikdy, takže som to asi bola ja. Ide trocha do pánska.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist