Antikoncepce a sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JoanBrowne
Nováček 28 příspěvků 28.06.16 18:24
Antikoncepce a sex

Nenašla jsem podobné téma a protože je Arome můj oblíbený server, chci se zeptat právě vás, Aromaček, jak to máte s HA.

Mám problém, je mi 24 let, antikoncepci Diane 35 z toho beru 9 let. Začaly mi problémy s cyklem, tak jsem se rozhodla to celé nějak vyřešit. Můžu si vybrat, zda zkoušet jiné prášky nebo vysadit. Nemohu se rozhodnout. Chtěla bych vysadit, protože si myslím, že v mém věku už je 9 let docela hukot, zvlášť v případě, že bych někdy chtěla mít děti. Další věc je, že HA není úplně zdravá věc a v neposlední řadě mě trápí nechuť k sexu. Mám dokonalého muže přesně podle mých představ, ale nemám ani v nejmenším chuť na sex. Maximálně tak jednou za měsíc. Moc mě to mrzí, protože by si to zasloužil klidně každý den.

Ale jsou tu i negativa, s bariérovou antikoncepcí to není takový komfort a celkově se bojím otěhotnění, protože mám dobrou kariéru a nechci o ní přijít kvůli blbé náhodě. Bojím se, že přiberu. Bojím se, že se mi zhorší pleť. Bojím se, že problémy s cyklem budou ještě horší a budu muset chodit na vyvolávání, mám k tomu předpoklady. Bojím se náladovosti a změny chování. Prostě si to po téměř polovině života na práškách neumím představit.

Moje paní doktorka mi řekla, že se mám rozhodnout.

Prosím, napište mi váš příběh, určitě mi to pomůže.

Moc děkuji.
Joan

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 40 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

ijáček
Znalkyně 407 příspěvků 29.06.16 02:27

To je teda téma. HA jsem brala v životě asi 14 dní, a rozhodilo mě to na dobré dva roky. Jinak celý život jsem měla Danu (nitroděložní tělísko IUD) a ani jsem o ní nevěděla. Měnila jsem ji tak třikrát za život.

Příspěvek upraven 29.06.16 v 08:56

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 31 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Hermesfan
Nevyléčitelná závislačka 1190 příspěvků 29.06.16 04:46

potvrdzujem tento efekt, brala som HA asi 10 rokov s prestávkami a vedľajší efekt bola mierna strata libida a bolesti hlavy.

Na poličce 47 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

coralline
Učednice 194 příspěvků 29.06.16 10:30

@JoanBrowne Já bych zkusila jinou HA, podle toho, co jsem o Diane 35 četla, není vhodná k dlouhodobému užívání.

Na poličce 10 parfémů 3 miniatury 2 odstřiky 188 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Parfum maniačka
Nevyléčitelná závislačka 1273 příspěvků 29.06.16 12:19

@JoanBrowne Ja sa ospravedlňujem za svoju úprimnosť, ale takéto témy podľa mňa na portál o parfémoch absolútne nepatria. Niekde tu dokonca nájdete, ako sa samotná Adminka Ada zmieňuje, aby ste sa zdráhali takýchto tém.
Je xy rôznych stránok, poradní, a koniec koncov i lekárov, s ktorými sa môžete poradiť.

Na poličce 123 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 32 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Hermesfan
Nevyléčitelná závislačka 1190 příspěvků 29.06.16 12:22

je tu veľa tém ktoré sú absolútne mimo parfémovej oblasti tak prečo nie táto. Snáď nie sme prudérne

Klarama3
Parfémová maniačka 523 příspěvků 29.06.16 12:35

@Hermesfan
Souhlas. Řeší se tu cvičení, jídlo, co neparfémově potěšilo, nebo naopak…

Jinak, tohle je strašně individuální. Jednak musí poradit doktor a pak, co na to řekne tělo.
Pro mě HA bez problémů asi 10 let.

Ale za sebe můžu doporučit MIRENU (tělísko), mám už třetí a super.

Na poličce 39 parfémů 1 miniatura 20 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 1 parfém

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8041 příspěvků 29.06.16 12:59

@JoanBrowne tady najdeš určitě lepší informace a rady, než na parfémovém fóru

http://diskuse.vitalion.cz/hledani/?…

http://www.forumzdravi.cz/…antikoncepce

Příspěvek upraven 29.06.16 v 17:18

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

asperula
Parfémová maniačka 544 příspěvků 29.06.16 16:34

já sem zkoušela HA na tři měsíce a zjistila, že ne.. libido jde opravdu dolů, takže antikoncepce pak vlastně není zapotřebí)) kondom mi nevadí a sex se dá provozovat různými způsoby, čím sem starší už ani nemám problémy s cyklem nebo menstruačními bolestmi, s věkem se všechno samo upraví

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

otakara
sv. Parfema z Kecálburgu 4160 příspěvků 29.06.16 17:21

.

Příspěvek upraven 02.07.16 v 13:15

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 3 odstřiky 36 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3274 příspěvků 30.06.16 07:12
, hlavne my, ženy, to riešime furt a furt, tak prečo šepotať.
Vždycky jsem byla divná, proto jsem tyhle věci opět nikdy neřešila.
Buď prášky jím, nebo nejím, informací je plno pro i proti, mám svoji hlavu a své
tělo, tak se musím rozhodnout podle sebe. Jestli mám chuť na sex nebo ne, to tady taky nikdo nevyřeší. :D
A taktéž ovšem nechápu, proč někdo jí prášky od patnácti kvůli antikoncepci.
Ale tak holt někdo má pravidelný sex několikrát týdně už od tohoto věku, tak jsem ráda, že já ho tak pravidelný neměla a tak jsem si spokojeně vystačila s jinýma metodama. :D Pak ovšem nemusím řešit, že v 25letech už ty prášky jím 10let.
Prostě každej to dělá po svým.
Mám dokonalého muže přesně podle mých představ,

Jo…a dokonalého muže přesně podle svých představ taky nemám a
v životě jsem takovýho nepotkala :mrgreen:

Na poličce 176 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 207 parfémů

Hermesfan
Nevyléčitelná závislačka 1190 příspěvků 30.06.16 07:30

@Barbarella

ani ja, minimálne som si to ale párkrát myslela /na začiatku/ :zed:

alibi
Parfémová maniačka 523 příspěvků 30.06.16 09:36

moje zkušenost - několik let jsem brala diane. a myslela si, že jsem pořád stejná. hloupost. zpětně vím, že jsem jen ztloustla a zkrotla. a až když jsem vysadila, pochopila jsem, že jsem se antikoncepcí připravila o přirozenost a ženskost. protože výkyvy nálady a libido prostě k ženské patří. srovnáním nálady na jednu linku jsem se připravila nejen o pocity, kdy se cítím dole, ale i o opojné okamžiky čirého štěstí, které za to stojí :)

Na poličce 18 parfémů 4 miniatury 43 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Rosa N.
Nevyléčitelná závislačka 1590 příspěvků 30.06.16 10:18
Příliš vysoká cena, kterou má platit žena

@JoanBrowne HA nebrat. Před časem na to doplatila jedna z nás naše kamarádka odsud životem. Nechala po sobě manžela a dvě malé děti. Založila tu spoustu zajímavých témat. Byla vtipná, temperamentní veselá a vitální. Je to svinstvo.

_____________­________________________­_____________

Láska je slepá, a zejména co se týče lidí, kteří jsou na začátku (vztahu).. není to známka partnerova sobectví takovou oběť vůbec přijmout? A není to předobrazem řetězce sobectví (buranství, tupostí a zavírání očí), který může následovat a roztáčet se..
Přenáším to do roviny, že.. Spousta lidí (nebo většina?) žije s někým jen, aby nebyla sama.

já vím, že nejsme bezpohlavní bytosti a nechci podceňovat vášeň jako erotický zanícení jako součást nebo třeba i nosnou část vztahu.. je jasný, že nikdo nemůže nutit ženu, aby měla dítě. Ta příroda je v tomhle zákeřně mazaná. Je těžké ji přečůrat. Ale není to příliš vysoká cena, kterou má platit žena (to je verš).. Zdraví je úzce spojeno s časem. A čas je vzácný. Zdraví by si neměl (a nesmí) nikdo nechat ničit, natož to po někom chtít, snad ani tomu pasivně přihlížet.

Když jsem se zas jednou trápila nad konečným počtem dnů (s tím, kterého miluji), řekla mi kamarádka (také odsud), že důležitá je kvalita toho prožitého času, ne počet dní.
Ale já přesto na každém tom dni lpím, a nechci přijít ani o jediný, ani o jedinou blbou chvilku.

Na poličce 96 parfémů 58 miniatur 314 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 33 parfémů

Magnolie1
sv. Parfema z Kecálburgu 2618 příspěvků 30.06.16 14:26

@Rosa N. jako vážně zdejší aromačka? To je teda síla, až mě zamrazilo.

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 26 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist