Angel Innocent Illusion

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7601 příspěvků 08.05.08 11:19
Angel Innocent Illusion

Všimla jsem si, že Angel Innocent má novou „sestru“. Už jste ji někdo zkoušel? Podle složení by měla být Innocentu podobná. Mně tyhle odnože příjdou jako americké, a teď už i české filmy, když se líbí, hned se natočí-namíchá dvojka, trojka…někdy se to povede, ale většinou mi to přijde jako nastavovaná kaše :shock:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:
 
Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 08.05.08 11:54

Jde dost do květin, klasický Innocenc je lepší.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
 
Evax
Parfémová maniačka 719 příspěvků 09.05.08 09:08

Innocent Illusion už byl na trhu loni /snad ne ještě dřív/, jen v Marionnaudu se objevil až letos jako „novinka“. Já musím říct, že na mně klasický Innocent zapáchá jako velmi nehezká dezinfekce :( To Illusion je pro mě přesný opak, příjemná květinová vůně, nicméně nijak extrémně zajímavá /snad typově jako jemnější CK Euphoria Blossom/, ale narozdíl od klasiky nositelná :D S původním Innocentem opravdu nemá nic společného, což může být dobrá zpráva pro ty, na kterých také původní verze nevoní :lol:

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist