ANGEL alebo angel inocent???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Orchidea
Nováček 9 příspěvků 02.09.09 20:53
ANGEL alebo angel inocent???

Ahojte, som tu nova :lol: takze sa este velmi nevyznam… ale planujem si kupit angel, najradsej by som 100ml , sa mi to zda vyhodnejsie,lebo 50ml je drahsia. myslim tester:D . ale chcela by som vediet vas nazor, ktora je lepsia- angel alebo angel inocent, alebo aky je medzi nimi rozdiel. inocent som nevedela zohnat v parfumerii , ze by som vyskusala. A zaujima ma to preto,lebo je o dost lacnejsi :D a pisu ludia ze je to podobne…a na angelovi sa mi paci ze voni tak strasne zvlastne a silno.
a este ak by tu bol nejaky znalec a vedel by mi poradit, ci existuje nejaky parfem podobny edenu,lebo mne velice voni. ja som na take kontroverzne vone :DD :lol: :lol: 

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Klokan  02.09.09 20:58

Já myslím, že se nedá říct, který je lepší.
Mě se třeba líbí oba dva.

Arome Orchidea
Nováček 9 příspěvků 02.09.09 21:00

a je tam velky rozdiel medzi nimi? da sa urcit ktora zlozka najviac dominuje v tom inocente? alebo co vydrz?

Klokan  02.09.09 21:03

Angel je výraznější, Innocent je trošku jemnější.

Jaký ti voní líp?

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2255 příspěvků 02.09.09 21:03

já bych řekla, že výdrž je asi stejná…
Angel je pro mě víc křiklavější, říznější!!!!! Innocent je o maličko takový hladší, jemnější. To je můj názor. :wink: :D

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Arome Orchidea
Nováček 9 příspěvků 02.09.09 21:11

no ja som ten inocent neskusala, ale mne sa pacia take vyraznejsie vone :) takze odporucate skor angel? :lol:

Arome Orchidea
Nováček 9 příspěvků 02.09.09 21:13

hehe :D klokan: som pozerala tvoju policku, mas tam vacsinu voni, ktore sa aj mne lubia :D

Klokan  02.09.09 21:18

orchidea: A KTERÉ MOJE VŮNĚ SE TI LÍBÍ?

Arome Orchidea
Nováček 9 příspěvků 02.09.09 21:24

no mna tato mania chytila tak par mesiacov dozadu, ale zato dost :D za 2 tyzdne som uz mala doma 4 vonavky :D no a mam tie ktore ty: morgan-love de toi, aj green tea mam, paris hilton just me, a aj bvlgari-au the rouge :D ten mam asi najradsej z tych. z tvojich sa mi este lubi tie britney spears- skoro vsetky, angel, escada,…tie francuzske ani nepoznam. ty sa na ake vone zameriavas? sladke ? vyrazne?

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2255 příspěvků 02.09.09 21:28
orchidea píše:
no ja som ten inocent neskusala, ale mne sa pacia take vyraznejsie vone :) takze odporucate skor angel? :lol:

jak to popisuješ, šla bych do Angela /a časem i do Innocentu :wink: /

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Klokan  02.09.09 21:28

Nechtěla bys třeba odstřik B. Spears - Curious?

Obojí. :lol:

Arome Orchidea
Nováček 9 příspěvků 02.09.09 21:32

no jo, skusim asi najskor ten angel ked ten sa mi lubi na 100% :D

a corious- no, ten mi asi najmenej voni :D ten je moc kvetinovy. ten asi ani tebe moc nevoni ze? :D ja mam rada take kde neni vela citit kvety. tak ovocie, cukriky, kolace, drevo, koreniny :D

Klokan  02.09.09 21:35

Tak pak zkus B. Spears - Fantasy, Curius In Contol, Midnight Fantasy , Hidden Fantasy.
A kDYŽTAK ZKUS I ZNAČKU Cacharel.

Arome Orchidea
Nováček 9 příspěvků 02.09.09 21:36

hej, cacharel mam najradsej eden, i ked vela ludi to neznasa… ktore je este dobre od neho?

Klokan  02.09.09 21:39

Amor Amor, Amor Amor Tentation, Promesse.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist