Arabský CPO podobný CHLOÉ chloé?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

milena999
Nováček 8 příspěvků 05.04.14 12:54
Arabský CPO podobný CHLOÉ chloé?

Dobrý den děvčata:) Miluji CHLOÉ chloé,ale líbila by se mi v olejové podobě.Miluji i arabky,ale jsem začátečnice.Mooc vás prosím o radu.Je nějaký arabský CPO který by byl podobný CHLOÉ?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Scherie
Učednice 238 příspěvků 06.04.14 19:30

Já jsem dostala vzorek z arabskyparfem.cz, Ward Al Oshaq - a hodně mi Chloe připomíná, jen není taková ostrá..na vzorku bylo napsáno edp, ale tady ho mají v nabídce i jako olej http://www.parfemy-exclusive.sk/…an-perfumes/. Jinak na tom českém webu ho v nabídce nemají,ale stačí jim napsat email a zeptat se, jsou velmi vstřícní

Na poličce 27 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

milena999
Nováček 8 příspěvků 07.04.14 20:38

moooc děkuji :kytka:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

savabi
Parfémová maniačka 524 příspěvků 16.04.14 08:59

děkuji za tip, stále jsem si říkala, že mi „něco“ připomíná…švagrová bude mít narozeniny a Chloé má ráda, tak jí koupím ten olej, prý ho budou mít na arabskyparfem.cz během pár dní zase na skladě..to se mi zrovna hodí :potlesk:

Na poličce 65 parfémů 3 miniatury 22 odstřiků 19 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist