Arabské parfémy na českých webech (parfums.cz, jedenklik.cz)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

saiiimona
Nováček 19 příspěvků 21.06.13 22:35
Arabské parfémy na českých webech (parfums.cz, jedenklik.cz)

AHojky holky, tak jsem se zamilovala do arabského parfému, který jsem dostala od jedné milé prodejkyně jako vzoreček. Hned jsem si ho našla na internetu, cena vůbec není špatná na parfums.cz a jedenklik.cz, máte s tím zkušenost, prý to z těchto webů není to pravé ořechové..?

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 46 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

kakadu  22.06.13 08:56

@saiiimona ¨
Já ty rozdíly pozoruji určitě a to značné. Arabku už bych tam nekoupila ani za 1 Kč :mrgreen:

Pár jsem jich měla, a vůně se bud nepodobaly originálu, nebo vůbec nedržely, nebo jsem postrádala část vonných složek.
Některé mohly být možná pravé, ale pak už trochu starší, působily poněkud „vyčpěle“ :mrgreen:

Za ty „skvělé“ ceny které tam jsou, bych totiž vůně nepořídila ani v Dubaji.
A náklady jako cesta, cargo, clo… to se taky nekde projeví.

Je nás tu dost dalších, které mají stejné vjemy a vůně jsme si porovnávaly se zbožím licencovaných dovozců, jako je např. Anabis.
Já jsem jich pár přinesla přímo tam a rozdíl byl do očí bijící.

Kdo ale tu origo nezná , má smůlu, koupí to s tím, „že je po přece levné“ ! :twisted:

Už se to tu probíralo diskuzích, např Al Rehab aj, myslím, zkus si to tam konkrétně dohledat.

saiiimona
Nováček 19 příspěvků 22.06.13 21:25

@kakadu Moc moc Ti děkuju!!! Já jsem právě v diskuzích nenašla, ale zmínila se mi o tom právě paní/slečna, od které mám vzorečky a už mi taky napsala bližší info, moc moc Vám oběma děkuju, já jsem takovej začátečník, tak by mě ani nenapadlo, že by na těhle webech mohly mít padělky!!! Díky moc!!! :kytka:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 46 vzorků V tužebníku 1 parfém

Radek O.
Parfémová maniačka 611 příspěvků 22.06.13 21:51

Dobrý den, budu hovořit za náš eshop parfums.cz. Naše parfémy vždy byly, jsou a budou originální. Pokud někdo má za to, že dostal od nás vůni, co origiální není, nechť takovou vůni předá odpovědným státním orgánům, aby ty provedly šetření. Je to jediná cesta, jak se zbavit podobných obvinění, byť mám obavu (nechápu ale důvod), že to stejně nikdo neudělá. Ale samotný zákazník by se alespoň přesvědčil, že vůně je v tomto směru v pořádku.
Jinak s ohledem na to, že zrovna arabské vůně bereme od přímého distributora, tak bych vyloučil fakt, že by dodával zboží nekvalitní.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlineČervánek
sv. Parfema z Kecálburgu 5387 příspěvků 07.07.13 07:38

Mám podobnou zkušenost jako @kakadu s Princess Musk od Ajmal, která jednoduše nedržela a oproti Princess Musk z Anabisu, byla slabá a nevýrazná. Pravé Arabky mají grady, i když jsou tzv. „Evropské“. Držím se hesla „Nejsem tak bohatá, abych si kupovala levné věci“ :twisted: . Vím, že na Anabisu si dají tu práci a jedou dojednávat kontrakty přímo ke zdroji do fy Ajmal do SAE. Distributor je distributor, výrobce je výrobce. :mrgreen:

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Radek O.
Parfémová maniačka 611 příspěvků 07.07.13 18:48

Distributor je pouze mezičlánek, mezi výrobcem a námi. Každopádně i u nás máme tým nákupčích, kteří jednají napřímo. Ostatně něteré ze zmíněných značek jsou brány přímo u zdroje. A opravdu bych nechtěl věřit tomu, že tam mají pro nás připraveny parfémy, které nejsou takové, jaké dávaji jiným.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlineČervánek
sv. Parfema z Kecálburgu 5387 příspěvků 07.07.13 19:01

Bohužel mám zkušenost s nákupem na parfums.cz, jak jsem psala výše. Kde se vůně „narušila“, nevím. U vůní jakéhokoliv druhu, ať evropských, nebo arabských je nesmírně důležité, jakým způsobem se uchovávají. Vůně s obsahem alkoholu - edp, edt, edc, č.p. nesnáší horko, nesnáší přílš velkou zimu, nesnáší vystavení na světle, atd. Zkušenost, kterou zde mám, mě poučila o tom, že si zde Arabku již nekoupím, je mi líto.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist