Ange Ou Demon Le Secret

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 11.07.09 14:03
Ange Ou Demon Le Secret

Ange Ou Demon Le Secret

http://www.fragrantica.com/perfume/Give … -6529.html

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 11.07.09 14:07

…citron, čaj, pivoňka..?!

• co to bude?! - letní řiďule, která nemůže mít s andělem a ďáblem přece nic společného?!.. :roll: :?

Nejlepší je klasický Angé ou Démon !.
„Tendre“ je sice pro dost lidí snesitelnější, ale už to není ono!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 11.07.09 14:13

… souhlasím :wink:

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25857 příspěvků 11.07.09 14:32

Oni jsou vůbec poslední dobou v Givenchy jako posedlí ďáblem (démonem :wink:) - ředí a tvoří odnože a odnože odnoží … :?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5412 příspěvků 11.07.09 14:39

Ano, vyrábějí odnožky, ponožky, roznožky :cry:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 11.07.09 16:43

Musí vytěžit zajeté jméno :D

Prvního „démona“ mám ráda, je krásný, ale tenhle má taky nádherný flakon :heart: mě se líbí i Tender, tak doufám že tento nezklame.
Konečně něco, na co se opravdu těším :shock: :D

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 11.07.09 16:44

Jenom to složení, no… :conf: …aby to šlo vůbec cítit.
Uvidíme.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 12.07.09 09:13

CO?!? Růžovoučký Ange ou Démon???? Nééé!!! :( :( :(

Nejhorší novinka - i přes to, že tu bloudí i taková Paris - od té předem víme co asi tak čekat, ale tohle jsem opravdu nečekala.
Tenhle „nápad“ mi přijde uhozený a zbytečný! :evil: Novou svěženku od Givenchy klidně, ale v jiném flakonu!

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 12.07.09 13:29

Flakon hezký, ale ta růžová barva-blee.Kéž by už tak s ní chtěli jít do … :roll: Původní Ange byl umělotina vanilková umělá, takže žádný zázrak nečekám

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 12.07.09 14:05

Mě se nelíbil ani původní, ani Tendre, takže tohle by možná mohlo, na druhou stranu flakon se mi nelíbí vůbec a podle složení to bude něco ne zas tak moc záživného… :|

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Arome etoile
Nováček 4 příspěvky 04.09.09 09:02
Albeni píše:
Jenom to složení, no… :conf: …aby to šlo vůbec cítit.
Uvidíme.

Dostal se mi do ruky vzoreček, čekala jsem slabou výdrž, jsem zvyklá na Alien a jemu podobné, ale Le Secret mile překvapil, na ruce vydržel od rána až do večera a z papírku ho cítím beze změny už třetí den. už se na něj moc těším, tak doufám, že nezklame. Podle mě moc, moc, moc příjemná vůně na každodenní nošení, nevtíravá a krásná.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Zavan smradu
Znalkyně 263 příspěvků 04.09.09 09:26

v porovnani s hnusne haslerkovym povodnym demonom, z ktoreho mam chut zvracat, toto je krasa nebeska :twisted:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 04.09.09 10:05

Tak jsem ji včera vyzkoušela na vlastní kůži. Ten flakónek je pěkný - barva není v reálu růžová jako třeba u Bright Crystalu, ale starorůžová.

Složení se mi sice docela líbilo, ale realita už je horší… na papírku jemná kombinace čaje a bílých kytek, ovšem na mě se rozvoněla do podoby zkvašeného ovoce s chemicko pačuliovým ocáskem. A protože jsem se cákla opravdu pořádně, tak to nepřerazila ani večerní sprcha ani úmyslně zvolený mandlový tělový krém. :evil: Čímž chci naznačit, že výdrž je tedy pořádná.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 04.09.09 15:42

Zvláštní, já v ní pačuli vůbec necítím, přitom mám na pačuli doslova alergii. Raději ji ale zkusím znovu, kdyby se můj nos zmýlil :?: Původní Ange ou Démon je pro mě čistá chemie nosoštiplavá až žaludkozvedací :vomit: . Le Secret mě příjemně překvapila, líbí se mi, pořád jsem přemýšlela, co to kolem mě tak voní, pak mi došlo, že mám na předloktí Le Secret. Měla jsem nejdřív pocit, že nedrží, ale nakonec se udržela až do večera, i když tedy docela jemně, ale to mi vyhovuje. Pořád přemýšlím, že mi něco připomíná, asi je to divné, ale napadá mě Lanvin Jeanne. Možná i Bright Crystal. No barva by souhlasila.. Akorát jsem při zkoušení trošku zápasila s tím velkým testerem, tedy hlavně s víčkem.. Možná v malém provedení to tak hrozné nebude.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 04.09.09 18:48
Zavan smradu píše:
v porovnani s hnusne haslerkovym povodnym demonom, z ktoreho mam chut zvracat, toto je krasa nebeska :twisted:

Nevím, jestli jsem cítila zrovna hašlerky, ale pocity jsem měla hodně podobné. Takže si fakt myslím, že tahle novinka by se mi mohla líbit :) Uvidíme, až na ni někde narazím. (A zároveň si dám repete půvdního AoD, jestli se náááhodou něco nezměnilo.)

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist