AP Maitresse

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ava
Znalkyně 304 příspěvků 13.04.12 21:04
AP Maitresse

Znáte vůni podobnou AP Maitresse, která by vydržela déle??? Voní krásně, ale jen chviličku…

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 12 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 13.04.12 21:19

To bude spíše tím, že spolu nesouzníte :) . Na mně držela skvěle, ale je to spíše podzimní a zimní vůně, na jaro bych si ji nepořídila.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8046 příspěvků 14.04.12 12:56

Na mě teda drží taky jak přibitá,dokonce bych uvítala menší výdrž,po čase mi v ní začne něco vadit…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 14.04.12 13:32

mám ji nově a zatím se taky oťukáváme. Větší balení bych zatím asi nevyužila…mám ji podle nálady, někdy ji zbožňuji někdy bych ji radši ze sebe šla umýt…:-)

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

vanity
Parfémová maniačka 870 příspěvků 14.04.12 13:46

Zaujal ma tento „vzkaz“, pretože Maitresse je pomerne dobrý držiak , je veľmi výrazná . Pre mňa osobne , čo na výraznosti a lepšej úrovni /až krikľavosti / držiteľnosti je : Maroussia ,jednoznačne, alebo s podobným výrazom Allure sensuelle:ale menšia výdrž , až hanba pre Chanel :cert:

Příspěvek upraven 14.04.12 v 14:03

Na poličce 19 parfémů 4 miniatury 10 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 14.04.12 13:55

Nejlepší nápad asi bude více se vonět, cena je výborná, takže je to v klidu :lol: Já se celkově voním hodně, asi i proto mi připadá držák, ale mám ji moc ráda a snad jsem ji ještě na ulici ani necítila. A když jsem ještě učila, líbila se takovým inteligentním klukům - studentům. :D

vanity
Parfémová maniačka 870 příspěvků 14.04.12 14:08

Lucinela, máš pravdu ,mužom Maitreesse krásne vonia ,je riginálna ,dokonca výraz "rajcovná "je presným opisom danej vône.

Na poličce 19 parfémů 4 miniatury 10 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 14.04.12 15:13
@vanity píše:
Lucinela, máš pravdu ,mužom Maitreesse krásne vonia ,je riginálna ,dokonca výraz "rajcovná "je presným opisom danej vône.

mě osobně ani nepřišla jako zrovna sexy vůně, spíš mi připadá taková trošku „Allurovská“…ale je fakt, že přítel se pak více tulil :-) tak musím dneska zkusit jestli to byla náhoda nebo jestli to bylo tou vůní :srdce:

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 14.04.12 19:14

Pro mě taky není sexy, je to tulivka, mazlivka. Právě proto jsem psala, že se líbila inteligentním studentům. Ti jednodušší ujížděli na Slonovi a jiných peckách.

Ava
Znalkyně 304 příspěvků 15.04.12 14:44

lucinelo, pamatuji si, že jsi to tu už někde psala s těmi studenty :)

Mně nejdříve vůbec nezaujala, ale pak najednou bum bác a úplně jsem se zamilovala. Přijde mi přesně jak říkáte „tulivá“. Ale za chvíli ji necítím a ani v okolí žádné reakce… a při aplikaci určitě nešetřím.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 12 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 15.04.12 15:48
@Ava píše:
lucinelo, pamatuji si, že jsi to tu už někde psala s těmi studenty :)Mně nejdříve vůbec nezaujala, ale pak najednou bum bác a úplně jsem se zamilovala. Přijde mi přesně jak říkáte „tulivá“. Ale za chvíli ji necítím a ani v okolí žádné reakce… a při aplikaci určitě nešetřím.

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 15.04.12 15:51

Tys mě tak namlsala, že si ji snad „odkliknu“. Necítíš ji, protože spolu souzníte. Není to prvoplánová líbivka, proto není příliš chválena. Je to vůně pro fajnšmekry. Je to asi troufalé, ale pro mě je to cenově snesitelnější podoba Cuir Belugy (vidím tam jistou podobnost :think: ).

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist