Ananas + Kokos

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

minona
Učednice 78 příspěvků 07.03.12 12:00
Ananas + Kokos

Ahoj, chtěla jsem se zeptat.. jsem tady nováček, ale zastesklo se mi po vůni ananasu a kokosu, možná trochu s mangem, prostě aby to vonělo jako tropické odpoledne uprostřed rovníkové afriky, ty černošky okolo ovívají palmovými listy a kokosy se sekají napůl ještě zelené a pije se z nich osvěžující studené mléko. Takže ne zas moc přeslazeně, takový napůl sladký a napůl svěží.. Poradíte mi něco podobného?:)) Měla jsem kdysi takový podobný levný sprej, už se nevyrábí, název už samozřejmě nevím.
 Díky:)

Příspěvek upraven 21.12.12 v 22:59

Na poličce 18 parfémů 1 miniatura 28 odstřiků 256 vzorků V tužebníku 40 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 07.03.12 14:22

Cašmir? i když tam asi není ananas :think:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 07.03.12 14:27

Skús Womanity, mne osobne sa nepáčila ale predstavu, ktorú si načrtla, by mohla spĺňať …

Příspěvek upraven 07.03.12 v 15:49

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy

minona
Učednice 78 příspěvků 07.03.12 15:38

Oukej:) Napadá mě podle recenzí tady vyzkoušet ještě Pacific paradise, GS-Harajuku Lovers G, SF.Incanto Dream a Miami Glow. Ještě něco co voní podobně?:) A není to zase přeslazené, nemusí to být stokilová africká prostitutka, spíš taková svěží africká vůně..

Na poličce 18 parfémů 1 miniatura 28 odstřiků 256 vzorků V tužebníku 40 parfémů

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 07.03.12 16:30

LOOKIN' TO ROCK RITA, Benefit, jestli znáš koktejl pina colada, tak přesně tak voní. A není přeslazená. Ta mi připadá tvému popisu nejblíž.
ANANAS FIZZ od L´Artisan, čistá ananasová šťáva, nic víc, nic míň. Mňam.
Exotiku, moře, dovolenou mi ještě připomíná 10:10 IN SICILIA od Kenza (pro mě ale oslazená voda s řídkou vanilkou a cedrem, stopové množství fíků) a nádherná PG16 - JARDINS DE KERYLOS od Parfumerie Génerale - fíkový nektar s broskví a se závanem čerstvého větru v cedrovém háji.
Kokos cítím v Ralph Hot, navíc je podobná zmiňované Womanity. Sice mně k zadání nesedí, ale určitě je zkus obě, co kdyby tobě vyhovovaly.

Na poličce 50 parfémů 1464 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 141 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 07.03.12 16:42

Pacific Paradise,Taj Sunset-obě Escada,ale jsou poměrně sladký.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Camellia
Nevyléčitelná závislačka 1712 příspěvků 07.03.12 16:47

Montale - Intense Tiare
Voní jako koncentrovaná Piña Colada. Nic pro mě.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 07.03.12 16:54

Jsem taky nováček, ale ananas jde hodně cítít v SF Shine…ale ananas s ovocem, kokos tam není…

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Jituska91
Nováček 20 příspěvků 11.04.12 16:06
@minona píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat.. jsem úplný parfémový nováček, ale zastesklo se mi po vůni ananasu a kokosu, možná trochu s mangem, prostě aby to vonělo jako tropické odpoledne uprostřed rovníkové afriky, ty černošky okolo ovívají palmovými listy a kokosy se sekají napůl ještě zelené a pije se z nich osvěžující studené mléko. Takže ne zas moc přeslazeně, takový napůl sladký a napůl svěží.. Poradíte mi něco podobného?:)) Měla jsem kdysi takový podobný levný sprej, už se nevyrábí, název už samozřejmě nevím.
Díky:)

Nejmenoval se ten sprej ,,Aloha" nebo tak nějak? Pamatuju si, že jsem byla mladší, v podstatě ještě dítě :), někde(možná v časopisu?) jsem přivoněla k podobné vůni jak popisuješ. Je to už dlouho, ale stále na ní nemohu zapomenout :)Ten kokos v kombinaci s něčím ananasovým, až možná trošku s nádechem broskve..Taková vyloženě tropická vůně, přitom nasládlá. Mám ráda sladké vůně, ale na léto se nehodí. Nechci si pořizovat nějakou ,,citrusovou štiplavku" jen proto, že moje slaďárny se pro léto nehodí :D Vůně, jakou popisuješ a jakou si myslím, že mám na mysli i já, je zkrátka nejlepší alternativou..:) Letos jsem si řekla, že prostě musím najít podobnou, protože přesně takovou bych si přála na léto. Mám 2 favority, kteří by jí podle popisu mohli být podobní a nestojí moc - Rihanna Reb's fleur a Jennifer Lopez Miami glow. Objednala jsem si vzoreček Rihanny, tak jsem zvědavá :)Pokud to nebude ono, zkusím ještě vzorek té Miami glow.. Oo prosím, kéž by to vyšlo a já ji našla! :D

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 0 parfémů

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 11.04.12 18:45

J.Lo Miami Glow, pinacolada ako vyšitá a pritom nie flavibôľ. Alebo ešte Sunkiseded Glow tiež J.Lo, tam je o trochu viac ananásu ako kokosu :).

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

albeni1  12.04.12 09:24

Lollipop Bling Honey - Mariah Carey - ananas, jde trochu do jahůdkova, zas tak přeslazené to není, přišla mi docela pěkná. Dá se koupit za pár korun :)

Janeyl
Parfémová maniačka 722 příspěvků 14.04.12 17:24

Rihanna je neskutečně krásná, ananas + kokos, prostě tropy jak vyšité, navíc v teple se nádherně rozvoní a každý je z ní unešený, kdo mě cítí :-) Miami Glow už na můj vkus moc lepí a je to přeslazené :palec:

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 4 odstřiky 117 vzorků V tužebníku 30 parfémů

AnnaBella
Nevyléčitelná závislačka 1750 příspěvků 08.06.12 17:03

Rihanna tam cítím spíš výraznou tuberozu a kokos. Ananas ani tak ne.

Na poličce 20 parfémů 1 miniatura 12 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 7 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 09.06.12 12:16

Já cítím ananas a kokos v Glow after Dark… Asi má Jennifer zmíněné složky v oblibě :-D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

zuzka6999
Nováček 10 příspěvků 09.07.12 23:20

Yves Rocher ma teraz novinku Les Plaisirs Nature Ananas - Noix de Coco. Neviem sice ako to vonia, nestihla som otestovať, ale asi to stoji za vyskusanie uz len kvoli tej cene (pod 10 Eur za 100ml) :)

Příspěvek upraven 03.06.14 v 14:09

Na poličce 5 parfémů 4 miniatury 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist