Amor Amor??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

la.reina  21.07.10 17:33
Amor Amor??

Ahoj holky,

http://aukro.cz/…566_cacharel … 00_ml.html

vcelku se mi líbí cena, sama nevidím nic moc závadného, ale protože pán má 1 komentář udělený negativ (prý parfémy byly fake, na což reaguje negací, ostatní komentáře má OK) - tak se chci zeptat na váš názor.

Neuvažuji o okamžité koupi, ale pán ty Amor Amor vystavuje pravidelně, tak se chci poptat pro příště. :)

Děkuji

la.reina

Reakce:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 22.07.10 09:43

Já myslím že to je origo,měla jsem Amor a vypadal némlich stejně. :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 22.07.10 21:44

tento uživatel opravdu prodává padělky. Ty pozitivní komentáře jsou proto, že ty padělky jsou opravdu dobře provedené. Měl negativ myslím víc než jednou a na fóru Aukra se přímo dočtete, že je to tak. Bohužel, i já jsem od něj koupila a byl to fake, jenže to jsem zjistila až po udělení kladného komentu, poněvadž to byl dárek :evil:

Krabička i celofán byly OK, ale flakon byl takový lacině vyhlížející, i když fakt skoro k nerozeznání od origa. Nápis byl nehezký, font odpovídal, ale bylo to prostě vidět. Vrcholem všeho bylo, že se po pár použití rozpadlo :!: víčko, velice nekvalitně provedené (vevnitř). Obsah téměř nerozeznatelný od origa. Byl to ten pánský hnědý GUCCI.

Takže za mě - NEBRAT.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů

la.reina  29.07.10 19:19

Evelinko děkuji! :-)

Já právě Amor Amor měla - originál - takže podle vůně bych to asi poznala, ale to už by bylo trošku pozdě.

Děkuji moc za obě vyjádření.

Pavka

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist