Armani Code women

Luqas 17.10.09 19:09

Armani Code women

dámy, velmi sa ospravedlnujem za zalozenie noveho vlakna, mozno sa to tu uz preberalo,ale chcem kupit frajerke tuto vonu, a pocul som, ze je velky rozdiel v edt a edp.. viete mi poradit, ktora je podla vas lepsia?? dakujem vopred :D

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Elvira 17.10.09 19:11

Jsem pro EdP, ale jsou tu větší odbornice, tak si ještě radši počkej :wink: Ta se má, ta Tvoje frajerka :D

jasmina 17.10.09 19:25

urcite EDP
nebo muzes zkusit i elixir, ten je jeste silnejsi

Luqas 17.10.09 20:04

diky zenusky :DDD skusim vsetky varianty, lebo zas jedna uzivatelka mala nazor vraj toaletka je plnejsia … hm a chcem sa opytat,, vonia to na styl panskeho code???? Ada pisala ze vraj ano a to by ma dost potesilo

Luqas 17.10.09 20:27

nechem zakladat nove vlakno a tak sa este chcem opytat… na zenske vone mam este 2 tipy:
Mont Blanc - Femme de montblanc - ta sa mi celkom pacila
Narciso Rodriguez - for Her Edt - tej sa troska bojim,, ohlasy na nu su skvele, ale je dost draha a bojim sa kupit ju naslepo

viete mi s tym poradit?

Elvira 17.10.09 20:33

Kdybych dostala Rodrigueze jako dárek, tak bych sekala latinu aspoň měsíc!!! Každý den teplá večeře!!! :lol:

jasmina 17.10.09 21:10

ja myslim, ze vsechno je to pekny vyber

ten Rodriguez Code smele konkuruje

hakhak 17.10.09 21:30

Taky se mi líbí všechny tři :), Code jem měla edp. i tu letní verzi, no edt. neznám. Byl velmi chválený a i přítel byl nadšený. On používá taky Code a jsou si opravdu dost podobné. Tak přeji ať se líbí.

Luqas 18.10.09 00:51

damy, viete mi trosku priblizit narcisa edt??? co vlastne mam ocakavat od tejto vone?? vianoce su len raz za rok, takze kludne obetujem svojej holke peniaze, ale chcel by som mat aspon predstavu, co mna, respektive ju vlastne caka,,,,mam rad na zenach silne, vynimocne netuctove vone, ktore vam nedaju spavat a nutia vas rozmyslat, co to do certa bola za vona na tej zene? :D splna tieto kriteria? :D

jasmina 18.10.09 01:22

ja myslim, ze hlavni problem je, aby se parfem libil dame :lol: protoze kupovat vuni naslepo je vzdycky dost osidne, pokud neni aspon nejaky naznak, co se libi

Luqas 18.10.09 01:49

chapem, ale narcisa absolutne nemam moznost niekde otestovat,,,v na­sich slovenskych parfumerkach o tejto znacke ani nechyrovali----takze asi risknem nieco lacnejsie :D

Elvira 18.10.09 09:25

Luqasi, víš co, tak si sežeň tady od někoho z holek vzorečky, já Ti bohužel z těchto tří můžu poslat jedině Code EdP.

Hraška 18.10.09 10:44
Luqas píše:
chapem, ale narcisa absolutne nemam moznost niekde otestovat,,,v na­sich slovenskych parfumerkach o tejto znacke ani nechyrovali----takze asi risknem nieco lacnejsie :D

Luqas, Narciso je k ovoňaniu v Marionnaud - len viem, tých parfumérií Mar. je na Slovensku pomenej ako Fann…Neviem, odkiaľ si - Marionnaud je v Bratislave, v Košiciach, Žiline, Poprade, Nitre, Banskej Bystrici, Prešove…Ja som konkrétne videla a letmo skúšala v BA…

Luqas 18.10.09 11:33
Hraška píše:
Luqas píše:
Luqas, Narciso je k ovoňaniu v Marionnaud - len viem, tých parfumérií Mar. je na Slovensku pomenej ako Fann…Neviem, odkiaľ si - Marionnaud je v Bratislave, v Košiciach, Žiline, Poprade, Nitre, Banskej Bystrici, Prešove…Ja som konkrétne videla a letmo skúšala v BA…

som z Kosic :D obehol som vsetky nase Marionnaudy,ale nevidel som ho tam :D sme totiz slabo zasobeni :D ale skusim este jeden kosicky ten ma minule prekvapil, ked mal vystaveny aj xeryus rouge, co vo fannku nehrozi :D

1Miru 18.10.09 14:09

…no,
Narcisa Rodrigueze bych naslepo neriskovala,
holkám se tady dost líbí, ale mně(+ mý kámošce i sestře taky nic moc a to mají přitom jiný vkus než já…)
skoro vůbec a ty prachy..!

CODE

• EdP (měla jsem) - krásný
  • Elixir (mám) - složení samozřejmě stejné, ale přesto je ještě hezčí, kulatější, plnější, sytější, jemnější

FEMME Mont Blanc

• taky podařená vůně!,

a líbí se mužům i ženám,
a není moc frekventovaná
:D

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist