Animale

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 14.07.08 09:19
Animale

Dámy, znáte některá tuto značku? Podle složení by mě lákala, ale nikdy jsem o ní neslyšela.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 14.07.08 22:16

Čo, čítala si ten článok na Perfume Posse? Ten aj vo mne vzbudil zvedavosť :D

(tento: http://perfumeposse.com/2008/06/01/for- … -evenings/ )

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 15.07.08 10:08

Tak to jsem nečetla! Našla jsem Animale na ScentDirect.
Tak nikdo ho nezná? No, naslepo to asi zkoušet nebudu i když cena je příznivá.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

moajli
sv. Parfema z Kecálburgu 3125 příspěvků 15.07.08 15:28

Animale for Women -složení ve mně tedy budí také zvědavost:
koriandr, vetiver, patchouli, cibetka, castoreum, pižmo, ambra

Ale jak jsem koukala tak ještě je Animale by Parlux for Women a to má být vůně romantická : bergamot, koriandr, jasmín, bílá růže, ylang-ylang a musk.

Na poličce 42 parfémů 6 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

moajli
sv. Parfema z Kecálburgu 3125 příspěvků 15.07.08 15:29
benvenuta píše: Čo, čítala si ten článok na Perfume Posse? Ten aj vo mne vzbudil zvedavosť :D(tento: http://perfumeposse.com/2008/06/01/for- … -evenings/ )

když jsem viděla obrázky, tak jsem myslela, že jsem špatně rozklikla :-))

Na poličce 42 parfémů 6 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

dias
Učednice 168 příspěvků 05.08.08 15:41
benvenuta píše: Čo, čítala si ten článok na Perfume Posse? Ten aj vo mne vzbudil zvedavosť :D(tento: http://perfumeposse.com/2008/06/01/for- … -evenings/ )

Autorce odkazovaného článku dávám za pravdu, že Animale není vůně, která se musí nutně líbit všem, a že když se to s ní přežene, může být i obtěžující.
Mně se Animale (tedy ta, jejíž flakon a krabička jsou zobrazené na konci článku) líbí velice, je to typ luxusní dřevité vůně, kterou nádherně ozvláštňují ananas (kromě dalšího ovoce) a exotické květiny. Temnější chypre a trošku pánské tóny jsou cítit opravdu jen v nepatrných stopách. Je netradiční, v malém množství není vtíravá, s tou „romantičností“ bych klidně souhlasila, živočišnost v ní rozhodně nepřevládá.

Na poličce 594 parfémů 70 miniatur 210 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist