AMWAY

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 04.02.09 16:04
AMWAY

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s touto „firmou“ jejími výrobky a vůbec takovým prodejem.....Moje známá to začala propagovat,skvělé vyrobky,skvělé ceny,skvělí lidé,super job,super peníze…přijde mě jak blázen.....Mě osobně by do toho nikdy nikdo nenatáhl,možna před deseti lety.....mám silnou nechuť jen poslouchat keci o jejich nej výrobcích a nahlížet do jejich katalogů.....mi­mochodem mají i nějaké telefonování Amway,tak se tam samozřejmě hned přehlásila od svého operátora.....Jaký na to máte názor?????

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 04.02.09 16:07

Zavana to sektarstvom :wink: Moja kamaratka chodila s jednym dealerom, bola s nim aj na ich meetingu alebo co to bolo, spievanie v kruhu, techniky na presviedcanie ludi, upevnovanie si sebavedomia a hlavne inspiracne video tocene pri bazene na Miami…ak budes predvat Amway…budes mat taky bazen bla bla… Nemusim vam hovorit, ze to bolo ich posledne rande, utekala a neobzerala sa…
Mala som nieco od nich , rozdiel v kvalite s beznymi produktami som nepostrehla.

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 04.02.09 16:14

nepoštět je přes práh!!! měli jsme doma jednoho takového cca před 20 lety ( už tenkrát to fungovalo ) a bylo to 2hod školení.. vlastně jen monolog!! samotná registrace v Amway snad funguje na bázi letadla - musíš zase sehnat lidi, kteří budou pracovat pod tebou a ty musí zas sehnat další a další.. toho už tu bylo myslím víc než dost:-(
z Amwaye používám Loc ( nebo Looc ) a jsem s ním spokojená.. v minulosti jsem vyzkoušela i prášek na praní, zubní pasty apod., ale podle mě jsou to jen chytače peněz

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 04.02.09 16:42

No je to pyramida jako prase.....myslím,že před lety si na tom někteří slušně napakovali a ještě pakují…ale Ti dole???…co na to přišli teď????To je oblbování lidí…To je jako přijít teď na to,že se dá něco vytunelovat…poz­dě.....Žádné jejich výrobky nemám a nemám ani zájem…jejich stránky jsou nabité pozitivní energii…podomnímu prodeji se říká„podnikání“…Už se vidím :D A v čem podnikáš???…V Am­way… :D Jako v tom filmu „U mě dobrý“…a toto je báječný výrobek…mužete s tím mýt nádobí,děti,se­be…můžete v tom prát i psa vykoupat......A prý je to jedna z pěti nejprodávanějších značek dekorativní a pěstící kosmetiky na světě :? V Americe možná,protože si myslím,že odtamtud k nám také podomní prodej přišel.....Vlastně ne podomní prodej…je to multi-level marketing :lol: No kočky v jakém jste Vy levelu :bang:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 04.02.09 17:33

Tohle prodávala manželka bývalého premiéra Šárka Grossová.
Jo, je to letadlo!

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Al
Znalkyně 330 příspěvků 04.02.09 17:54

Amway je klasický multilevel (není nelegální) a určitě bych se tam neregistrovala kvůli tomu, abych si vydělala (neříkám, že si tímhle způsobem vydělat nelze, ale nevěřím tomu, že bych si tam vydělala já - zkrátka na tohle já nemám). Na druhou stranu proti výrobkům samotným nic nemám - naopak - sama jich dost používám a považuji je za kvalitní.

Na poličce 14 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 04.02.09 21:19

Amway predávajú moji svokrovci a je to v pohode, občas si od nich niečo málo kúpim a som spokojná. Tiež kozmetika Artistry od Amway je podľa mňa dosť fajn, ale aj dosť drahá. Lacnejšia varianta čistiacich prípravkov a pracích práškov od Amway je Česká Eurona.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 04.02.09 21:29
LuciaG píše:
Amway predávajú moji svokrovci a je to v pohode, občas si od nich niečo málo kúpim a som spokojná. Tiež kozmetika Artistry od Amway je podľa mňa dosť fajn, ale aj dosť drahá. Lacnejšia varianta čistiacich prípravkov a pracích práškov od Amway je Česká Eurona.

Souhlas, já znám právě Artistry, dělá s ní jedna má známá vizážistka. Sama pár kousků vlastním, a je super.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 04.02.09 22:21

Moje mamka byla spokojená s čističem na troubu.
Můj bývalý jejich výrobky kupoval, prý jich stačí maličké množství.
Já osobně jsem k tomu skeptická, především však k systému „vymytí mozků“ (výrobky prodávala moje teta) než k výrobkům samým.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 04.02.09 22:30
Širín píše:Já osobně jsem k tomu skeptická, především však k systému „vymytí mozků“ (výrobky prodávala moje teta) než k výrobkům samým.
Přesně tak…mě už odrazuje to jejich chování a vnucování se......to jejich školení je prý na palici-vymývání mozků......výrobky mohou být kvalitní,ale amweják v obleku,který začne vyprávět,jak zrovna tohle je nej,jakékoliv grafy,čísla a tabulky,kolik čeho spotřebuju za rok a jak toho čistícího prostředku od nich spotřebuju 100 krát méně…to prostě nemusím…Pak to korunuje větou"A je to právě na Vás,jak se rozhodnete...­..jestli budete žít ekologicky a ušetříte a nebo budete,jako Ti ostatní…"Mám pocit,že mě do něčeho tlačí a to nesnáším :? Ta moje známá má vymytý mozek slušně a mě se nechce s ní jít ani na kafčo,byť to byla fajn ženská......protože nemluví o ničem jiném…

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 04.02.09 22:44

No a tvrzení,že Artistry je spolu s Clinique,Esteé Lauder a Lancome mezi nejprodávanější kosmetikou...­..A větička"V o­blasti prestižní krásy jsme považováni za globálního lídra"…no nevím…to mě prijde přehnané…Myslím,že nejvíc je kupován v Americe…Já osobně,když bych už chtěla pustit nějakou tisícovku za kvalitní krém,třeba proti vráskám…pustím ho třeba za Estee Lauder,než za Amway......

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 04.02.09 22:44

bylo to před 20ti lety a já si dodnes pamatuju: " můžete v tom prát, mýt nádobí, umýt si vlasy, vykoupat psa a když to vaše dítě vypije, nic se mu nestane" !! no nekupte takovej univerzální zázrak :lol: :lol:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 05.02.09 08:22

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 05.02.09 09:17

Ten clovek - vlastne vacsina vyzeraju dost pohruzeni do veci), su rozne prejavy radosti a viery :-).
Mne by sa to pacilo zažiť v kostole na svatej omši - pokrytci by asi odpadli alebo pohoršene odišli a možno by zostali len tí, ktorí úprimne veria a hladaju…

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 05.02.09 12:17
Alena píše:
bylo to před 20ti lety a já si dodnes pamatuju: " můžete v tom prát, mýt nádobí, umýt si vlasy, vykoupat psa a když to vaše dítě vypije, nic se mu nestane" !! no nekupte takovej univerzální zázrak :lol: :lol:

Jojo, přesně! Zázrak jsme nekoupili. Ta univerzálnost mě teda nejprve rozesmála a pak vyděsila: Co když to někdo vezme vážně? Navic byl dost drahej.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist