Angel limitovaná edice DELUXE od Thierry Mugler

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

menstars
Učednice 89 příspěvků 29.04.14 11:48
Angel limitovaná edice DELUXE od Thierry Mugler

Mohl by mi někdo poradit jestli parfémová voda ANGEL OD THIERRYHO MUGLERA je vůně nazelenalé barvy? Mám totiž spešl edici DELUXE o obsahu 420ml s krystaly SWAROWSKI, která je ve světě limitovaná jen 77 kusy a já jednu z nich mám, mám ji uloženou v koženém boxu, ale mám strach aby se vůně neznehodnotila.. Myslíte si, že mi vydrží třeba deset let aniž by se zkazila?
Děkuji za názory… menstars :andel:

Na poličce 73 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Theaa
Parfémová maniačka 521 příspěvků 04.02.15 15:46

@menstars

Angel není nazelenalé barvy, je modrý. Když Angel začne zelenat, tak většinou není úplně čerstvý.
Na vůni by to vliv mít ale nemělo.
Ale že by Angel vydržel deset let, tak o tom silně pochybuju. :think:
Třeba půjde používat, ale to pravé ořechové to už zřejmě nebude.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Danny8
Znalkyně 349 příspěvků 05.02.15 16:45

Angel velmi rád mění barvu. Mám ho a už mi taky zezelenal, ale voní pořád stejně.

Výňatek z článku, co napsala Ada:
Na vině je nestabilní modré barvivo, které se do některých parfémů používá. Změnu barvy urychlí vystavení světlu, ale ani pečlivé skladování ve tmě jí nezabrání, zelenavý parfém tak můžete vytáhnout i z nikdy neotevřené krabičky. „Zkažená“ barva neznamená, že je špatný i parfém – vyzkoušela jsem zelenkavého Anděla i krásně modrou verzi a nebyl mezi nimi žádný rozdíl.

Celý článek: http://www.arome.cz/…-mi-padelek/

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist