Armani Code - hledám podobnou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nessy
Nováček 4 příspěvky 18.11.13 13:08
Armani Code - hledám podobnou

Prosím o pomoc :-) Strašně se mi líbí, jak voní na konci (třeba po třech dnech an papírku), ale na kůži během dne ji mám moc silnou, těžkou, skoro až dusivou. Moc bych chtěla něco podobného, ale o kousíček jemnějšího… nemám ráda Angel, Euphoria, Chloe, Madm.Coco - nosím na léto L´Eau par Kenzo, miluju Bottega Veneta a snesu DG LB, nutně potřebuju něco „zimního“ :-) Teplou sladkou sytou vůni, možná lehounce nahořklou… díky

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 18.11.13 14:30

Liberte, Karleidoscope, Sensations, Sensi White Notes, Guess by Marciano, L'Eau Ambrée(Prada)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 18.11.13 15:08

Pokud se ti líbí z vůně základ, tak si můžeš parfém předem(!) nastříkat na oblečení. Mám také pár vůní, které se mi na kůži nerozkládají moc pěkně, ale na oblečení voní krásně.

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ayuri  18.11.13 15:11

FEMME DE MONTBLANC - teplá, sladká, na zimu ako stvorená. Pre môj nos veľmi podobná ARMANI CODE.

Nessy
Nováček 4 příspěvky 18.11.13 17:28

Díky… zapsáno a zítra očmuchám, co zvládnu :-)
danaada - jsem trubka… tohle mě nikdy nenapadlo, vždycky dávám jenom za uši ;-)

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 18.11.13 19:39

Taky lze nalít do dlaně tělový olej (neparfémovaný), vůni do ní stříknout (kolikrát je libo) a natřít se. Je to poněkud barbarské, parfému to neprospívá, ale pokud to splní účel…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 19.11.13 16:14

Za podobnou považuji El Nabil - Musc Secret

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Nessy
Nováček 4 příspěvky 20.11.13 21:19

Tak, výsledky očmuchávačky… je to brutální, ale nic mi nesedlo - jediná vůně, o které bych přemýšlela jako o alternativě je Repetto ;-) Až zpětně jsem si všimla, že ji taky dělal Olivier Polge - náhoda? :D Ale asi to nakonec stejně vyhraje Code :-)

Atleia
Nováček 11 příspěvků 21.12.13 11:13

Zkus El Nabil Musc Sham´s je jí dost podobná

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 3 vzorků V tužebníku 0 parfémů

peta27
Parfémová maniačka 736 příspěvků 21.12.13 11:33

Už jsem to tu kdysi psala, na mě je typově hodně podobná Code YSL Cinema, vím že na někom je převážně vanilková, na mě je dost mandarinková a rozkládá se do strašně hebké a milé vanilky. Zdá se mi uhlazenější než Code, o něco míň těžká, chce to vyzkoušet.

Na poličce 36 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 11 parfémů

peta27
Parfémová maniačka 736 příspěvků 21.12.13 11:36

A hodně holek tu přirovnává Cinemu k Trouble, tak pro můj nos, resp. na mé kůži ani náhodou, Trouble mi moc nesedí, je na mě hodně citronovočajová a vanilka taková balzámová, Cinema se mi zdá taková zimně chumlací, Code jsem měla loni v zimě, tak letos možná pořídím Cinemu :)

Na poličce 36 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 11 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist