Amor Amor??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

la.reina  21.07.10 17:33
Amor Amor??

Ahoj holky,

http://aukro.cz/…566_cacharel … 00_ml.html

vcelku se mi líbí cena, sama nevidím nic moc závadného, ale protože pán má 1 komentář udělený negativ (prý parfémy byly fake, na což reaguje negací, ostatní komentáře má OK) - tak se chci zeptat na váš názor.

Neuvažuji o okamžité koupi, ale pán ty Amor Amor vystavuje pravidelně, tak se chci poptat pro příště. :)

Děkuji

la.reina

Reakce:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 22.07.10 09:43

Já myslím že to je origo,měla jsem Amor a vypadal némlich stejně. :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 22.07.10 21:44

tento uživatel opravdu prodává padělky. Ty pozitivní komentáře jsou proto, že ty padělky jsou opravdu dobře provedené. Měl negativ myslím víc než jednou a na fóru Aukra se přímo dočtete, že je to tak. Bohužel, i já jsem od něj koupila a byl to fake, jenže to jsem zjistila až po udělení kladného komentu, poněvadž to byl dárek :evil:

Krabička i celofán byly OK, ale flakon byl takový lacině vyhlížející, i když fakt skoro k nerozeznání od origa. Nápis byl nehezký, font odpovídal, ale bylo to prostě vidět. Vrcholem všeho bylo, že se po pár použití rozpadlo :!: víčko, velice nekvalitně provedené (vevnitř). Obsah téměř nerozeznatelný od origa. Byl to ten pánský hnědý GUCCI.

Takže za mě - NEBRAT.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů

la.reina  29.07.10 19:19

Evelinko děkuji! :-)

Já právě Amor Amor měla - originál - takže podle vůně bych to asi poznala, ale to už by bylo trošku pozdě.

Děkuji moc za obě vyjádření.

Pavka

Váš příspěvek

Nový článek:

4 důvody, proč být vděčná za mastnou pleť

Bez pudru nedáte ani ránu a lesklé čelo vás straší i ve snu? Nezoufejte. I když vás sem tam trápí nějaký ten pupínek, mastná pleť má i řadu výhod. Zejména po třicítce pak budete za mastnou pleť ještě rády.

Celý článek »
TOPlist