Arabské písmo na krabičke

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

daddka
Nováček 30 příspěvků 28.01.13 14:53
arabske pismo na krabicke

nahodne som narazila na tento link na ebay (nenakupujem tam :) )ked je na krabicke arabske pismo ide o fake? 

na fotkach lavy poison original, pravy napodobnenina. stretol sa s tym uz niekto?

tu je komplet porovnanie, ak by naahodou niekto potreboval http://reviews.ebay.com/…sion-by-Dior?…

Příspěvek upraven 14.03.13 v 16:37

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Lubaska
Učednice 161 příspěvků 01.02.13 20:54

@daddka aj dievča, si ma rozveselila! Nie, keď je na krabičke arabčina, nemusí ísť o podvrh. Aj na mojich krabičkách s voňavkami je arabčina - a je to tá istá veta, ktorú vidíš na obrázku s diorom (presnejšie s diormi! - lebo je na oboch škatuľkách). Tá veta znamená „Len na vonkajšie použitie“ (aby si niekto z toho nelogol). V prípade tohto poisonu je falzifikát zrejmý na prvý pohľad - aj keby mal naspodku samé anglické či francúzske výrazy, nepomohlo by mu to. Proste šlendriánsky výrobok z číny alebo honkongu, filipín prípadne emirátov. Už len kvôli tomu veselému faktu, že má falzifikát 2 predné strany, som rada, že si to vytiahla sem na arome. To je teda goool. (ak budeš hľadať na ebayi nájdeš aj iné návody ako rozpoznať originál od napodobeniny u ostatných značiek).

Na poličce 58 parfémů 6 miniatur 1 odstřik 24 vzorků V tužebníku 17 parfémů

daddka
Nováček 30 příspěvků 03.02.13 21:57

jasne, myslela som si, ze ak je tam arabcina, tak aj ten co je povazovany za original je fake, kedze v tych krajinach sa to hemzi napodobneninami. a som sa dobre zasmiala, nevsimla som si dva predky napodobneniny :Dje to te hnus

Lubaska
Učednice 161 příspěvků 03.02.13 22:08

@daddka :lol: podľa všetkého babráci - falšovatelia zle v tlačiarni nastavili muštr a tak im to vypľulo takú dvojhlavú ohavu. Aspoň vieme, na čo si máme dávať pozor! :mrgreen:

Na poličce 58 parfémů 6 miniatur 1 odstřik 24 vzorků V tužebníku 17 parfémů

daddka
Nováček 30 příspěvků 04.02.13 14:39

@Lubaska na tejto stranke http://that-smell.com/…-faq-part-2/ som sa docitala, vraj arabcina na parfemoch je z toho dovodu, ze sa dovaza z tych krajin,znamena v preklade, to co ste napisali, moze ist o sedy trh, ale ze nemusi ist o falzifikat, nie je to jeden z indikatorov napodobneniny..

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist