Armani - Emporio She a He - podobne vone

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

varja
Nováček 3 příspěvky 20.10.10 08:07
Armani - Emporio She a He - podobne vone

Poradte podobnu vonu Armani Emporio She. Hladam teplu, makku vonu, ktora zahreje, ale nekrici, Splynie s vami, je hebka, mate chut si ku svetru vonat stale - vasa druha koza.
A podobne pre chlapa ako emporio he?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Henri
sv. Parfema z Kecálburgu 2830 příspěvků 20.10.10 08:27
varja píše:
Poradte podobnu vonu Armani Emporio She. Hladam teplu, makku vonu, ktora zahreje, ale nekrici, Splynie s vami, je hebka, mate chut si ku svetru vonat stale - vasa druha koza.
A podobne pre chlapa ako emporio he?

Velmi podobná Emporio She je Victoria Secret - Dream Angels Heavenly a mně přijde mírně podobná i Jil od Jil Sander. To pánské netuším. :)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 20.10.10 08:34

Mě přijde jakoby tělová vůně, co je vpitá do pokožky Kenzo Flower - nejde moc do prostoru, je jako hebký světřík, do kterého se můžeš zachumlat… Ale styčné body s Emporio She vysloveně nevidím, spíš ten typ - hebká, kulatá, příjemná, osobní…

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

varja
Nováček 3 příspěvky 20.10.10 21:33

Paci sa mi aj Jil od JS, CK - Euphoria, Armani Diamods,ale stale to neni ono, to prave… v lete som mala JS - Pure

cherrinka
Učednice 56 příspěvků 22.10.10 22:21

Mě tak připadá armani diamonds intense :-)

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 27.10.10 10:02

Hladam teplu, makku vonu, ktora zahreje, ale nekrici, Splynie s vami, je hebka, mate chut si ku svetru vonat stale......

pri tomto popise ma napadá Chanel Eau Premiere alebo L´Instant Magic.

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 7 parfémů

varja
Nováček 3 příspěvky 27.10.10 11:23

Tu VS nikde nemaju…
Nasla som si dve krasne kremovky Jil Sander Style a Moschino L’eau Cheap & Chic - to zlte, ale citala som vela recenzii ze aj to cierne vonia krasne…

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 27.10.10 19:52
Evulik píše:
Hladam teplu, makku vonu, ktora zahreje, ale nekrici, Splynie s vami, je hebka, mate chut si ku svetru vonat stale......pri tomto popise ma napadá Chanel Eau Premiere alebo L´Instant Magic.

Na mě takto působí Flower od Kenza a taky Femme de Montblanc, ta je taková příjemně slaďoučká, ale není to žádná extra náročná pecka…

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

marly
sv. Parfema z Kecálburgu 2812 příspěvků 29.10.10 01:02

Alebo Infusion d'iris od Pradu :)

nepodoba sa na Emporio Armani She, ale pocit tepleho svetra tam je.
dalsia vona, ktora mi She v niecom pripomina je Sensi.

Obe su teple kremovky.

Z celkom ineho sudku je Noa od Cacharel EdT. Tiez ma vsak prijemny kremovy zaklad.
A co tak skusit L'eau Cheap and Chic? Opat sa nepodoba zlozenim, ale tepla kremovost je aj tam.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23746 příspěvků 25.12.10 10:49
Lalaith píše:
Evulik píše:
Hladam teplu, makku vonu, ktora zahreje, ale nekrici, Splynie s vami, je hebka, mate chut si ku svetru vonat stale......pri tomto popise ma napadá Chanel Eau Premiere alebo L´Instant Magic.
Na mě takto působí Flower od Kenza a taky Femme de Montblanc, ta je taková příjemně slaďoučká, ale není to žádná extra náročná pecka…

Jj s Flower souhlasím. To je tělovka, alespoň na mně. Moc pěkná vůně, ale právě bych uvítala, kdyby šla víc do prostoru. Po chvilce ji nevnímám.
Cuir Beluga - nádhera luxusní tělová. Dokonalá vůně!

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist