Armani Code women

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 17.10.09 19:09
Armani Code women

dámy, velmi sa ospravedlnujem za zalozenie noveho vlakna, mozno sa to tu uz preberalo,ale chcem kupit frajerke tuto vonu, a pocul som, ze je velky rozdiel v edt a edp.. viete mi poradit, ktora je podla vas lepsia?? dakujem vopred :D

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6469 příspěvků 17.10.09 19:11

Jsem pro EdP, ale jsou tu větší odbornice, tak si ještě radši počkej :wink: Ta se má, ta Tvoje frajerka :D

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 17.10.09 19:25

urcite EDP
nebo muzes zkusit i elixir, ten je jeste silnejsi

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 17.10.09 20:04

diky zenusky :DDD skusim vsetky varianty, lebo zas jedna uzivatelka mala nazor vraj toaletka je plnejsia … hm a chcem sa opytat,, vonia to na styl panskeho code???? Ada pisala ze vraj ano a to by ma dost potesilo

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 17.10.09 20:27

nechem zakladat nove vlakno a tak sa este chcem opytat… na zenske vone mam este 2 tipy:
Mont Blanc - Femme de montblanc - ta sa mi celkom pacila
Narciso Rodriguez - for Her Edt - tej sa troska bojim,, ohlasy na nu su skvele, ale je dost draha a bojim sa kupit ju naslepo

viete mi s tym poradit?

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6469 příspěvků 17.10.09 20:33

Kdybych dostala Rodrigueze jako dárek, tak bych sekala latinu aspoň měsíc!!! Každý den teplá večeře!!! :lol:

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 17.10.09 21:10

ja myslim, ze vsechno je to pekny vyber

ten Rodriguez Code smele konkuruje

hakhak
Parfémová maniačka 504 příspěvků 17.10.09 21:30

Taky se mi líbí všechny tři :), Code jem měla edp. i tu letní verzi, no edt. neznám. Byl velmi chválený a i přítel byl nadšený. On používá taky Code a jsou si opravdu dost podobné. Tak přeji ať se líbí.

Na poličce 10 parfémů 4 miniatury 23 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 18.10.09 00:51

damy, viete mi trosku priblizit narcisa edt??? co vlastne mam ocakavat od tejto vone?? vianoce su len raz za rok, takze kludne obetujem svojej holke peniaze, ale chcel by som mat aspon predstavu, co mna, respektive ju vlastne caka,,,,mam rad na zenach silne, vynimocne netuctove vone, ktore vam nedaju spavat a nutia vas rozmyslat, co to do certa bola za vona na tej zene? :D splna tieto kriteria? :D

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 18.10.09 01:22

ja myslim, ze hlavni problem je, aby se parfem libil dame :lol: protoze kupovat vuni naslepo je vzdycky dost osidne, pokud neni aspon nejaky naznak, co se libi

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 18.10.09 01:49

chapem, ale narcisa absolutne nemam moznost niekde otestovat,,,v na­sich slovenskych parfumerkach o tejto znacke ani nechyrovali----takze asi risknem nieco lacnejsie :D

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6469 příspěvků 18.10.09 09:25

Luqasi, víš co, tak si sežeň tady od někoho z holek vzorečky, já Ti bohužel z těchto tří můžu poslat jedině Code EdP.

Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1095 příspěvků 18.10.09 10:44
Luqas píše:
chapem, ale narcisa absolutne nemam moznost niekde otestovat,,,v na­sich slovenskych parfumerkach o tejto znacke ani nechyrovali----takze asi risknem nieco lacnejsie :D

Luqas, Narciso je k ovoňaniu v Marionnaud - len viem, tých parfumérií Mar. je na Slovensku pomenej ako Fann…Neviem, odkiaľ si - Marionnaud je v Bratislave, v Košiciach, Žiline, Poprade, Nitre, Banskej Bystrici, Prešove…Ja som konkrétne videla a letmo skúšala v BA…

Na poličce 18 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 18.10.09 11:33
Hraška píše:
Luqas píše:
Luqas, Narciso je k ovoňaniu v Marionnaud - len viem, tých parfumérií Mar. je na Slovensku pomenej ako Fann…Neviem, odkiaľ si - Marionnaud je v Bratislave, v Košiciach, Žiline, Poprade, Nitre, Banskej Bystrici, Prešove…Ja som konkrétne videla a letmo skúšala v BA…

som z Kosic :D obehol som vsetky nase Marionnaudy,ale nevidel som ho tam :D sme totiz slabo zasobeni :D ale skusim este jeden kosicky ten ma minule prekvapil, ked mal vystaveny aj xeryus rouge, co vo fannku nehrozi :D

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 18.10.09 14:09

…no,
Narcisa Rodrigueze bych naslepo neriskovala,
holkám se tady dost líbí, ale mně(+ mý kámošce i sestře taky nic moc a to mají přitom jiný vkus než já…)
skoro vůbec a ty prachy..!

CODE

• EdP (měla jsem) - krásný
  • Elixir (mám) - složení samozřejmě stejné, ale přesto je ještě hezčí, kulatější, plnější, sytější, jemnější

FEMME Mont Blanc

• taky podařená vůně!,

a líbí se mužům i ženám,
a není moc frekventovaná
:D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist