Angel Innocent - Innocent

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 15.10.10 23:24
Angel Innocent - Innocent

Nějaký čas jsem se o parfémy nezajímala a teď po delší době jsem si vybrala nový parfém. V nabídce měli uvedeno Angel Innocent s tím, že to bylo uvedené i na krabičce. Přišla mi však krabička, kde je uvedeno pouze „Innocent“ Hledala jsem na netu, jestli se nejedná o nějaký padělek, ale nakonec jsem si všimla, že na papíru v krabici píšou, že se jedná o inovovaný parfém. :bang: Není tu někdo, kdo používá tento parfém déle a má srovnání před a po inovaci? Hlavně mě štve, že v tom e-obchodu nabízeli Angel Innocent a pošlou mi Innocent :smack: No útěchou mi může být, že jsem dnes získala nějaké vzorečky a miniaturky z roku kolem 1980 a taky Živé květy :D

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Reakce:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7601 příspěvků 16.10.10 00:16

Vítej Sam :D

koukala jsem na net a opravdu jsou asi dvě krabičky, ale vůně bude nejspíš stejná, asi jako když Champs-Elysées změnila krabičku

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 16.10.10 00:28

Ahoj Vero :) doufám, že to je jen „nová krabička“ a né i nový obsah. Já ještě Angel Innocent nikdy neměla a teď před zimou jsem zatoužila po něčem takovém, tak doufám, že to je stále ten původní. Chlapovi jsem řekla, ať mi přeloží celý ten papír, který mi předtím podával a hlásil mi, že tam píšou o inovaci a najednou mi říká, že to tam nepíšou :roll:

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist