Antaeus -Chanel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

agnesea
Učednice 106 příspěvků 12.04.14 08:58
Antaeus -Chanel

Složení je velmi zajímavé, ale nedokážu si tu vůni představit… Rozhoduji se mezi Egoiste a ním, jelikož občas nosím panské parfémy - Allure home, ta vůně, jak se vyvine, mi připadá unisexová… Prosím, popište mi ten Antaeus: voní jako bylinky na staré půdě - levandule, šalvěj, nebo je ta vůně těžká a dusivá? Přiznám se - trochu mě děsí to pačuli, ale miluji levanduli a šalvěj…

Na poličce 91 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

rudusko
Nevyléčitelná závislačka 1216 příspěvků 13.04.14 18:32

@agnesea smelo do toho, viem si to predstaviť aj na dáme :palec:

pačuli sa vôbec neobávajte, nevnímam ho tam … vonia to krásne starosvetsky a tá ruža v srdci je najkrajšia čo som kedy zacítil v tak dokonalej kompozícii ;)

Na poličce 91 parfémů 23 miniatur 56 odstřiků 435 vzorků V tužebníku 18 parfémů

agnesea
Učednice 106 příspěvků 14.04.14 07:20

Moc vám děkuji za plastický popis! Jsem rádá, že se jedná o staromodní vůni s hezkou růži. Už jsem si toaletku objednala… Snad nebudu vonět staromládenecký jako princ Krasomil… Když už jsme u těch pánských parfémů, rádá bych ještě slyšela, jaký dojem na vás dělá Chanel pour Monsieur?

rudusko
Nevyléčitelná závislačka 1216 příspěvků 14.04.14 08:16

Pour Monsieur je podľa môjho názoru vyslovene pánska svieža chypre, neviem si ju predstaviť na dáme :think:

Ak by existovala iba značka Chanel, tak by som Anaeus používal v zime a Pour Monsieur po zbytok roka ;)

Pour Monsieur sa otvára veľmi sviežo, citróny a citrónová tráva v pozadí koriander so zázvorom začínajú útočiť a usadia sa v plnej kráse v srdiečku vôni, no a záver je už iba čiste pánska záležitosť (tak voňal môj dedko keď sedával v kresle a čítal noviny) :mrgreen:
tak snáď som pomohol :mavam:

therion
sv. Parfema z Kecálburgu 5254 příspěvků 14.04.14 15:44

Chanel Pour Monsieur je niečo ako vôňa v holičstve mínus smrad vlasov, takže krása. Pôsobí starosvetsky, trošku dedkovsky ale nie moc, ja by som to určite aj nosil, keby ma obdaroval niekto. Vnímam ju ako citrusy + pena na holenie. Veľmi pekná.

Na poličce 102 parfémů 7 miniatur 9 odstřiků 395 vzorků V tužebníku 5 parfémů

agnesea
Učednice 106 příspěvků 14.04.14 19:21

Aha… Na mně tak trochu v první fázi působí Chanel 5, jako pěna Barbus a Pitralon… Prostě taky mi evokuje vzpomínku na mého drahého dědečka a jeho starožitnou skřínku a holící potřeby… Takže ten Monsieur nebude pro mně… Děkuji vám!

agnesea
Učednice 106 příspěvků 15.04.14 11:38

Už dnes jsem Antaeus vyzkoušela v podobě deodorantu. Je to nádherná bylinková vůně. Ta růže je tak krásně skrytá v té šalvěji…! Nádherná dokonalá symbióza. Vidím,že to na velmi dlouho bude moje oblíbená vůně. Těším se na EDT. Apropos - parfém neexistuje?

rudusko
Nevyléčitelná závislačka 1216 příspěvků 15.04.14 12:31

@agnesea neviem o tom, že by existoval, kedže je to pánska vôňa, tak asi nie..

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 19.04.14 20:53

on ani není parfém potřeba, co se výdrže týče…

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21159 příspěvků 19.04.14 23:25
@FlirtBoy píše:
on ani není parfém potřeba, co se výdrže týče…

Tento týden jsem kupoval novou flanděru Antabuse :mrgreen: a asi jsem učinil (podle Vašich závěrů) velmi dobře.
Nový (reformulovaný) Chanel Pour Monsieur je zbytečné vyhazování peněz.

Na poličce 622 parfémů 130 miniatur 657 odstřiků 989 vzorků V tužebníku 0 parfémů

rudusko
Nevyléčitelná závislačka 1216 příspěvků 20.04.14 10:24

@Frantatata nerozumiem celkom vášmu postrehu :think:

porovnávame Antaeus s Pour Monsieur ? alebo staré s novým ?

vďaka za vysvetlenie :kytka:

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21159 příspěvků 20.04.14 11:24

@rudusko
Pokud jsou tazatelkou či obecně zmíněny obě vůně, doporučoval bych především současného Anta než Monsi z hlediska kvality resp. výdrže.
Diskutovat staré verze nemá smysl, přestože je všechny vlastním.
Přesto úmysl nosit zrovna vůni Antaeus ženou mi hlava nebere.
Jde o osobní názor, každý si může nosit, co se mu zalíbí.
Tento týden jsem sehnal láhev Anta, kterého à priori pro jeho mužný charakter doporučuji mužům.

Na poličce 622 parfémů 130 miniatur 657 odstřiků 989 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Reveur
Parfémová maniačka 781 příspěvků 20.04.14 14:54

O tom, že si ženy chodí kupovat Antaea jsem slyšel také, takže to asi nebude úplně neobvyklé :) Nota bene mé okolí Antaea s jistotou označuje za dámskou vůni, tedy i zde je to jako s jinými vůněmi - relativní :)

Na poličce 36 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 14 vzorků V tužebníku 12 parfémů

agnesea
Učednice 106 příspěvků 23.04.14 10:42

Mně ten Antateus velmi připomíná Chanel 19 Poudre. Jakby šlo o jin a jang Spolu velmi krásně voní…

micuska6
sv. Parfema z Kecálburgu 4099 příspěvků 23.04.14 11:22

Ďakujem všetkým za toto vlákno. Práve mi pristál na stole. Vďaka vám som našla ďalšiu peknú vôňu pre manžela. :mavam:

Na poličce 72 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist