Arabské orientální parfémy, prosba o tipy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivuška T
Nováček 18 příspěvků 15.02.11 19:46
Arabské orientální parfémy, prosba o tipy

Dobrý den,
chtěla bych se vás zeptat na vaše zkušenosti s orientálními parfémy. K Valentýnu jsem dostala od manžela arabský parfém, Night Dreams - http://www.arabskeparfemy.com/…t_dreams.php a jeho vůně mě okouzlila. Ráda bych si vybrala do své sbírky nějaký další, ale protože kromě tohoto s nimi nemám žádné zkušenosti, ráda si od vás, zkušenějších, nechám poradit. Preferuji spíš květinové vůně, ale ráda si nechám doporučit i jiné varianty, pokud vám osobně přijdou neodolatelné. Děkuji Iva :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 15.02.11 19:53

Tady něco málo je:

viewtopic.php?f=2&t=3­7042 viewtopic.php?f=2&t=3­7041

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Ivuška T
Nováček 18 příspěvků 15.02.11 20:00

Super! Moc děkuji. Bála jsem se, že tahle oblast bude v Čechách dost neprobádaná a moc informací se ke mě nedostane.

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 15.02.11 20:03

A ještě tady - velmi spolehlivý slovenský obchod, posílá i k nám (spolumajitelka paní Sára je na Arome pojem) - u každé vůně najdeš popis a recenze

http://www.parfemy-exclusive.sk/inshop/ … rtment=270

a k této firmě a arabkám ještě zde: viewtopic.php?f=2&t=1­8565&start=0

a ještě český dovozce Anabis: http://anabis.cz/

…a můžeš studovat a mudrovat :wink:

mirka81
Nevyléčitelná závislačka 1614 příspěvků 15.02.11 20:10
Ivuška T píše:
Dobrý den,
chtěla bych se vás zeptat na vaše zkušenosti s orientálními parfémy. K Valentýnu jsem dostala od manžela arabský parfém, Night Dreams - http://www.arabskeparfemy.com/…t_dreams.php a jeho vůně mě okouzlila. Ráda bych si vybrala do své sbírky nějaký další, ale protože kromě tohoto s nimi nemám žádné zkušenosti, ráda si od vás, zkušenějších, nechám poradit. Preferuji spíš květinové vůně, ale ráda si nechám doporučit i jiné varianty, pokud vám osobně přijdou neodolatelné. Děkuji Iva :)

Bohužel neznám, ale ty flakonky jsou dokonalý, jak pro princeznu. Ten by se mi taky líbil. :conf:

Na poličce 29 parfémů 7 miniatur 16 odstřiků 100 vzorků V tužebníku 48 parfémů

Ivuška T
Nováček 18 příspěvků 15.02.11 21:39

Děkuju. Studuju, otevřel se mi nový svět. :) Pro další případné zájemkyně - spoustu informací, jak zjišťuju je i přímo na těch stránkách, kde mi manžel Night Dreams koupil (nechtěl mi to prozradit, s tím, že u dárků se to neříká, ale nakonec jsem to z něj, jako ostatně vždycky :), dostala - www.arabskeparfemy.com.

barbucha  15.02.11 22:20

No, jak již pravila předřečnice jerry (která už jistě lituje své vstřícné reakce :mrgreen: ), nejlepší tip je paní Sára.

Ivuška T
Nováček 18 příspěvků 15.02.11 22:39

Lituje? Prosila jsem o informace o parfémech, jsem za její tipy vděčná. Nehledám obchod nebo prodejce. Nejprve bych se ráda o orientálních parfémech něco dozvěděla, takže vítám jakkýkoli zdroj informací. Ten slovenský web je fajn, ale přeci jen jsem mladší ročník, v dobách společného státu jsem byla ještě špunt, čerpat informace ve slovenštině je pro mě krapet obtížnější. :)

barbucha  15.02.11 22:49

No, pro nás je zas obtížnější zkousnout, že nově registrovaný příchozí má hned v prvních příspěvcích odkazy na nějaký obchod :wink: takových nenápadných reklam tady už bylo…
Ale třeba se pletu…

Ivuška T
Nováček 18 příspěvků 15.02.11 23:10

Ach jo. Pletete. V prvním případě jsem odkazovala na parfém, aby bylo jasné k čemu se vztahuje má prosba a ve druhém jsme jen chtěla taky přispět troškou do mlýna, pro ty co stejně jako já hledají informace. Jiný zdroj informací v mateřštině , kromě těch, které zmínila předřečnice a toho, který znám já, jsem via Google nenašla, pokud ano zveřejnila bych ho rovněž a pokud bude jiný zveřejněn, tak to jen uvítám.

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 16.02.11 09:41
barbucha píše:
No, jak již pravila předřečnice jerry (která už jistě lituje své vstřícné reakce :mrgreen: ), nejlepší tip je paní Sára.

Jerry nelituje - protože si myslí, že na rozsévače reklamy má už celkem vyvinutý čich (a averzi) :wink: Oni ti rozsévači to dělají velmi primitivním a dost jednotvárným způsobem :evil:

barbucha  16.02.11 10:38

OK, již mlčím :oops:

mety
Učednice 168 příspěvků 16.02.11 17:20

Ivuš, také přispěji svojí troškou do mlýna, nejdříve jsem měla Kashkhu od paní Sáry, moc se mi líbila, ale nedala se nosit každý den, musela jsem na ní mít chuť a náladu, někdy mi připadala boží a jindy mi připadala moc těžká a silná. A teď používám od Rasasi olejíček Arba wardat, který jsem získala výměnou s jednou příjemnou dívčinou odtud. Ten mi vyhovuje o moc lépe, je to sice na první počuch také arabka, ale rozleží se do velmi příjemné a luxusní vůně, která mi fakt sedí, nehledě na to, že drží jako hrom, stačí 2-3 kapky a je na celý den vystaráno.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ivuška T
Nováček 18 příspěvků 16.02.11 21:24

Mety děkuju, já nejdřív, když jsem ho od manžela dostala, taky měla zprvu obavy, jestli je to je realita nebo mýtus, že arabské parfémy jsou moc těžké, ale podle zkušeností, který jsem s ním mám, mám pocit, že se jedná o mýtus. Oproti těm, které mainstreamovým mi přijde naopak krásně svěží.

ankaj
Nevyléčitelná závislačka 1197 příspěvků 16.02.11 22:48

Já hlasuji za ten Arba Wardat, je k mání i jako EDP. Vzorek olejíčku jsem už poslaa dál :) , ale velice se mi líbil. EDP je podle mě ještě jemnější. Měla jsem více arabských vzorků od Sáry, některé jsem nerozdýchala, ale tenhle AW je skvělý, příjemný, a takový jiný, přeci jenom má arabský šmrnc. (A je k mání na slovenském www.prettysalon.sk - barbucho, nedělám reklamu!! - jen oznamuji :) )

A jinak - Ivuško, promiň, i když jsi nezažila sploečný stát - ta slovenština snad není tak nesrozumitelná :shock: . Možná by to byl dobrý důvod, trochu se v ní pocvičit při arabských parfémech na Sářiných stránkách . Sorry, nechtěla jsem se Tě nijak dotknout! :oops:

Na poličce 25 parfémů 275 miniatur 1 odstřik 145 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist