Angel Innocent - Innocent

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 15.10.10 23:24
Angel Innocent - Innocent

Nějaký čas jsem se o parfémy nezajímala a teď po delší době jsem si vybrala nový parfém. V nabídce měli uvedeno Angel Innocent s tím, že to bylo uvedené i na krabičce. Přišla mi však krabička, kde je uvedeno pouze „Innocent“ Hledala jsem na netu, jestli se nejedná o nějaký padělek, ale nakonec jsem si všimla, že na papíru v krabici píšou, že se jedná o inovovaný parfém. :bang: Není tu někdo, kdo používá tento parfém déle a má srovnání před a po inovaci? Hlavně mě štve, že v tom e-obchodu nabízeli Angel Innocent a pošlou mi Innocent :smack: No útěchou mi může být, že jsem dnes získala nějaké vzorečky a miniaturky z roku kolem 1980 a taky Živé květy :D

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Reakce:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 16.10.10 00:16

Vítej Sam :D

koukala jsem na net a opravdu jsou asi dvě krabičky, ale vůně bude nejspíš stejná, asi jako když Champs-Elysées změnila krabičku

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 16.10.10 00:28

Ahoj Vero :) doufám, že to je jen „nová krabička“ a né i nový obsah. Já ještě Angel Innocent nikdy neměla a teď před zimou jsem zatoužila po něčem takovém, tak doufám, že to je stále ten původní. Chlapovi jsem řekla, ať mi přeloží celý ten papír, který mi předtím podával a hlásil mi, že tam píšou o inovaci a najednou mi říká, že to tam nepíšou :roll:

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist