Antaeus -Chanel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

agnesea
Učednice 111 příspěvků 12.04.14 08:58
Antaeus -Chanel

Složení je velmi zajímavé, ale nedokážu si tu vůni představit… Rozhoduji se mezi Egoiste a ním, jelikož občas nosím panské parfémy - Allure home, ta vůně, jak se vyvine, mi připadá unisexová… Prosím, popište mi ten Antaeus: voní jako bylinky na staré půdě - levandule, šalvěj, nebo je ta vůně těžká a dusivá? Přiznám se - trochu mě děsí to pačuli, ale miluji levanduli a šalvěj…

Na poličce 92 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

rudusko
Nevyléčitelná závislačka 1267 příspěvků 13.04.14 18:32

@agnesea smelo do toho, viem si to predstaviť aj na dáme :palec:

pačuli sa vôbec neobávajte, nevnímam ho tam … vonia to krásne starosvetsky a tá ruža v srdci je najkrajšia čo som kedy zacítil v tak dokonalej kompozícii ;)

Na poličce 96 parfémů 22 miniatur 63 odstřiků 461 vzorků V tužebníku 15 parfémů

agnesea
Učednice 111 příspěvků 14.04.14 07:20

Moc vám děkuji za plastický popis! Jsem rádá, že se jedná o staromodní vůni s hezkou růži. Už jsem si toaletku objednala… Snad nebudu vonět staromládenecký jako princ Krasomil… Když už jsme u těch pánských parfémů, rádá bych ještě slyšela, jaký dojem na vás dělá Chanel pour Monsieur?

rudusko
Nevyléčitelná závislačka 1267 příspěvků 14.04.14 08:16

Pour Monsieur je podľa môjho názoru vyslovene pánska svieža chypre, neviem si ju predstaviť na dáme :think:

Ak by existovala iba značka Chanel, tak by som Anaeus používal v zime a Pour Monsieur po zbytok roka ;)

Pour Monsieur sa otvára veľmi sviežo, citróny a citrónová tráva v pozadí koriander so zázvorom začínajú útočiť a usadia sa v plnej kráse v srdiečku vôni, no a záver je už iba čiste pánska záležitosť (tak voňal môj dedko keď sedával v kresle a čítal noviny) :mrgreen:
tak snáď som pomohol :mavam:

therion
sv. Parfema z Kecálburgu 5372 příspěvků 14.04.14 15:44

Chanel Pour Monsieur je niečo ako vôňa v holičstve mínus smrad vlasov, takže krása. Pôsobí starosvetsky, trošku dedkovsky ale nie moc, ja by som to určite aj nosil, keby ma obdaroval niekto. Vnímam ju ako citrusy + pena na holenie. Veľmi pekná.

Na poličce 104 parfémů 7 miniatur 9 odstřiků 415 vzorků V tužebníku 5 parfémů

agnesea
Učednice 111 příspěvků 14.04.14 19:21

Aha… Na mně tak trochu v první fázi působí Chanel 5, jako pěna Barbus a Pitralon… Prostě taky mi evokuje vzpomínku na mého drahého dědečka a jeho starožitnou skřínku a holící potřeby… Takže ten Monsieur nebude pro mně… Děkuji vám!

agnesea
Učednice 111 příspěvků 15.04.14 11:38

Už dnes jsem Antaeus vyzkoušela v podobě deodorantu. Je to nádherná bylinková vůně. Ta růže je tak krásně skrytá v té šalvěji…! Nádherná dokonalá symbióza. Vidím,že to na velmi dlouho bude moje oblíbená vůně. Těším se na EDT. Apropos - parfém neexistuje?

rudusko
Nevyléčitelná závislačka 1267 příspěvků 15.04.14 12:31

@agnesea neviem o tom, že by existoval, kedže je to pánska vôňa, tak asi nie..

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 19.04.14 20:53

on ani není parfém potřeba, co se výdrže týče…

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 22791 příspěvků 19.04.14 23:25
@FlirtBoy píše:
on ani není parfém potřeba, co se výdrže týče…

Tento týden jsem kupoval novou flanděru Antabuse :mrgreen: a asi jsem učinil (podle Vašich závěrů) velmi dobře.
Nový (reformulovaný) Chanel Pour Monsieur je zbytečné vyhazování peněz.

Na poličce 636 parfémů 131 miniatur 666 odstřiků 1013 vzorků V tužebníku 0 parfémů

rudusko
Nevyléčitelná závislačka 1267 příspěvků 20.04.14 10:24

@Frantatata nerozumiem celkom vášmu postrehu :think:

porovnávame Antaeus s Pour Monsieur ? alebo staré s novým ?

vďaka za vysvetlenie :kytka:

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 22791 příspěvků 20.04.14 11:24

@rudusko
Pokud jsou tazatelkou či obecně zmíněny obě vůně, doporučoval bych především současného Anta než Monsi z hlediska kvality resp. výdrže.
Diskutovat staré verze nemá smysl, přestože je všechny vlastním.
Přesto úmysl nosit zrovna vůni Antaeus ženou mi hlava nebere.
Jde o osobní názor, každý si může nosit, co se mu zalíbí.
Tento týden jsem sehnal láhev Anta, kterého à priori pro jeho mužný charakter doporučuji mužům.

Na poličce 636 parfémů 131 miniatur 666 odstřiků 1013 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Reveur
Parfémová maniačka 818 příspěvků 20.04.14 14:54

O tom, že si ženy chodí kupovat Antaea jsem slyšel také, takže to asi nebude úplně neobvyklé :) Nota bene mé okolí Antaea s jistotou označuje za dámskou vůni, tedy i zde je to jako s jinými vůněmi - relativní :)

Na poličce 39 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 14 vzorků V tužebníku 9 parfémů

agnesea
Učednice 111 příspěvků 23.04.14 10:42

Mně ten Antateus velmi připomíná Chanel 19 Poudre. Jakby šlo o jin a jang Spolu velmi krásně voní…

micuska6
sv. Parfema z Kecálburgu 4229 příspěvků 23.04.14 11:22

Ďakujem všetkým za toto vlákno. Práve mi pristál na stole. Vďaka vám som našla ďalšiu peknú vôňu pre manžela. :mavam:

Na poličce 74 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist