Aplikace EDP na oblečení a do vlasů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome woman
Nováček 8 příspěvků 25.10.11 14:25
Aplikace EDP na oblečení a do vlasů

Je to velká ,,prasárna"? :-) Existují vůně, které jsou na oblečení božské a mají dlouhou výdrž, ale na mé kůži ukrutně smrdí :mrgreen: . Je možné používat vůně například na šátek nebo do vlasů?

Díky za reakce

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3965 příspěvků 25.10.11 14:30

Kdo hledá, ten najde :wink:

Více zde
http://www.arome.cz/…arfem-18085/

Na poličce 41 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Arome woman
Nováček 8 příspěvků 25.10.11 14:34

Nojo, ale koho by to napadlo hledat zrovna zde, žejo :-) . Fulltext mi nic podobného nenabídl. Doufám, že Arome nemá podobné diktátory, jako Vodičkovo Omlazení, protože to by byla fakt škoda.

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 25.10.11 14:52

Diktátory (zatím) ne :think:, ale kdo z uživatelů by se rád prodíral nově zakládanými zbytečně duplicitními vlákny - zvláště, když je zde vlákno „Blbé dotazy“ (z jehož obsahu je zřejmé, že nejde o nic pejorativního).

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3965 příspěvků 25.10.11 15:28
Arome woman píše:
Nojo, ale koho by to napadlo hledat zrovna zde, žejo :-) . Fulltext mi nic podobného nenabídl. Doufám, že Arome nemá podobné diktátory, jako Vodičkovo Omlazení, protože to by byla fakt škoda.

No vidíš a mě to vyhledávač našel vcelku rychle. Taky si nepamatuju, kde se které vlákno schovává. Rozhodně jsem Tě nechtěla rozdurdit :wink: Ovšem je fakt, že se tu zdvojená témata objevují dost často a zhoršuje se orientace na fóru. Takže tak.

Na poličce 41 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist