Anketa - proč ženy nosí podprsenku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 23.08.12 14:56
Anketa - proc zeny nosi podprsenku

Tak jsme se bavili s pritelem o tom, k cemu vlastne slouzi podprsenka. nechci zkreslovat vase nazory, tak vam nasi diskuzi rozepisu az pozdeji :) rada bych zjistila odpoved na nekolik otazek, nejlip aji od muzu (skoda ze tech muzu na zeny tu moc neni)

1. proc mlady holky nosi podprsenku?
2. proc zeny obecne nosi podrpsenku - vyviji se nejak s vekem nazor na duvod?
3. libi se chlapum vic zena v podprsence nebo bez ni? (s trickem)

Na poličce 132 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Arome Dušička
Parfémová maniačka 731 příspěvků 23.08.12 15:09

Ad 2 Já mám jeden hlavní důvod 75 D-E :mrgreen: bez ní bych se musela ploužit bez přískoku… :) a navíc za ně ráda utrácím 8) s věkem se oba důvody jen prohlubují :mrgreen:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

ajrin
Znalkyně 307 příspěvků 23.08.12 15:39

1. Já jsem mladá, prsa mám ok (ani velká, ani malá) a podprsenku nosím zkrátka proto, že bez ní je mi nepohodlně. Mám ráda prsa zpevněná. Běhat bez podprsenky (například dobíhat ve městě autobus a pod.) je přímo bolestivé a hlavně nechci za pár let mít prsa u pupku.

2. viz 1. - pohodlí, podpora. A pak také proto, že by se chlapi uslintali vidět prsa a bradavky rýsující se pod třičkem. Ikdyž, kdyby to začalo být normální a běžné, možná by si na to chlapi zvykli a slintat by přestali. :roll:
Já jsem ráda, že vynález podprsenka existuje. Nevidím v tom žádný symbol omezování ženských a nechápu jak mohly ženské ty svoje podprsenky v minulosti pálit. Já bych spálila raději kalhotky než podprsenku:-D
Pamatuju na svoji první podprsenku, na kterou jsem byla děsně pyšná :) Takže když vezmu v potaz ten věk, hodně mladé holky, co jim ty prsa sotva vypučely a ještě kolikrát ani moc nevypučely si pořizují podprsenku jako symbol dospělosti. Pamatuju si na základce spousta holek hrdě nosilo podprsenky, které ve většině případů ještě ani nepotřebovaly..

3. Můj přitel by byl nejraději, kdybych nenosila podprsenku alespoň doma. Já bez podprsenky nedám ale ani ránu. Dokonce i spát chodím v měkkých bezkosticových podprsenkách. Je mi tak zkrátka pohodlně. Takže pokud jde o pěkná, pevná prsa, myslím, že chlapi by nejraději podprsenky zakázali. Pokud jde ale o větší prsa, co si již odkojily své, možná by se chlapi divili, jaká je podprsenka super vynález.

Na poličce 13 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 25 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 23.08.12 16:16

1. Protože to kamarádky nosej taky. A protože už jsou velký ženský. Někdy proto, že vykukující ramínko je cool a sexy. A někdy proto, že už maj fakt velký prsa a potřebujou je.

2. Já podprsenku nenosím, poněvadž mi přijde nepohodlná. Poslední pokusy proběhly před lety, aktuálně žádnou nemám. Některé ženy nosí podprsenku proto, že vzhledem k velikosti prsou jim je v ní pohodlněji než bez ní. Některé proto, že s velikostí či tvarem nejsou spokojený a podprsenka leccos schová. Docela hodně proto, že jim přijde neslušný chodit bez podprsenky a že by to bylo vidět (tohle mě hrozně překvapilo, když jsem zjistila…kamarádka na fesťáku onehdy řešila, zdali je v pořádku chodit bez podprsenky, když je kolem spousta lidí, a nakonec usoudila, že asi jo, když je to veskrze neformální akce v přírodě…ale že do práce by tak v životě nešla) - pak jsem o tomhle s pár ženama diskutovala poněvadž mi to přišlo neuvěřitelný, ale asi opravdu je to častý 8o
S věkem se ty důvody měnit nemusí - spíš jen podmínky (tj. časem se stává aktuálnějším ten důvod s nespokojeností s tvarem/veli­kostí), jinak kdo to řešil zamlada, bude řešit i později (ale to jen hádám).

3. Jde o výslednej estetickej dojem a vzbuzené fantazie, ne o to, jestli má nebo nemá podprsenku. Asi. Ale když jí to sluší tak jak tak, asi je bez atraktivnější (hlavně proto, že to není tak častý). Žádnýho chlapa ke konzultaci tu zrovna nemám :nevim:

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Insolence
Parfémová maniačka 696 příspěvků 23.08.12 16:41

Podrobila jsem výslechu muže a tu je výsledek:
1. buď chtějí mít velký prsa, nebo chtějí ukázat značkové prádlo, nebo o tom nepřemýšlí a nosí ji jen tak.
2. chtějí vypadat, že mají větší nebo pevnější prsa a s věkem se to vyvíjí k častějšímu nošení.
3. to je různé podle toho, co se kterýmu chlapovi líbí - někdy je prý lepší, když má žena podprsenku.

Prosím nekamenovat, opravdu je to mužský názor.

Na poličce 36 parfémů 0 miniatur 17 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4618 příspěvků 23.08.12 16:51

Ad 2 - už na gymplu nás bylo ve třídě několik nahoře poněkud více obdařených. Jedna moje stejně postižená spolužačka vždycky říkala, že kdyby chodila na tělocvik bez podprsenky, tak by si vyrazila zuby :lol:. Ano, to je ten hlavní důvod. Navíc velká prsa bez podprsenky neudělají pod oblečením zrovna pěkný tvar a kromě toho je to nepohodlné. A jak píše Dušička, tento důvod se s věkem skutečně prohlubuje, neboť tělo jaksi, dělej co dělej, poněkud ztrácí na pevnosti :lol:.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 23.08.12 17:02

1. protože jim začaly růst prsa a protože to vidí u ostatních/dos­pělých/matky (a některý možná mají akutní potřebu v 13 vypadat strašně dospěle, co já vim)

2. bych ráda rozdělila do více bodů:
a) protože gravitace je sviňa a ne každej je plochej a/nebo pilně posiluje příslušné svalstvo.
b) ten kouzelnej pohyb při chůzi, nedej bože běhu, je fakt protivnej.
c) existují situace, kdy jsou pod tričkem/halenkou zřetelné bradavky společensky nevhodné.
d) dobře zvolená podprsenka držící prsa na náležitým místě jednak dělá efekt lepší postavy a jednak od případných špeků v oblasti břicha účinně odpoutává pozornost výše.

3. podle toho, jaký má prsa. pokud u pupku, asi by si ji radši vzít měla. jinak asi spíš bez, pokud je mi známo (nevztahuje se na efekt výstřihu, ten „bez“ prostě nebude). a pokud to má z výzkumu jakýmkoli způsobem vyplynout: ne, argumenty uvedené v bodu dva tento nemá šanci překonat. však se může ten jeden vybranej chlap podívat třeba večer.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3620 příspěvků 23.08.12 17:16

Hmmm, musela jsem se zamyslet.
Bod 1 i 2 mám v jednom - především je tam ten praktický důvod, že když z výstřihu vykoukne podprsenka, připadá mi to OK, kdežto kdyby vykoukla bradavka, jů, to bych se na místě propadla. Dále, i když mám jen dvojky, při běhu, obzvláště po schodech, to bez zpevnění prostě bolí. Pak je tu ten prakticko estetický důvod - push up je prostě push up, hezky to zaplní ty boule na konfekci, které vznikají při aplikaci záševek.
K bodu 3 bohužel nemám co dodat, řekla bych, že pro chlapy je atraktivní jak prosvítající bradavka, tak plný výstřih, teď babo raď.

A mimochodem, všimly jste si, jak nemilosrdný je funkční prádlo? Taková funkční podprda a přes ní funkční triko a jste miss bradavka celý den.

Na poličce 57 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 23.08.12 17:22

A vyzískala jsem v rámci přátelské konverzace odpovědi od nějakého toho chlapa :mrgreen:

1 protoze jsou rady ze maji prsa

2 aby jim to nenicila gravitace, nebyly videt bradavky, divne se to nepohupovalo…

3 prijde na to, prsa jsou sexy ale dobra podprsenka taky muze mit efekt, ja bych se ale ve vysledku rozhodl asi bez pokud to je teda pod trickem

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 23.08.12 17:38

Diky diky diky :) v panske nazory jsem ani nedoufala.

Na poličce 132 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 23.08.12 17:43

Uz se tedy taky vyjadrim, ale piste dal.

Ja podprsenku nenosim. Jednu mam, ale proste mi to prijde nepohodlny. Na sport nosim upnuty bavlneny tilko pod kterym mi prsa neskacou (podprsenku bych mela mit 75 C-D)
Myslela jsem si, ze jedinej duvod proc zeny nosi podprsenku je, aby si prsa zvedly a zvetsily (hlavne ty mlady), pripadne jak jiz bylo receno, u velkych prsou je to samozrejmost.
Pritel mi tvrdi, ze hlavni duvod proc zena nosi podprsenku je, aby ji nebyly videt bradavky, a mojemu nazoru se divi.

Na tuto diskuzi jsme dosli tak, ze jsem mu ukazala saty, ktery mi mama pujcila na statnice. Jenze maji uzky raminka, takze bez podprsenky. Pritel mi rekl ze to je nevhodny na zkousku kdyz mi jsou videt bradavky (cerny saty). Me na tech satech vadilo akorat ze mam pod nima uplne placaty prsa, protoze jsou trochu mensi :D no a moji mame prisly naprosto vporadku. Nakonec teda ke statnicim budu mit svoji jedinou podprsenku (ktera bohuzel nema sundavaci raminka), na ni saty, a na tom jeste bilou kosili :)) aby mi nebyly videt ty bradavky.

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 23.08.12 17:49

@WildOrchid myslím, že uděláš dobře, s tvým přítelem souhlasím, taky si nemyslím, že by to bylo vhodné, ono by mohlo někoho i napadnout, že se to snažíš uhrát na něco jiného než na znalosti (i když je mi jasné že to není tvůj záměr :-) )

jinak já jsem se setkala spíše s tím, že chlapům vadí ženy, které nikdy podprsenku nenosí a to i v případě, že mají krásná prsa…a taky s názorem že někdy i když je slečna krásná tak je víc „tajemné, sexy a zajímavé“ neukazovat všechno :-)

Na poličce 38 parfémů 6 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6188 příspěvků 23.08.12 17:56

1. lebo mi dobra pani pediatricka vysvetlila, ze iste veci je lepsie nechat na podprsenku, ako na gravitaciu - dnes som jej neskutocne vdacna

2. predovsetkym vid bod 1., okrem toho pod volnym oblecenim je to nepohodlne a pod tesnym mi to pride ani nie tak vyzyvave, ako skor vulgarne a navyse v lete ich fakt potrebujem zdvihnut, inak sa pod nimi potim

3. nemam tusenia

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

E.Evulenka
sv. Parfema z Kecálburgu 2769 příspěvků 23.08.12 18:06

Mám jednoduchou odpověď.
Protože s krásnou podprsenkou to vypadá mnohem lépe než bez ní -v každém věku!
A chlapi by to nejraději chtěli vidět bez a dokonalé, jako když má ženská dobře sednoucí a formující prádlo. Gravitace je potvora :zed:

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6470 příspěvků 23.08.12 18:25

Bez podprsenky bych prostě nevylezla, nevím proč, je to už takový zvyk. Nosím ji i doma. Samozřejmě zlepšuje tvar poprsí, jak jinak. A přítel mi říká, že je to lepší bez ní. Názor na ni mám zatím pořád stejný.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Test samoopalovacích krémů: nebuďte sejra, ani dalmatin

Který samoopalovák vás ale nenabarví na oranžovo a neudělá fleky? Opálení jako od moře vám slíbit nemůžu, ale že nebudete vypadat jako sýr a i bez pečení chytíte příjemný odstín, to ano.

Celý článek »
TOPlist