Anick Goutal - Songes

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 04.01.08 17:10

Milé dámy, máte někdo očichanou tuto vůni? A co si o ní myslíte? Dnes jsem dostala vzorek, čekala jsem podle Adiny recenze něco krásného, ale cítím intenzivní pach spálené gumy a to i po hodině. Voní ylang jako spálená guma? Nebo je chyba v mém nose?

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 04.01.08 17:26

Ylang může být trochu zrádnej, bohužel.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 04.01.08 17:55

Teda, holky, co všechno v těch perfémech nevyčenicháte…?! Já ji mám, ale spálenou gumu necítím. Na druhou stranu - vůně je to velmi zvláštní a neobvyklá. Tolik ylangu snad v žádném jiném parfému není. Schválně jsem si ji stříkla na ruku. Je teplá, sladká, ale přitom decentní - troochu živočišná - ale jen mírně…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 04.01.08 18:01

Kerze na váš názor jsem byla zvláště zvědavá - přijde mi, že jste velmi zkušená čichačka. A zdá se mi, že se nám líbí podobné věci. Já moc dobrý čich nemám (jsem bohužel kuřačka), ale tu spálenou gumu cítím velmi zřetelně.
Nic jiného v tom vzorku necítím. Už jsem to musela jít umýt. Ještě že jsem dostala ten vzorek, jinak podle popisu jsem byla zralá ji koupit naslepo.
 Brrr!

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 04.01.08 18:05

Já právě moc zkušená nejsem, ale libí se mi „divné“ vůně - tahle do nich asi patří, takže ke koupi na slepo to rozhodně není vhodný kandidát - speciálně pro lidi, kteří nemají představu jak voní hlavní složka - ylang v tomto případě. Teď bych tedy doporučila dát si na vůně s ylangem majzlíka…:)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 04.01.08 18:13

Ten Ylang jsem tedy neznala, na to tedy dám bacha! Jinak taky hledám „divné“ vůně , Diory mi nevoní, naopak jsou mi protivné (zvláště J´adore).
Původně jsem myslela, že ylang je nějaká kytka a tady jsem se dočetla, že je to strom.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 04.01.08 20:29

Ale vůně se dělá z kytek.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 08.01.08 11:32

Já znám Ylang od dob co jsem jej měla jako olejíček na pleť od značky Decleor a voněl nádherně.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

crazyhooker
Učednice 67 příspěvků 02.05.14 05:45

Nevím, jak moc jsou staré diskuze zobrazitelné, ale nechci zakládat nové téma… Můžete mi prosím někdo popsat rozdíl mezi Songes a Aqua Allegoria Lys Soleia? Jsou si podobné? Dnes jsem zkoušela Guerlaina a celkem se mi zdál jako vhodný kandidát na léto, ale jestli existuje lepší spojení ylangu a vanilky, třeba právě Songes, tak si pochopitelně nechám poradit.

Děkuji :)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 02.05.14 13:39

@crazyhooker Songes je podľa mňa sladšia, cítim v nej viac vanilky (miestami akoby chutnú vanilkovú zmrzlinu). Lys Soleia je viac ľaliová- trocha viac zelená. Obe sú však pekné. Na leto si viem ale viac predstaviť Lys Soleiu. Songes skôr na zimu/jar. :think:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 02.05.14 14:40

a nechcel si skôr porovnávať AA Ylang-Vanille a Songes :think: ?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

crazyhooker
Učednice 67 příspěvků 02.05.14 16:44

@slniecko Ylang & Vanille už se asi nevyrábí, ne? Alespoň jsem ji v nabídce nikde nenašla, takže iby mně akorát mrzelo, že už není k sehnání.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 02.05.14 20:07

@crazyhooker aha..lebo teda v Lys Solei ja ani vanilku, ani ylang zďalka tak dominantné nemám, aj keď je to tiež pekná vôňa…

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 02.05.14 20:37

@slniecko vidíš a na mne vanilka v Lys Soleia vyskočila hneď. (ajkeď som ju o to neprosila :lol: )

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 02.05.14 20:41

@opoponax to mi robí to pačuli…aj keď tu je pomerne krotké

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist