Annick Goutal naslepo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bonnie1
Znalkyně 376 příspěvků 23.04.12 09:31
Annick Goutal naslepo

Ahojte,
mám nezvladatelnou chuť koupit si něco nového, co ještě nemám. Annick vůbec neznám a netestovala jsem. Nechci čekat na vzorek a chci objednat dnes :mrgreen: (věřím, že to chápete). Četla jsem od vás spoustu recenzí a přesto nemám jasno. Poradíte mi třeba dle mé poličky u čeho to můžu naslepo zkusit? Moc uvažuju o Songes. Láká mě i Mandragore, ale zde si naslepo netroufnu.

Moc děkujííí :lol:

Na poličce 22 parfémů 2 miniatury 12 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 23.04.12 10:54

Podle me A. Goutal naslepo nejsou…taky jsem to mela tak jako ty, do neceho jsem chtela jit naslepo, nakonec jsem si sehnala vzorky…zatim se mi zadna nelibila, tak jsem rada, ze jsem zadny slepak nakonec nevzala…A to jsem premyslela nad Songes, PCh nebo Un Matin…

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 23.04.12 11:21

Souhlasím - vůně A.G. jsou všechny originální...­...některé víc a některé míň líbivé.
Ale naslepo bych doporučila snad jenom ty jemné a svěží typu Petit Chérie, Le Mimosa…
Zrovna květinovky typu Songes bych si podle poličky vůbec netroufla radit.

Ale pokud chceš adrenalin za každou cenu - udělej ententýkydvaš­palíky nebo zapíchni tužku do monitoru :D

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 23.04.12 12:07

Taky mi naslepo nepřijdou nejvhodnější. A Songes už vůbec ne. Mě se některé líbí převelice, některé ne - ale podle popisů (i lidí, kteří oblibují podobné vůně jako já) bych to u mnohých z nich čekala naopak než to nakonec bylo… …vylejzaj z nich na mě často dost nečekaný složky. Ale tak v nejhorším ji prodáš, no… 8) ;)

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

mmija22  23.04.12 12:15

.

Příspěvek upraven 13.01.13 v 21:16

Jane
Učednice 102 příspěvků 23.04.12 12:44

Příspěvek upraven 19.03.13 v 14:16

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 23.04.12 12:48

Pridávam sa k tým, čo tvrdia, že Songes je naslepo absolútne nevhodná. Celkovo treba Goutalky odskúšať. Mnohé z nich slabo držia. Napríklad na mne. Výnimkou je rada Les Orientalistes (Ambre Fetiche, Myrrhe Ardente a Encens Flamboyant), ale podľa tvojej poličky by to bol zrejme krok vedľa. Tie sú naozaj orientálne a hutné.

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23743 příspěvků 23.04.12 13:08

Přidám i já svůj hlas k těm, kteří píší - vůně AG naslepo ne.
Já je miluju, přesto bych ani jednu z nich neodporučila k nákupu bez vyzkoušení. Vesměs jsou svým pojetím dost specifické, a to i ty jemné a lehké jako např. Le Mimosa. :)

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6186 příspěvků 23.04.12 13:18

No ja by som sla do hociktorej naslepo…este sa mi nestalo, ze by sa mi niektora nejako vyslovne nepacila, skor by som povedala, ze niektore su pre mna uzasne a niektore len OK.

Ale podla tvojej policky by som ti to naslepo asi neodporucala, ono su to take skor zaujimave krehulinky tie vone vo vacsine pripadov…mozno tak tie Songes skus, alebo Vanille Exquise, popripade mozno aj Nuits d Hadrien…ale je to riziko…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Bonnie1
Znalkyně 376 příspěvků 23.04.12 13:29

Holky nechám si poradit a na slepáka do Annick tedy nepůjdu.
Tak si hážu do košíčku La Prairie Life Threads Gold :P

Na poličce 22 parfémů 2 miniatury 12 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 1 parfém

doktorová  23.04.12 14:35
@Bonnie1 píše:
Ahojte,
mám nezvladatelnou chuť koupit si něco nového, co ještě nemám. Annick vůbec neznám a netestovala jsem. Nechci čekat na vzorek a chci objednat dnes :mrgreen: (věřím, že to chápete). Četla jsem od vás spoustu recenzí a přesto nemám jasno. Poradíte mi třeba dle mé poličky u čeho to můžu naslepo zkusit? Moc uvažuju o Songes. Láká mě i Mandragore, ale zde si naslepo netroufnu.Moc děkujííí :lol:

Inu zdravím spolupostiženou­..... :lol:

naprosto chápu a taky miluji slepýše.....ten adrenalin, že

před týdnem mi dorazila Hadriánovic voda, čekala jsem větší citrusový šok tedy. Byl to slepýš a o to více jsem se na něj těšila. Citrusy jen lehce na začátku, pak už jemný cypřiš, spokojenost, i když jsem si tu vůni představovala trochu jinak.

Ostatní si ale naslepo netroufnu, přece jen, ta cena není malá.....slíbila jsem si že až po odzkoušení

láká mě nyní Eau du Sud, ale prý je lehce nahořklá, což nevím.....

bohužel s ostatními příliš neporadím, nemám je načichané......

Fleur  24.04.12 09:07

Vůně od AG opravdu nekupovat bez vyzkoušení, vzhledem k jejich cenám je to nebezpečné. U některých vadí jejich starosvětskost, u jiných kombinace ovocných tónů, která ne každému připadá příjemná (nekonfliktní rozhodně nejsou ani „dívčí“ Petite Chérie, Mimosa), jinde vadí „přírodnost“ (Ninfeo Mio)… Obecně je u koncentrací EdT problémem malá výdrž. Mně je značka AG velmi sympatická, zbožňuji jejich flakóny a líbí se mi, že nespojují své reklamní kampaně s žádnými hvězdami, takže je pro mne snazší s danou vůní se ztotožnit. Nicméně naslepo bych si u AG netroufla pořídit nic (a platí to i pro letošní novinku, na kterou se už moc těším)!

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1878 příspěvků 24.04.12 19:38

Goutalku na slepáka? Je to risk… Já do toho párkrát šla a musím říct, že to nikdy nebyla láska na první počich. Jsou velmi specifické a zvláštní.
Musela jsem si na některé dlouho zvykat a některé jsem nezkousla nikdy. Záleží na tobě, ale když už slepáka tak nějaké spíše neutrální svěženky než se třeba hned na začátku pustit do např. Musc Nomade.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 55 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 24.04.12 21:55

Koupit Musc Nomade na slepo, tak mě klepne. Já ho totiž vůbec necítím. :twisted:

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

KatkaCI
Parfémová maniačka 825 příspěvků 25.04.12 15:18

No, docela nedávno jsem na slepo koupila Ambre Fetiche a láska je z toho převeliká. Ale než dorazila domů a já měla možnost ji vyzkoušet, byl to superadrenalin :lol:

Na poličce 17 parfémů 7 miniatur 6 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist