Antilope - Weil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5543 příspěvků 17.03.08 16:41

Můžete mi ji prosím některá popsat? Děkuji !!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 66 parfémů
Reakce:

Kriss_ako_host  17.03.08 17:03

Antilope je floral - aldehydic , je elegantna, nie sladka a je dost zvlastna. Vetiver, bergamon, neroli. Ja mam EDC, chcela by som skusit EDP.

Kriss_ako_host  17.03.08 17:08

Este ma napadlo, pekne popisy su na www.perfumeemporium.com, ja som sa rozhodovala podla nich.

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5543 příspěvků 17.03.08 17:11
Kriss_ako_host píše:
Antilope je floral - aldehydic , je elegantna, nie sladka a je dost zvlastna. Vetiver, bergamon, neroli. Ja mam EDC, chcela by som skusit EDP.

Děkuji za popis. Složení nezní špatně. Dá se přirovnat k nějaké známější vůni?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 66 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 22.03.08 14:37
hafik píše:
Kriss_ako_host píše:
Děkuji za popis. Složení nezní špatně. Dá se přirovnat k nějaké známější vůni?

Hafík: jestli chceš vzorek - můžu ti poslat, koupila jsem na Jednorožci flašku. Vůně je hezká, ale je to jen EdC, takže na mě slabá, slaboučká. Má barvu rumu a na první čichnutí ho tam cítím. K čemu bych to přirovnala nevím. Kdysi dávno jsem ji měla, tak jsem si pamatovala, že byla hezká, ale mnohem hezčí byla od stejné firmy Weil de Weil - ta už se asi nedělá. Aspoň nikde jsem na ni nenarazila.
Antilope má být podobná Nahémě - to nemohu potvrdit, protože Nahému neznám.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist