Aplikace vůní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5412 příspěvků 25.02.08 09:19

Dámy, napište, na jaká místa si aplikujete vůně? Čisté parfémy určitě na zápěstí a za uši a vůně s rozprašovačem je prý nejlépe aplikovat tak, že je stříknete nad sebe a projdete padajícími krůpějemi vůně.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů
Reakce:

PetraSK
Učednice 106 příspěvků 25.02.08 11:41

ja si vôňu strieknem na zápästia, potom si nimi prejdem krk a vôňu aplikujem ešte aj na zápylok a pák kvapiek na spánky, ale najlepšie je prejsť obláčikom vône, to je istota, že vôňa bude aplikovaná rovnomerne a nepreženie sa to s ňou

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 25.02.08 13:03

tak tohle jsem kdysi psala už u Fedora, a mělo to zajímavý ohlas od nějakého muže - voním se před oblečením - tedy nahá, na hrudník a krk. Obvykle pak ještě dostříknu po oblečení někam pod uši.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Zuzek  25.02.08 17:50

Vůni aplikuju na krk v místě karotidy a protože si myju vlasy každý den, tak do vlasů, tam se vůně drží hodně dlouho. Velmi málokdy stříkám na oblečení, mám strach ze skvrn. Někdy taky stříknu do výstřihu.

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5412 příspěvků 26.02.08 19:09
Zuzek píše:
Vůni aplikuju na krk v místě karotidy a protože si myju vlasy každý den, tak do vlasů, tam se vůně drží hodně dlouho. Velmi málokdy stříkám na oblečení, mám strach ze skvrn. Někdy taky stříknu do výstřihu.

Též se bojím stříkat vůně na oblečení kvůli skvrnám. Ale na svetry tmavší barvy klidně trochu vůně stříknu..Jen do výstřihu se vonět nemůžu, protože mě za chvíli začne svědit ve výstřihu a mám trochu vyrážku..

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

Tanushka
Znalkyně 256 příspěvků 20.08.09 11:01

Já na sebe většinou vůni stříkám tak, že dám ruku dál od sebe a rozpráším na sebe vůni z větší vzdálenosti ne celou horní polovinu těla a určitě taky do vlasů :wink:

Na poličce 51 parfémů 2 miniatury 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 20.08.09 11:13

Tohle téma už tu bylo: http://www.arome.cz/…iewtopic.php?…

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 20.08.09 13:26
hafik píše:
Dámy, napište, na jaká místa si aplikujete vůně? Čisté parfémy určitě na zápěstí a za uši a vůně s rozprašovačem je prý nejlépe aplikovat tak, že je stříknete nad sebe a projdete padajícími krůpějemi vůně.

Na ruku nad palec a na ramena. Na co mi je to za ušima, když si nemůžu čuchnout.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 20.08.09 13:54

Do vzduchu nestříkám a neprocházím tím, nechci aby mi to padalo třeba na obličej. Rovnou to nastříkám do vlasů.
Jinak na ruce, když je to polévačka, tak klidně celá ramena a paže, krk.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 20.08.09 14:32

Když vím, že budu celý den na slunku, stříkám radši na oblečení(nerada bych hnědé skvrny), jinak na krk, do výstřihu, na zápěstí, příp. na ramena

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

20.08.09 14:43

stříknu si do vlasů, na krk a do výstřihu :wink:

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist