Amouage Interlude

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 13.07.12 17:39
Amouage Interlude

Interlude for Woman

Top Notes: Bergamot, Grapefruit, Ginger, Tagete.

Heart Notes: Frankincense, Rose Absolute, Orange Blossom, Helichrysum, Jasmine, Opoponax.

Base Notes: Vanilla, Benzoin, Amber, Sandalwood, Agarwood, Oakmoss, Leather, Tonka Bean, Musk, Animalic.

Interlude for Man

Top Notes: Bergamot, Oregano, Pimento Berry Oil.

Heart Notes: Amber, Frankincense, Cistus, Opoponax.

Base Notes: Leather, Agarwood Smoke, Patchouli, Sandalwood.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Reakce:

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 13.07.12 17:41

Interlude na stránkách Amouage i s videem z Paříže ;)

http://www.amouage.com/interlude/

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25857 příspěvků 13.07.12 17:55

Ááááách, ty jejich videa jsou naprosto boží, emocionální, v branži parfémů naprostá dokonalost. Pro mě teda určitě. No, a na vůni jsem zvědavá. Wildorchid už ochutnala v Londýně.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 13.07.12 18:03

Také jsem zvědavá, hodně ;). První recenze vypadají velmi slibně.

http://olfactoriastravels.com/…rlude-woman/

http://olfactoriastravels.com/…terlude-man/

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 14.07.12 09:28

Páni, to video je fakt třída, poetické a k tomu ta krásná hudba. Složení vypadá jako vždy více než zajímavě :jazyk: - kéž by ho měli v úterý v Berlíně už k vyzkoušení. 

Na poličce 1 parfém 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1878 příspěvků 14.07.12 12:42

Bez komentáře, az se mi chce z toho brečet jaká je to nádhera!

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 55 vzorků V tužebníku 2 parfémy

blackviolet
sv. Parfema z Kecálburgu 3061 příspěvků 14.07.12 18:45

Krása… právě jsem se vrátila z oblaků, kam mě vyneslo to nádherné video :andel:
I recenze se mi moc líbí a asi budu muset tentokrát vyzkoušet i pánskou verzi :roll:

Na poličce 52 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

elisen3
Znalkyně 441 příspěvků 18.07.12 14:16

Tak pánská je fakt nááááádherná! Cítím v ní santalové dřevo, ambru, lehce i vanilku (přesto, že není ve složení :think: ) a strašně bych ji chtěla nosit. Působí na mě lehce eroticky (asi ta ambra), příjemně hladce, s lehkým nasládle dřevitým podbarvením. Je nádherná, koupala bych se v ní a nejraději ji i pila!! Bohužel ji mám zakázáno používat, páč je mé drahé polovičky, která nechápe, že pánskou vůni může nosit i žena a přesto nebude vonět stejně jako on :?! Tak jsem si pro útěchu koupila aspoň dámskou, která je taky pěkná, ale jedničkou je pro mě prostě ta pánská :palec:. Dámská po stříknutí zavoní grapefruitem se zázvorem, ovšem nic štiplavého ani kyselého…spíš taková svěží nota, která ale hned! vyprchává a přidává se cosi, co mně připomíná fenykl (že by ten měsíček?). I ten se usazuje a doplní ho lehké kadidlo, pomerančový květ, vanilka, santal… Jiné složky v tom už nerozeznám, je jich tam ale hodně, vůně krááásně pracuje (rozkvétá), je krásná, ale pánskou mi nenahradí :nevim:.
Drží celý den bez přestříknutí, je „hutná“ jako nektar, neřve do okolí, ale nedá se jí nevšimnout. Lépe ji popsat nedokážu, snad po vícero použití. Řekla bych, že je to něco mezi Memoirem a Honourem. Ne tak „temná“, jako Memoir ale zase ne tak svěží a lehká jako Honour…

Na poličce 130 parfémů 23 miniatur 22 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 0 parfémů

blackviolet
sv. Parfema z Kecálburgu 3061 příspěvků 18.07.12 16:32

Tak přece. :D Ta pánská musí být opravdu úžasná, když o ní všichni tak básní.
Elisen3, díky za první recenzi, už se těším, až je někde taky budu moct vyzkoušet. Něco mezi Memoir a Honour, to zní velmi slibně.

Na poličce 52 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

klimimo
Učednice 223 příspěvků 18.07.12 18:31

@elisen3
Nezapomeň vzít dámskou na sraz :kytka: doufám, že do té doby ukecáš svojí drahou polovičku, aby nám udělal alespoň vzorek :mrgreen:

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 19 odstřiků 150 vzorků V tužebníku 2 parfémy

elisen3
Znalkyně 441 příspěvků 18.07.12 20:02
@blackviolet píše:
Tak přece. :D Ta pánská musí být opravdu úžasná, když o ní všichni tak básní.
Elisen3, díky za první recenzi, už se těším, až je někde taky budu moct vyzkoušet. Něco mezi Memoir a Honour, to zní velmi slibně.

Jéé děkuji, ale pojmenovat recenzí můj popis (mé vnímání) je takřka nemístné, až se stydím :oops:. Fakt jsem se styděla sem něco napsat, jelikož to prostě neumím a recenzím od jiných Aromaček se hluboce klaním, jak je dokáží napsat, parfém vystihnout… :palec: Já ten dar nemám…ale ta vůně (obzvlášť pánská) je tak krásná, že si myslím, že se je fakt na co těšit, určitě se bude hodně líbit. Těšila jsem se kdysi na Honour, ale ta této nesahá ani po kotníky ;) Ani té dámské :mrgreen:.

elisen3
Znalkyně 441 příspěvků 18.07.12 20:07
@klimimo píše:
@elisen3
Nezapomeň vzít dámskou na sraz :kytka: doufám, že do té doby ukecáš svojí drahou polovičku, aby nám udělal alespoň vzorek :mrgreen:

Ptát se ho nebudu, odstříkám si do refanu :lol:, ale polejvat se s ním nemůžu, to by se naštval…prostě jen nechce, abysme voněli stejně :roll: :roll:.
Na sraz vezmu obě, to je jasnačka :mrgreen: :mavam:

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 18.07.12 20:18

Já bych ráda vyzkoušela tu dámskou :-)

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 19.07.12 02:18

Ja panskou zkousela bohuzel jen na papirku, ale po prvnim striknuti me taky zaujala vic jak damska :mrgreen: bohuzel kdyz jsem se nakonec musela rozhodnout ktere chci vzorek, dala jsem srabsky prednost damske. Snad se mi casem povede na kuzi vyzkouset i ta panska.
(neni nic horsiho nez mit kolem sebe tolik krasnych neznamych vuni, ze uz nezbyva misto na ruce)

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist