Ani ne pejsek, ani ne kočička aneb jiné potvůrky

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6469 příspěvků 28.10.09 21:42
Ani ne pejsek, ani ne kočička aneb jiné potvůrky

Máte nějaké jiné domácí zvířátko než pejska a kočičku? Vešky prosím nehlaste. Nebo založte nové téma! :lol: Píšu to proto, že Helenka vydyndala křečka, zítra bude doma (křeček i Helenka)! :D

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
Reakce:

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 28.10.09 21:47

Já mám gekonka, měla jsem dva a ještě hada, ale ti už nejsou :-(

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 28.10.09 21:48

Máme tu králičí fórum, ale jen pro milovníky ušáků , nikoli žrouty králičího masa .

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6469 příspěvků 28.10.09 21:48

dracatko, skvělý! To jsem od toho přesně čekala. A co tarantulka nebo sklípkánek? :wink:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 28.10.09 21:48

A my máme párek činčil (a na blbé poznámky o činčilím kožichu jsem dost háklivá :evil: :evil: )

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 28.10.09 21:50
Elvira píše:
dracatko, skvělý! To jsem od toho přesně čekala. A co tarantulka nebo sklípkánek? :wink:

Tak to ne, mně se pavouci sice líbí, na návštěvě nebo ve zveráku okouknu, ale doma bych ho nějak nechtěla :-)

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6469 příspěvků 28.10.09 21:52
chavah píše:
Máme tu králičí fórum, ale jen pro milovníky ušáků , nikoli žrouty králičího masa .

Aha, chavah, tak ještě ani ne králíček :D Kamarádky kamarádka má prý sysla a hodně dětí ve školce má třeba potkana. To my sice máme někde po domě asi taky :roll: , ale teď mám na mysli domácího a ne popelnicového. :lol:

Fleur  28.10.09 21:52

Hlásím manželovy rybičky, dceřiny dvě potkaní samičky (a na poznámky o myším kožíšku háklivá nejsem) a moje sestra chová chameleony.

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6469 příspěvků 28.10.09 21:53

Holky, dočetla jsem se o křečkovi, že v noci klidně uběhne 2-3 km v tom jeho kolečku! Tak to bude mazec! :shock:

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 28.10.09 21:54

my máme v práci krávy, voly , krysy i zmije…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 28.10.09 21:56

No potkani jsou mezi dětma móda. Jednu holčinu jsem podezřívala, že poslouchá MP3, akorát ten drát mi připadal dost tlustý, přišla jsem blíž, a ona měla pod vlasama strakatou potkanku. A holka v mý třídě se naštěstí ptala, jestli si tu svou taky může vzít do školy. Zatrhla jsem to. Neštítím se jich, ale odtrhává je to od výuky a někteří k nim nemají vřelý vztah, bojí se jich.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6469 příspěvků 28.10.09 21:58
chavah píše:

My pouze slepice :shock: 27 žen! A občas ty vši - školka :D

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 28.10.09 22:01

Křečka jsem měla jako dítě. S tím kolečkem to bude pravda. Běhal a běhal…bylo to v pohodě. Horší je, když se v noci rozhodne okusovat klec. Dávali jsme mu větvičky a dřevíčka. Klec to vždy vyhrála. Super zvonivý zvuk. Jestli ho budete mít v kleci tak se koukni jestli je dost velký. Nám totiž utekl. Dokázal se protáhnout mezerou mezi mřížema. Tak za měsíc už byl dost velký, aby tam mohl být. Do té doby jsem ho držela ve flašce od okurek.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 28.10.09 22:04
Elvira píše:
chavah píše:
My pouze slepice :shock: 27 žen! A občas ty vši - školka :D

My sem tam i nějaký voly, a myši(dvounohý)

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 28.10.09 22:09
Salinas píše:
Křečka jsem měla jako dítě. S tím kolečkem to bude pravda. Běhal a běhal…bylo to v pohodě. Horší je, když se v noci rozhodne okusovat klec. Dávali jsme mu větvičky a dřevíčka. Klec to vždy vyhrála. Super zvonivý zvuk. Jestli ho budete mít v kleci tak se koukni jestli je dost velký. Nám totiž utekl. Dokázal se protáhnout mezerou mezi mřížema. Tak za měsíc už byl dost velký, aby tam mohl být. Do té doby jsem ho držela ve flašce od okurek.

Jaj to znám :-) Já měla pískomily a bylo peklo než jsem vykumala systém, kde by neokusovali mříže a neutíkali :-) Nakonec to bylo akvárko přikryté systémaem starých knih :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist