Annick Goutal - tak už je v Praze!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 17.05.07 17:07

Dnes jsem navštívila prodejnu Madelleine v pasáži Černá růže. A.Goutal je tam již k očichání.Docela zajímavá a hlavně nezvyklá je Mandragora, ovšem slušet nebude každé.Je to zvláštní, flakonem i typem vůně kořeněně - " fialová" vůně, těžší, nesladká, suchá.U této značky doporučuji rozhodně nekupovat naslepo, třebana Jahodě, i když tam je levnější než v Praze.Ovšem flakony na parfemy s motýlkovitými ozdobami jsou prostě kouzelné. Baccarat prostě umí.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 20.05.07 09:08

Mandragore od A.G. je na Jahodě za velmi příznivou cenu okolo 1 100 Kč za 50 mll, a kdo tam má slevu, tak ještě trochu příznivější. Úspora proti pražskému obchodu je tedy velmi výrazná.Tak nevím, jestli jsem ji na Jahodě přehlédla, nebo je tam nová.Každopádně je to držák jako hrom.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 20.05.07 18:12

Popohnala si ma, aby som konecne vyskusala moju vzorku a po uvodnej zeleni a bergamote (velmi pekny bergamotovy ton, ako z kvalitneho caju Earl Grey) je fakt nesladka, sucha, s bylinnym charakterom, snad aj na tej tazsej strane. Zaujimava, ale od mandragory by som cakala iny elixir.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 16.09.07 16:56

Do Prahy se v dohledné době nedostanu…:(…nechtěl by někdo napsat nějakou recenzi na něco od AG? Abych si mohla udělat představu a dob budoucna vytipovat něco na zkoušku :)

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 19.09.07 23:13

Vevie, aky typ vone, kvetinovku, citronovku, orentalku?

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 20.09.07 08:47

benvenuta: no koukala jsem na stránky AG a zaujaly mě podle popisu tyto: Folavril, Songes, Mandragore a Eau Du Sud. Obecně jsem spíš na nesladké citrusovky, ale ráda bych si koupila něco hebkého a milého a raději bez vanilky, nicméně zatím mě kromě jaipur saphir (bohužel se ale nelíbí partnerovi) nic neoslovilo, tak kdybys věděla o něčem takovém od AG, uvítám radu.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 20.09.07 14:17

Citrusovky ma AG rozne: Eau D`Hadrien - to je taky chladivy aromaticky citrus, Eau du Sud je ako vona citrusu v horucom vetre (je tam cierne korenie a nejake drevo), Duel ma citrusove vrchne tony a potom je to jemna cajova vona s fialkami. Mandragore je zvlastna, ma trochu citrusu vo vrchnych tonoch a potom ide do temnej bylinnej vone, skoro az pudrovej - ale ten puder by bol drvene susene byliny, trochu nahorkle.
Songes a Folavril som neskusala, ale pozor, Songes je tropicka kvetinovka s vanilkou.
Potom tam mame Les Nuits dHadrien, citrus s orientalnejsim podkladom nez je Eau dHadrien, je tam aj trochu vanilky, ale vona nie je prilis sladka.
Mozno by si mohla skusit aj Eau de Camille alebo Eau de Ciel. Pamatam si ich ako nezne a mile. Ak chces nieco, co ma trochu viac substancie, skus Eau de Charlotte.

Silvi
Učednice 147 příspěvků 30.11.08 17:44

Prosimvás, jaké ceny těch motýlkových flakonků v praze?na internetu všechny nemají a na webu Annick Goutal ceny nejsou napsané. V Praze budou asi budou za strašnou cenu, ale když ty flakonky jsou tak kouzelné :D :D :roll:

Na poličce 13 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 30.11.08 17:46

Do čtyř tisíc se vejdeš. :lol:

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Silvi
Učednice 147 příspěvků 30.11.08 18:03

no super že to neni víc :D začnu právě tou mandragorou, ale asi až v lednu.

Na poličce 13 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 29.07.09 17:01

Co říkáte na Ce soir ou jamais? Zaujalo mě složení…

Na poličce 37 parfémů 1 miniatura 13 odstřiků 45 vzorků V tužebníku 8 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 29.07.09 17:03

nechci růžovému pánovi kazit obchody, ale když se podíváte na ceny AG na FX, tak pochopíte, proč raději podporuji americkou ekonomiku.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 29.07.09 18:22
Irena píše:
Do čtyř tisíc se vejdeš. :lol:

nevíte někdo za kolik je tam Eau du Sud prosííím? Tu nemůžu pustit z hlavy :wink: :oops:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 30.07.09 08:29

Ja jsem ji koupila tady: http://www.escentual.com/…/eau-du-sud/

Ta panska a damska verze se lisi jen obalem, takze si muzes poridit i 50 ml.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

blackdakini
Znalkyně 367 příspěvků 30.07.09 09:47
Irena píše:
Ja jsem ji koupila tady: http://www.escentual.com/…/eau-du-sud/Ta panska a damska verze se lisi jen obalem, takze si muzes poridit i 50 ml.

Je to spolehlivý obchod? Moc se mi líbí!!!!!!

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 12 vzorků V tužebníku 12 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist