Angel Schlesser Femme alebo Duende J. del Pozo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marly
sv. Parfema z Kecálburgu 2812 příspěvků 18.03.10 22:21
Angel Schlesser Femme alebo Duende J. del Pozo?

Ahojte,
prosím o radu: hľadám na jar a leto čistú, nenápadnú, ale nie banálne sviežu vôňu, skôr niečo rafinované, a váham medzi Duende od Poza, ktorú poznám, a Angelom Schlesserom (Femme), ktorú by som kúpila naslepo. Poznáte niektorá obe? Priblížite mi toho Schlessera?

Zvažovala som aj modrý Pure White Linen od E. Lauder, ale niečo mi na ňom vadí, možno ten škrobový syntetický tón, pre ktorý sa bojím aj Cabotine od Grès. Nemám veľmi rada citrusové vône, ak ich kyslosť pretrvá, ako je to napr. u Un jardin sur le Nil, skrátka, potrebujem, aby sa to rozvilo do miernej kvetinovej sladkosti.
Kľudne mi dajte aj ďalšie letné tipy! Ďakujem!

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 19.03.10 00:15

vzhledem k tomu jak popisuji vůně, je ode mě troufalost odpovídat, ale protože znám obě, nějak se pokusím.
Duende na mě bohužel doslova a do písmene čpěla, takže putovala dál
Angel Schlesser Femme opravdu svěží citrusy, ale ne kyselé, umírněné květy a mošusem, ani konvalinky nevyčuhují, jen na mě šla trochu do pánska, poprvé jsem ji vyměnila naslepo a s chutí vypotřebovala, podruhé jsem si ji koupila celou, ale ten pánský tón už mi vadil, ale to bude nejspíš problém mé kůže ***
Bianco je opravdu kyselé
Eau Belle jemné citrusy
Eau de Lalique velmi jemná, svěží s trochou kopru, na mě opět trochu pánská
Escale à Pondichéry umělé citrusy, zklamání
In Love Again hořké citrusy
Eau du Soir - Sisley zvláštní vůně, zeleň s kadidlem, nevím, jestli mi voní nebo ne, z ruky jsem ji cítila ještě ráno po večerní zkoušce, ale myslím, že po dvou třech zkouškách, řeknu ano

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

marly
sv. Parfema z Kecálburgu 2812 příspěvků 19.03.10 00:37

ďakujem, ďakujem.
ALE… práve v tejto chvíli som odoslala objednávku na schlessera :) zvedavosť bola silnejšia. máme zopár spoločných parfumov na poličke resp. v histórii a trochu som sa zľakla, keď som videla, že duende figurovala medzi najhoršími. :)) na mne ale nečpela, akurát mala trochu nepríjemne kyslý úvod. škoda, že sa na Slovensku už nedá zohnať esencia de duende.

zaujala ma eau de lalique. no, som zvedavá, s koľkými letnými vôňami tento rok skončím. :roll:

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 19.03.10 09:47
marly píše: škoda, že sa na Slovensku už nedá zohnať esencia de duende.

Ja som Essenciu de Duende kúpila tu na fóre, bol to vlastne môj prvý úlovok ;)

Možno ju bude niekto časom ponúkať.

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 6 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 19.03.10 15:31

Doporučila bych Ti Duende nebo klasickou Essencii, příp. modrou WL, samozřejmě nemusí Ti vonět, ale určitě bych brala to, co máš vyzkoušeno a sedí.
Schlesser na mě nebyl nic moc, takový nezáživný, Cabotine zase každý nevydýchá, není to „líbivka“.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist