AQUOLINA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janice  01.08.07 12:02

Znáte tuto řadu,která má i toaletky?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

eva  01.08.07 13:13

Janice: ano, znám. Chocolovers - čokoládová edt se mi líbí na podzim a na zimu. Růžová s názvem snad Sugar Pink /?/ je na můj vkus už moc sladká, ale kdo rád sladší vůně, bude si ji pochvalovat. Docela povedené toaletky ;-) Existují pěny do koupele téže parfemace. A myslím, že i tělová mléka, ale mléky si nejsem 100% jistá.

Janice  01.08.07 13:15

Evčo a kolik ty toaletky stojí?Přmýšlím právě o té čokoládové,ptž na zimu by mohla být skvělá,už ted se mi zbýhají sliny!!!Opravdu je v ní čokoláda cítit?Měl by tam být i bergamot a pomeranč s citrononem a vanilkou:)

eva  01.08.07 13:32

Janice: 30 ml stojí kolem 500 - 600 Kč, přesně si to nevybavím, 50 ml balení stojí v Marionnaudu určitě 990. Ale 30 ml stačí: čokoládová voní dlouho, mně to tak přišlo. Pomeranče moc necítím, spíš voněla jako směs hořké a mléčné čokolády. Chocolovers mi připomíná ze všech čokoládových vůní opravdu jednolitě čokoládu, vláčnou, lehce krémovou, ale především čokoládu: není tam nic rušivého, ale určitě se při nestřídání omrzí a může začít jít na nervy. Gurmánské vůně není radno nosit pořád, jsou snadno přečichatelné, řekla bych 30 ml stačí;)
Vůbec dovolím si ji označit za zatím nejlepší čokoládovou vůni - např. ani 3 x tak drahý čokol.parfém, nabízený na de-luxe-perfumes, podle mého názoru určitě lepší zdaleka není.

eva  01.08.07 13:34

Janice: já mám na zimu na Chocolovers také spadeno ;)

Janice  01.08.07 13:50

Já moc a moc děkuji za vyčerpávající info a už si brousím zuby:))Ta cena jestli bude kolem 500 Kč,tak to bude skvělé,ptž jsem původně myslela na Angela a to je sakra finanční rozdíl!!!!!!!!D­íky,díky,díky!!!!!!!

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 01.08.07 15:20

Před chvílí jsem dopsala recenzi na Chocolovers, už je dostupná z indexu.
S Angelem bych ji nesrovnávala, Angel je normální parfém s karamelovými a medovými tóny, Chocolovers je přímočarý čokoládový odvar :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Janice  01.08.07 22:39

Nechtěla jsem Angela srovnávat, to by asi ani nešlo, jen že obě jsou gurmánské vůně a pokud bude Chocolovers pěkná, tak za tu cenu:)

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 05.08.07 21:26

Tak jsem taky vyzkoušela a musím říct,že mě na plné čáře zklamala.Vůni čokolády jsem cítila jen na prvních pár přičichnutí,pak už jen sladkost,která neměla konce,až jsem ji šla smýt!!!Tahle celá řada nemá co dočinění s „opravdovými“ parfémy.Určitě bych si jí nekupovala.

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 28.09.09 16:29

Nedávno jsem zkoušela Sugar Pink a je to slaďák jako blázen.. Po naředění by se možná dala použít jako voňka do auta :lol: .

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 28.09.09 20:09

Chcocolovers mám na poličce a líbí se mi. Pink Sugar voní jak cukrová vata… celé balení bych nevyužila, ale odstřik klidně.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 28.09.09 20:14

ja zkousela jen chocolovers - a od zkouseni cehokoli dalsiho me to odradilo ;)

sladakovka nevydychatelna :)

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

B4rča
Parfémová maniačka 825 příspěvků 28.09.09 20:36

chocolovers není špatná, já z ní skutečně cítím jemnou mléčnou čokoládu s oříšky, která je podbarvená trochou vanilky :)

Na poličce 19 parfémů 2 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 28.09.09 23:29

mám obě a Chocolovers se na mě rozvoní velmi pěkně, podobně jako Chocolate Greedy - obě používám hlavně v zima, Pink Sugar mi ovšem něčím připomíná Angel ale je to opravdu cukrová vatička, v zahraničí je podle ohlasů tahle vůně velmi populární - výdrž mají slušnou obě dvě.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 28.09.09 23:32

Chocolovers - je opravdu přímočaře mléčně čokoládová (takže bych ji neunosila, protože by mi brzo začala vadit, kdyby mi ale někdo dal sprchový gel nebo pěnu do koupele, tak nepohrdnu)
Sugar Pink - cukrová vata - ble (příslušný smajlík podlehl autocenzuře).

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist