Arabský parfém - který byl váš první?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lynxa
Nováček 30 příspěvků 17.10.15 18:41
Arabský parfém - který byl váš první?

Jak jste se dostaly(i) k arabkám? Jaký byl váš první arabský parfém? A jste už teď někde jinde nebo pořád patří mezi vaše nej?

Můj první byl Fidaetak od Afnanu. Slepák jako hrom, spíš mi učaroval „vyřezávaný“ flakónek, úplně jiný než na co jsem byla zatím zvyklá, a zatoužila jsem tu vůni vyzkoušet. Výsledný efekt byl takový, že jsem arabkám dočista propadla a obávám se, že už se tu pomalu rýsuje i jistá závislost. Dnes už mám arabských vůní povícero, různých, podle nálady, ale Fidaetak je pořád moje milovaná - zrovna dnes mě v tom nevlídném deštivém počasí krásně zahřívá svou - tak návykovou - kouzelně nahořklou vůní.
A jak jste na tom vy?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

tommi_d
Parfémová maniačka 660 příspěvků 20.10.15 12:39

Afnan Majestic

Na poličce 15 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 71 vzorků V tužebníku 1 parfém

prokera
sv. Parfema z Kecálburgu 6017 příspěvků 21.10.15 13:37

Tak to si pamatuji úplně přesně :D - byly dva! Mempasa a Bakhour, obojí Al Rehab a bylo to v roce 2009(?).

Na poličce 216 parfémů 105 miniatur 18 odstřiků 556 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist