Armani - Emporio She a He - podobne vone

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

varja
Nováček 3 příspěvky 20.10.10 08:07
Armani - Emporio She a He - podobne vone

Poradte podobnu vonu Armani Emporio She. Hladam teplu, makku vonu, ktora zahreje, ale nekrici, Splynie s vami, je hebka, mate chut si ku svetru vonat stale - vasa druha koza.
A podobne pre chlapa ako emporio he?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Henri
sv. Parfema z Kecálburgu 2985 příspěvků 20.10.10 08:27
varja píše:
Poradte podobnu vonu Armani Emporio She. Hladam teplu, makku vonu, ktora zahreje, ale nekrici, Splynie s vami, je hebka, mate chut si ku svetru vonat stale - vasa druha koza.
A podobne pre chlapa ako emporio he?

Velmi podobná Emporio She je Victoria Secret - Dream Angels Heavenly a mně přijde mírně podobná i Jil od Jil Sander. To pánské netuším. :)

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3093 příspěvků 20.10.10 08:34

Mě přijde jakoby tělová vůně, co je vpitá do pokožky Kenzo Flower - nejde moc do prostoru, je jako hebký světřík, do kterého se můžeš zachumlat… Ale styčné body s Emporio She vysloveně nevidím, spíš ten typ - hebká, kulatá, příjemná, osobní…

Na poličce 15 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 6 parfémů

varja
Nováček 3 příspěvky 20.10.10 21:33

Paci sa mi aj Jil od JS, CK - Euphoria, Armani Diamods,ale stale to neni ono, to prave… v lete som mala JS - Pure

cherrinka
Učednice 56 příspěvků 22.10.10 22:21

Mě tak připadá armani diamonds intense :-)

Uživatel je onlineEvulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9233 příspěvků 27.10.10 10:02

Hladam teplu, makku vonu, ktora zahreje, ale nekrici, Splynie s vami, je hebka, mate chut si ku svetru vonat stale......

pri tomto popise ma napadá Chanel Eau Premiere alebo L´Instant Magic.

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 111 vzorků V tužebníku 5 parfémů

varja
Nováček 3 příspěvky 27.10.10 11:23

Tu VS nikde nemaju…
Nasla som si dve krasne kremovky Jil Sander Style a Moschino L’eau Cheap & Chic - to zlte, ale citala som vela recenzii ze aj to cierne vonia krasne…

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3093 příspěvků 27.10.10 19:52
Evulik píše:
Hladam teplu, makku vonu, ktora zahreje, ale nekrici, Splynie s vami, je hebka, mate chut si ku svetru vonat stale......pri tomto popise ma napadá Chanel Eau Premiere alebo L´Instant Magic.

Na mě takto působí Flower od Kenza a taky Femme de Montblanc, ta je taková příjemně slaďoučká, ale není to žádná extra náročná pecka…

Na poličce 15 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 6 parfémů

marly
sv. Parfema z Kecálburgu 2812 příspěvků 29.10.10 01:02

Alebo Infusion d'iris od Pradu :)

nepodoba sa na Emporio Armani She, ale pocit tepleho svetra tam je.
dalsia vona, ktora mi She v niecom pripomina je Sensi.

Obe su teple kremovky.

Z celkom ineho sudku je Noa od Cacharel EdT. Tiez ma vsak prijemny kremovy zaklad.
A co tak skusit L'eau Cheap and Chic? Opat sa nepodoba zlozenim, ale tepla kremovost je aj tam.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23999 příspěvků 25.12.10 10:49
Lalaith píše:
Evulik píše:
Hladam teplu, makku vonu, ktora zahreje, ale nekrici, Splynie s vami, je hebka, mate chut si ku svetru vonat stale......pri tomto popise ma napadá Chanel Eau Premiere alebo L´Instant Magic.
Na mě takto působí Flower od Kenza a taky Femme de Montblanc, ta je taková příjemně slaďoučká, ale není to žádná extra náročná pecka…

Jj s Flower souhlasím. To je tělovka, alespoň na mně. Moc pěkná vůně, ale právě bych uvítala, kdyby šla víc do prostoru. Po chvilce ji nevnímám.
Cuir Beluga - nádhera luxusní tělová. Dokonalá vůně!

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 23 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist