Aplikace EDP na oblečení a do vlasů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome woman
Nováček 8 příspěvků 25.10.11 14:25
Aplikace EDP na oblečení a do vlasů

Je to velká ,,prasárna"? :-) Existují vůně, které jsou na oblečení božské a mají dlouhou výdrž, ale na mé kůži ukrutně smrdí :mrgreen: . Je možné používat vůně například na šátek nebo do vlasů?

Díky za reakce

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3979 příspěvků 25.10.11 14:30

Kdo hledá, ten najde :wink:

Více zde
http://www.arome.cz/…arfem-18085/

Na poličce 40 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Arome woman
Nováček 8 příspěvků 25.10.11 14:34

Nojo, ale koho by to napadlo hledat zrovna zde, žejo :-) . Fulltext mi nic podobného nenabídl. Doufám, že Arome nemá podobné diktátory, jako Vodičkovo Omlazení, protože to by byla fakt škoda.

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 25.10.11 14:52

Diktátory (zatím) ne :think:, ale kdo z uživatelů by se rád prodíral nově zakládanými zbytečně duplicitními vlákny - zvláště, když je zde vlákno „Blbé dotazy“ (z jehož obsahu je zřejmé, že nejde o nic pejorativního).

Na poličce 48 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 20 parfémů

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3979 příspěvků 25.10.11 15:28
Arome woman píše:
Nojo, ale koho by to napadlo hledat zrovna zde, žejo :-) . Fulltext mi nic podobného nenabídl. Doufám, že Arome nemá podobné diktátory, jako Vodičkovo Omlazení, protože to by byla fakt škoda.

No vidíš a mě to vyhledávač našel vcelku rychle. Taky si nepamatuju, kde se které vlákno schovává. Rozhodně jsem Tě nechtěla rozdurdit :wink: Ovšem je fakt, že se tu zdvojená témata objevují dost často a zhoršuje se orientace na fóru. Takže tak.

Na poličce 40 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist