Antiperspirant

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 30.10.09 17:40
antiperspirant

Holky, poraďte, existuje nějaký, který OPRAVDU funguje? Žádné mokré skvrny na halenkách? Je mi už jedno kolik bude stát… vždycky si vyhlídnu nějakou halenku, usoudím že je dost tmavá aby na ní nebylo nic vidět a nakonec leží ve skříni, protože se náhodou začnu potit… Víte o něčem?

Na poličce 37 parfémů 1 miniatura 13 odstřiků 45 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Reakce:

Jil
Učednice 144 příspěvků 30.10.09 17:52

Z toho, co nabízí drogerie, mi nezabralo nic. Jediné, co opravdu zabírá, je DRICLOR. Je to fakt dryják, ale efekt 100%. Je k dostání v lékárně za cca 250,– Kč za 20 ml rollon. V létě se bez něho neobejdu. V zimě si vystačím s Excipial Deo Forte krémem. O Dricloru už se tu někde dost diskutovalo, myslím, že v přírodní kosmetice.

Na poličce 22 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 30.10.09 17:54

klidně skočím do lekárny a investuju více. Není tenhle „dryák“ nějak nebezpečný? (ikdyž by asi neměl být, když je z lékarny, že…) A dá se koupit vě většině lékáren?

Jil
Učednice 144 příspěvků 30.10.09 18:05

Myslím, že je běžně sehnatelný. Zatím jsem ho vždy koupila všude, i v menší lékárně. Jestli je nebezpečný? To posoudit nedokážu, podle mě to zas tak hrozné nebude. Navíc ta účinnost je naprosto dokonalá, takže tuhle stránku zas tak neřeším :oops:. Určitě je v něm o něco více hliníku než v běžných antiperspirantech, ale zas to nebude tolik, aby to ohrožovalo lidské zdraví. To by to asi necpali do lékáren :lol:. Zpočátku se používá každý večer na čistou, suchou pokožku a po pár dnech se intervaly prodlužují. Mně už pak stačí aplikovat tak 1× za týden až 10 dní a efekt stále trvá.

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 30.10.09 18:10

No to by byla paráda! Teda nevadí mi každodenní aplikace, ale prostě se někdy zničeho nic potím. Je jedno jestli zima nebo horko… ale na košilích to jde prostě vidět:-(

Jil
Učednice 144 příspěvků 30.10.09 18:31

Jo, to znám. Taky mě to hrozně deptalo, že jsem kvůli pocení v oblékání dost limitovaná. V létě pouze tmavé barvy a halenky nepřicházely v úvahu. Já mám navíc ten problém, že se dost potím na zádech. V létě bych bez Dricloru nevylezla z baráku. Sice mi moc dlouho nevydrží, když ho patlám na celá záda, ale kvůli dobrému pocitu ho vždy koupím znovu. Až ho vyzkoušíš, tak dej vědět, jak jsi spokojená. Podle mě budeš nadšená :D.

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 30.10.09 18:36

Přesně… Ta záda mě taky trápí. A přitom se mi hrozně líbí saténové halenky s vázačkou. Říkala jsem si, že tmavě zelená bude bez problémů, ale pak jsem přes ni měla celý den svetr… je to zoufalství:-( Kor když nikdo z mých přátel podobný problém nemá… Zítra hned navštívím lékarnu cestou do práce… A dám se do toho:-) Díky.

Jil
Učednice 144 příspěvků 30.10.09 18:46

S Driclorem se ti takovéhle „fopa“ už určitě nestane. Od doby, co jsem ho objevila, si na sebe vezmu cokoliv bez ohledu na venkovní teplotu (ježiš, to zní jako když tu dělám reklamu :lol:). Jenom tě předem varuji, že po aplikaci to docela dost svědí, tedy aspoň mě. Záleží, jak jsi citlivá. Doporučuji vydržet a neškrábat, jinak to bude horší. Po dalších aplikacích to přestane, kůže si zvykne a nesvědí to vůbec. Akorát ty začátky jsou o nervy. Ale co bych nevydržela pro suchou pokožku, že :mrgreen:.

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 30.10.09 19:01

Začínáš mě trochuděsit, ale pravda… co bych neudělala pro to abych mohla nosit věci a nebát se tohohle.

elisen3
Znalkyně 441 příspěvků 30.10.09 19:12

Souhlasím s Jil. Úplně přesně! Dodržuj návod a štípat tě to nebude. Už jsem to tady někde popisovala- aplikuji tak za půl hodiny po sprchování na ABSOLUTNĚ SUCHOU pokožku, těsně před spaním. Na čerstvě vyholené podpaží to nikdy nedávej, já čekám tak 2 dny po holení a pak to použiju. Používám nárazově a 1 nanesení mi vydrží 3-4 dny bez pocení.

Na poličce 130 parfémů 23 miniatur 22 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 0 parfémů

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 30.10.09 19:15

Fajn, takže dneska se oholím a jestli budu mít zítra večer pocit, že je to ok, budu postupovat podle návodu. Uf. Bojím bojím. Ale třaba pak obnovím šatník!

elisen3
Znalkyně 441 příspěvků 30.10.09 19:26
:D

Neboj, není se čeho bát. Uvidíš, že je to fakt super. Účinek zaručen :wink:

Na poličce 130 parfémů 23 miniatur 22 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 30.10.09 19:38

Někde jsem četla.že ten Driclor není moc zdravý,nevadí to,když se to napatlá i na záda?

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 30.10.09 21:30

no jak to tady čtu, tak mi to připadá sice docela účinný, ale zároven to bude nějaký driják, ne??
kromě toho, aplikovat dva dny po holení u mě nelze, protože to už se znovu holím..

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

B4rča
Parfémová maniačka 825 příspěvků 30.10.09 22:56

Je to dryák, Někde jsem četla, že podíl Al je kolem 99%… Ale používám ho taky. Akorát s tím svěděním je to blbý, nikdy nevím, kdy to přijde (klidně i po třetí aplikaci,když předchozí byly v pohodě). Na druhou stranu se stalo i to, že jsem ho musela použít po holení, a všechno bylo dobrý, žádný svědění…
Určitě ho vyzkoušej, jinak já mám úplně stejné problémy, jako ty…

Na poličce 19 parfémů 2 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist