amoreparfumerie.mimishop.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 19.05.08 16:03
amoreparfumerie.mimishop.cz

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 14.06.08 09:22

Tak jsem na Amore parfumerie objednala vůni za úžasnou cenu 25.5. - poslali obratem potvrzení objednávky - a dodneška nemám nic!

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5412 příspěvků 14.06.08 14:13

Tak to je nářez - to je hrozná dodací lhůta :evil:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 14.06.08 14:37
hafik píše:
Tak to je nářez - to je hrozná dodací lhůta :evil:

To tedy jo! Horší, než kdyby to šlo z USA a ne z Moravy! Již nikdy!
Aspoň mě to pohne, zařídit si kartu na zahraniční weby - tam jsou ceny ještě mnohem lepší.

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 14.06.08 14:39

janas, já se k té kartě chystám už od Vánoc! A vždycky před bankou otočím kroky! Přišla bych na buben :D

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 14.06.08 14:41
zdensy píše:
janas, já se k té kartě chystám už od Vánoc! A vždycky před bankou otočím kroky! Přišla bych na buben :D

No právě toho se obávám - že bych se neudržela! :(

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 14.06.08 20:45

jsem na tom úplně stejně!

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

včelka  16.06.08 13:02
nesouhlas

Já jsem si u nich objedávala moschino tester za 699 a dodali mně je na druhý den.
Možná jse si jen vybrala parfém, který byl doprodaný.

AmoreParfumerie.cz
Nováček 1 příspěvek 17.06.08 14:04

Co se týče oné „hrozné dodací lhůty“ zde bych rád upozornil, že zboží nemohlo být expedováno a to z důvodu, že si zákazník objednal zboží kde bylo v poznámce pro zákaznika výslovně uvedeno, že je dočasně vyprodáno (tzn. není k dispozici u žádného z dodavatelů nebo není k dispozici od výrobce) Většinou se jedná o centralní výpadek, kdy zboží není k mání většinou ani u konkurenčních obchodů. Nenaskladníme-li takovou položku tak, aby bylo umožněno řádné doručení zboží do termínu jak je uvedeno v obchodních podmínkách, je taková objednávka automaticky stornována. Pokud takové zboží není možno sehnat dlouhodobě, popř. přestalo-li se vyrábět atp. je položka ze shopu odstraněna úplně.

Zákazník má možnost kdykoli po přihlášení do systému shlédnout stav svojí objednávky (viz. informace v obchodních podmínkách), popř. nás kontaktovat na uvedených kontaktech a my mu veškeré informace rádi sdělíme. To ovšem zákazník nikdy neudělal a raději se svobodně vyjádřil zde, na což má pochopitelně právo.

Všem spokojeným zákazníkum bych chtěl poděkovat za projevenou důvěru a věřím, že budou i nadále spokojeni s našimi službmi.

Za AmoreParfumerie.cz
Miroslav Vajčner
:wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 21.06.08 09:31

Objednávala jsem jednou,zboží bylo mezitím vyprodané,přišel mi email s omluvou a nabídkou většího balení za pěknou cenu,nabídku jsem přijala,parfém byl do 4 dnů doručen,v per­fektním balení.Jediné,co bych doporučila je,aby poslali email,že balíček byl odeslán.Já vím,že po přihlášení je možné stav své objednávky sledovat,ale přece jen většina obchodů tento informativní email ve chvíli,kdy je parfém odeslán,posílá­.Jinak spokojenost s příjemnou komunikací.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 24.06.08 00:29

Pro pana Vajčnera:
Dostala jsem od Vašeho obchodu potvrzenou objednávku, kde NENÍ uvedeno, že by zboží bylo vyprodáno. Jestliže se tak stalo, stačil by mi e-mail, že objednávka byla stornována. Proč bych já měla sledovat stav své objednávky nechápu. Vždyť nejde o nic důležitého. Žádné neštěstí, alespoň ušetřím a kdybych zboží mermomocí chtěla, tak je naštěstí spousta jiných internetových obchodů.
Zdravím - Jana S.

jarka  04.07.08 09:39

pro janas:
a kdo by měl sledovat stav tvoji objednávku, než ty?

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 08.07.08 12:38
jarka píše:
pro janas:
a kdo by měl sledovat stav tvoji objednávku, než ty?

Obvykle anomymům neodpovídám, ale udělám vyjímku pro méně chápavé - tedy znovu: dostala jsem POTVRZENOU objednávku, tak proč bych to měla dále sledovat. Chyba nenastala u mě, ale u prodejce, tak ten měl upozornit mailem, že zboží není a moje objednávka je stornována. Toť vše.

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 08.07.08 12:53

Teď už si bohužel nevzpomenu ve kterém eshopu se mi stalo to samé. Zboží nebylo, tak objednávku stornovali a ani se neobtěžovali mi poslat mail. O nic nejde, jen o prostou lidskou slušnost, stačí přece napsat nemáme - nedáme…

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Tanushka
Znalkyně 256 příspěvků 20.08.10 20:01

jak tak koukám na odkaz tak obchod byl uzavřen :conf:

Na poličce 51 parfémů 2 miniatury 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist